• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Megastretko Apríloviek 2008

(zamknutá)
6. mája 2009 
autor
takže dnes dorazili peniažky od: mirininu, natt, tess, mimik a ešte od jednej ale neviem od koho, tak napíšem do IP.. :wink:
23. apr 2009 o 12:42  • Odpovedz
23. apr 2009 o 12:58  • Odpovedz
no, ja ani jest nepotrebujem, mne staci uplne ta torta :grinning:

kika, ved malu mozes posadit aj do kocika pripadne. nejake golfky vela miesta nezaberu
23. apr 2009 o 13:40  • Odpovedz
autor
Konečná kalkulácia

12 x dvojlôžková izba + dieťa bez nároku na lôžko
2 x jednolôžková izba + dieťa bez nároku na lôžko

9 x 17,26 x 2 noci = 310,68 €
3 x 19,25 x 1 noc = 57,75
1 x 9,29 x 2 noci = 18,58
1 x 11,29 x 1 noc = 11,29

plná penzia
19 x 10,12 x 2 = 384,56
4 x 10,12 x 1 = 40,48

obed navyše
23 x 3,82 = 87,86

1 osoba stravovanie bez ubytovania ( O, V, O, V, O )
3 x 3,82 = 11,46
2 x 3,15 = 6,3
spolu: 17,76

miestny poplatok
19 x 1 x 2 noci = 38
4 x 1 x 1 noc = 4

Celková suma: 970,96 €
Záloha uhr. 10.2.09 vo výške 400 €.
23. apr 2009 o 14:17  • Odpovedz
uz som nasla jednu super prenosnu stolicku, len ju musim ist kuknut nazivo. sa pripevni na stolicku, tak dufam, ze je stabilna. a da sa poskladat do tasky na taky maly kus. nemam skusenosti s takymi stolickami, co sa pripevnuje na velku, som zvedava, ako to vobec udrzi to 10kgove dieta. musim to vyskusat.
certi, nas kocik nie je golfac, je dost velky na to, aby som ho stale nosila do restiky, ale ked sa nebude dat inac, tak to tak spravim.
baby, uz len tyyyzden a vidime sa. :dizzy_face:
24. apr 2009 o 09:53  • Odpovedz
autor
ahojte babulky

dnes prišli peniažky od: fialky, čerti a emily :wink:
24. apr 2009 o 12:23  • Odpovedz
kika, veď toľko Ti pomôžeme a podržíme malú na rukách kým bude papať :wink: , alebo sa to porieši v nejakom kočíku, náš tiež nie je najmenší :sweat_smile:
24. apr 2009 o 12:43  • Odpovedz
almi: diky za info
almi: a este jedna otazocka :confounded: :wink: koncime ranajkami aj ked sme na jednu noc, alebo mame cvaknuty aj obed :dizzy_face:

babenky, mam otazku, tie ktore idete len na jednu noc? ktoru? z piatka na sobotu alebo zo soboty na nedelu?

my na isto prideme v piatok :wink:
24. apr 2009 o 14:12  • Odpovedz
juj a mam asi opovazlivu otazku na violetku? nedali by sa ti tie bodynka vyprat? alebo aspon vyplachat, bo malej davam oblecenie az ked je vyprate aby nedostala nejaky sajrajt na kozu :wink: .... ale ked nie, tak neva :dizzy_face: ... vyplacham na izbe a snad do fotenia vysusi ... to bola len taka moja otazka, pripadne ju ignorujte :wink:

aj ja sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, uz len tyzden a mna ako na potvoru odvcera boli hrdlo ako das ... snad to prejde :angry: :sunglasses:
24. apr 2009 o 14:16  • Odpovedz
mne sa mala tiez naje len v stolicke, na kolenach aj u manzela sa meta alebo ju budem nahanat po celom areali s lyzickou ....

my berieme kocik hebedo sportove, co nam tiez zaprace cely kufor ale mala mi v nom nespava, takze len na vozenie po vonku a pripadne tlacenie Terezkou, to ju strasne bavi :wink:
24. apr 2009 o 14:21  • Odpovedz
...tak ja už nič neperiem vopred pre Domča... a to teda už hodne dlho... :sweat_smile:

A dúfam, že do budúceho víkendu ma nebude bolieť už zub, lebo sa zbláznim... :confounded:
24. apr 2009 o 14:32  • Odpovedz
autor
fialka, čerti končíte obedom :wink:

čerti, vy kedy prídete? na ktorý deň? z piatka na sobotu, či zo soboty na nedeľu?
a ty radulka?
24. apr 2009 o 16:40  • Odpovedz
fiall, no ja som to pranie riešila ešte s Tess, ked bodynka mala ona ešte na starosti...ale tak som to potom vzdala, popripade tiež len preplachnem na izbe a hadam do rána vyschne...tiež som zatial nedavala Maťkovi nič nepreprate... :sweat_smile: :confused:

babule o kolkej sa teda cca začneme schádzať v Hlbokom?? ja rátam, že cca po deviatej by sme mohli vyrazit, tak okolo 10.30 - 11.00 sme tam najneskôr asi....teda ak nepobludime kdesi :grinning: :grinning: :grinning:

almi...ako si poriešila s tou tortou?? vedeli poradiť aku velku treba???
24. apr 2009 o 17:25  • Odpovedz
almi, z piatka na sobotu. cestou naspat musime este vyzdvihnut svagra na myjave, lebo v nedelu rano odlieta do anglicka, tak u nas potrebuje prespat.

lus, my prideme tiez asi okolo 11h. teda zalezi, ako martan rano vstane. bola by som rada, keby cestou v aute trosku pospal
24. apr 2009 o 18:54  • Odpovedz
fialka, lusy no ja som rozmýšľaľa už nad tým, ako s tými bodynkami, že či ich náhodou nebudete chcieť oprať a vyžehliť, lebo ja s tým nemám problém, ja Natálke tiež zatiaľ všetko periem, ale tak nechcela som byť vtirka a aj ma nepoznáte a nemuselo sa vám to pozdávať, ale som vcelku čistotná :sweat_smile:

takže ak niektorá chcete aby som vám ich oprala tak mi dajte vedieť a ja to všetko hodím do práčky a aj vyžehlím, periem zatiaľ v Lovele a ak chcete aby som vám to vyžehlila tak mi povedzte či vám budú vadiť "puky" na rukávoch, ak áno tak sa ich budem snažiť neurobiť, lebo mne nevadia

almika a odo mňa peniažky ešte nedošli? som včera posielala, ach jaj tie bankové služby :angry:
24. apr 2009 o 20:44  • Odpovedz
viol a tričká už sú, máš ich doma??
Ja som nejak nepostrehla, či už dorazili :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. apr 2009 o 20:46  • Odpovedz
teda bodynká :wink:
24. apr 2009 o 20:47  • Odpovedz
tessi mali by doraziť v pondelok, tak dúfam, že aj prídu :slight_smile:
24. apr 2009 o 20:52  • Odpovedz
violetka: bola by si zlata, keby si nam ho oprala ... a mne puky nevadia :wink: velke dakujeeeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face:

almi: diky :dizzy_face: aby sme sa vedeli zariadit s obedom ale uz je to vyriesene tym padom :wink:

my tiez prideme asi doobeda, neviem, kolko trva cesta a budeme sa snazit vyrazit tak, aby nam mala spala v aute .... len dufam, ze nebude vstavat ako dnes az o deviatej ... co mne vcelku vyhovovalo, ked ma bolelo hrdlo a bola som akasi k.o. a takto som s nou tahala spanok .... a cuduj sa svete, aj na obed sla spat o pol jednej a potiahla hodku a pol, co bolo super, bo som lomila s nou :grinning: posledne dni sa snazim s nou spavat, teda, ked aj ona, lebo doobeda prideme z vonku unavene od slniecka a potrebujem nabrat sily pre tu nasu duracelku :grinning: :sunglasses:
24. apr 2009 o 23:02  • Odpovedz
autor
bré ránko

miška, nie, zatiaľ neprišli..
25. apr 2009 o 06:06  • Odpovedz
viol, to by bolo super s tým vypraním :wink: , ja tiež zatiaľ všetko Kubkovi periem :sunglasses: vopred ďakujemmmm :dizzy_face:
25. apr 2009 o 11:10  • Odpovedz
autor
čaute baby :slight_smile:

tak už som zabezpečila aj mediálnu podporu stretávky :sunglasses: mala by nás prísť pozrieť redaktorka regionálnych novín MY a zavolala som aj redaktora z JOJky :wink: (v utorok mi ma definitívne podporiť či príde, ak nie, tak v zálohe mám ešte redaktora z Markízy) :wink: ak všetko vyjde tak z našich detičiek by mali byť hviezdy :dizzy_face: a samozrejme aj z mamičiek :slight_smile: :dizzy_face: :wink:

a teraz popis trasy do Hlbkého (píše Braňo, lebo keby som vám to ja napísala, tak isto-iste poblúdite :wink: ):

takže pokiaľ viem, všetky prídete najprv do PD. Západniari od Novák, východniari, severania od Nedožier-Brezian (smer od Martina).
A potom tu este mame smer od Žiaru a Handlovej - ked vojdete do PD, drzte sa instrukcii, ako by ste prisli od Novak, lebo v PD sa napajate na ich cestu a idete na nazjazd ako oni.

1. Trosku jednoduchsie to budu mat ti, co pridu od Nedožier-Brezian. Na zaciatku Prievidze je kruhak, prejdete nim rovno, stale idete po hlavnej, prejdeme sidliskom po jednosmerkach, pridete na druhy kruhak, tam dolava, prejdete popri tescu na dalsi kruhak, tam pojdete doprava a uz ste na ceste smerom do Bojnic, vyjdete po hlavnej z PD a ste pred Bojnicami (pokracovanie bude potom spolocne)

2. ti co pridu od Novak: vojdu do PD, caka vas nadjazd, na jeho konci je krizovatka, idete dolava, potom dalsou krizovatkou so semaformi rovno (dolu kopcom!), idete popod zeleznicne mosty, potom po jednosmerkach cez sidlisko, na konci jednosmeriek doprava a na najblizsej krizovatke so semaformi dolava a ste na vyjazde z PD, pred vami su Bojnice.

Pokračovanie spoločné: keby ste isli rovno a vosli do Bojnic (je to male mestecko), na kruhaku na zaciatku Bojnic idete rovno a potom sa drzte len po hlavnej a vyjdete z Bojnic smer Hlboke. Ale pred Bojnicami je vsetko tabulami smerovane tak, aby ste obisli centrum. Takze po vyjazde z PD je odbočka dolava, (smer N. Rudno,Opatovce). Odbočte, potom vyjdete popri Unipharme, zahradkach na kopček a tam odbocite doprava. ked pridete na krizovatku, kde pre vas konci hlavna cesta, obocite dolava (smer N. Rudno) a uz len vyjdete z Bojnic - idete do kopca, prejdete v divokych zakrutach popri Sportcentre, nejakom tom erotickom salone (ale pokracujete dalej!), salasi, kempingu, az bude asi po dvoch km od bojnic na lavej strane oranzova velka budova, je to oznacene tabulou na ceste ako Hlboke, nemozete to minut! to by snad aj stacilo.
25. apr 2009 o 14:32  • Odpovedz
:dizzy_face: almi: tak toto ani manzelovi nespomeniem, ze co sa chysta, bo to by mi na poslednu chvilu odriekol :grinning: :wink: ty si teda ine cislo :dizzy_face:
to nech potom pridu, ked nas tam bude najviac :grinning: sobota na obed :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Brano: diky za popis trasy, hned si to idem skopcit a vytlacit bo budem riadny navigator :grinning:
25. apr 2009 o 20:06  • Odpovedz
ahojte. almi, fiha, dik za podrobny popis..este mi povedzte, ci ja pojdem od Novak alebo od Nedozier-Br.? :confused:
musim si to aj ja vytlacit a nejak popri soferovani citat.
jej, to fakt si zavolala novinarov...to sa budem hanbit. mozme potom poslat foto do Mama a Ja alebo Dieta-ta.
miska, nase tricko nemusis prat..ja Lili neperiem nove veci, len ked bola uplne mimino. ona je zvyknuta, ani jej nic nezehlim, ani vodu od narodenia neprevaram.. ale si super, ze si sa podujala aj na toto.
dufam ze nikto nenapise, ze jej vadia puky!!! to by bola ina fiflena...
25. apr 2009 o 20:25  • Odpovedz
Almi, Braňo ďakujeme za popis :slight_smile: môj manžel hneď "zapoti"l, že muži ostávajú v" bordeli" a ženy s deťmi pokračujú ďalej .... :grinning: :grinning: :grinning: .

no a aj mediálne hviezdy :sunglasses: , super len ja som z takých akcií trochen nervózna, ale nejako zvládneme :wink: - už sa teším :dizzy_face:
25. apr 2009 o 20:38  • Odpovedz
miri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ten bordel boduje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2009 o 21:07  • Odpovedz
Violetka aj ja by som bola rada keby sa to bodynko nám opralo, tiež zatiaľ Linde periem všetko nové :slight_smile:

a Almi dík za super popis, takto to tam určite trafime :wink: :dizzy_face:
25. apr 2009 o 21:18  • Odpovedz
Almi, poslali sme dnes peniazky, daj potom vediet ci ti prisli. Dakujeme za podrobny navod :slight_smile:
Violetka, ak ta mozem poprosit tak aj malemu vyper bodynko, tiez mu vsetko este periem.Dakujem
26. apr 2009 o 00:22  • Odpovedz
autor
Dobré ránko :slight_smile:

sme radi, že Vám to uľahčí cestu do Hlbokého :wink:

kika, ty prídeš od Novák :wink:

ivka, dám vedieť :wink:

neviete niečo o rybanke a radulke, alebo nemáte na nich kontakt? diky :wink:
26. apr 2009 o 06:35  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.