• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Megastretko Apríloviek 2008

(zamknutá)
6. mája 2009 
mirinu, ziadne take! :angry: povedz manzelovi, ze zeny ostavaju v bordeli a chlapi s detmi pokracuju dalej... :grinning:

almi, to bol opis cesty meter po metri :grinning: :sunglasses:

MM sa rehotal, ked som mu citala, ze tam bude nejaka TV s komentarom, ze: "ano, tak mamina teraz rychlo musi bezat nakupit nove haby.." :grinning: sisnuty...

baby, mna tie bodynka by absolutne nenapadli.... ja tiez aj nove kupene vzdy vsetko preperiem a to nielen malemu, ale aj sebe, resp. vsetkym. aspon taky 20-min. program na presviezenie. ale urcite by sme to obliekli aj neoprate.
viol, no ak uz budes nejak hromadne prat, tak ta poprosim teda tiez, ale nic sa nestane ak nie. dakujem :slight_smile:
26. apr 2009 o 08:34  • Odpovedz
Ahojte, pardon že som sa neozvala.. boli sme od piatku preč na chate tak som tu nebola..
violetka ja by som ťa tiež veľmi pekne poprosila oprať bodynko :slight_smile: malá má trošku exém na rúčke a nevieme z čoho to je, takže som pri oblečku opatrná a všetko jej periem v Lovele.. :wink: puky mi vôbec nevadia, ja ich tiež robím :wink:
a almi ďakujeme mužíkovi za navigáciu, ja do Bojníc trafím v pohode už som tam šoférovala veľakrát ale do Hlbokého som nevedela ako sa dostanem :dizzy_face:
A čo sa týka nášho príchodu tak prídeme v piatok poobede, lebo chcem ísť keď bude mať malá spať čiže o pol 12 cca :slight_smile:
26. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz
Ahojte,
Violetka, ked uz teda budes prat tie bodynka, tak mozes aj nam :wink: a dakujeme :sunglasses:

ze televizia? :astonished: fiiiha...som to povedala tomu mojmu a on ze to radsej nejde :grinning: ale samozrejme ze ide! sa zlakol :grinning:
27. apr 2009 o 09:55  • Odpovedz
vy co idete z BA tak pojdete cez Nitru alebo cez Trencin? ja uz cumim do mapy, lebo som velky orientacny antitalent, tak chcem si trasu aspon ako tak zapamatat, ale neviem ktora cesta je rychlejsia. my chceme okolo 9tej vyrazit, ide niekto tiez vtedy? ze by sme mozno isli v zavese :wink: ?
27. apr 2009 o 10:00  • Odpovedz
Kika,
by si mohla ísť za nami, ale my pôjdeme od našich z LV :confounded:
27. apr 2009 o 10:31  • Odpovedz
kika,

my pojdeme hore na Trenčín, ale my pôjdeme podľa všetkého až okolo pol jedenástej, lebo pevne veríme, že si malá okolo jedenástej trošku schrupne, lebo inak by nám rozobrala auto :slight_smile: bolo by fajn ísť spolu, ale deväť hodín je pre nás dosť skoro, to by som ju musela uspavat az v penzione a to by som asi nebola uspešná :unamused:
27. apr 2009 o 10:34  • Odpovedz
Kika z BA by si to mala najrýchlejšie na Trnavu, Piešťany, Nové Mesto, pred Trenčínom to stočiť na Bánovce n/Bebravou, Bojnice :wink:
Teda nie som múdra, len som si dala vyhľadať trasu najrýchlejšiu na nete :wink:
27. apr 2009 o 10:37  • Odpovedz
sa mi tiez zdalo, ze je lepsie po dialnici cez trencin, dik, miska.
zvladneme to aj samy, aj tak je lepsie sa neviazat na nikoho, lebo mozno budem musiet robit caste prestavky, alebo Lili bude mrncat..toho sa bojim najviac, lebo niekedy ju v aute chyti taky amok, ze nechce obsediet ani pol hodiny..niekedy vsak cestuje rada. ja som to tak vyratala, ze doobednajsi spanok by mohla mat v aute, preto chceme ist uz o 9tej. ale uvidime, mozno nakoniec pojdme aj my neskor. poobede v kazdom pripade bude spinkat uz v Hlbokom/ak tam do vtedy trafime/. dam ju tam do kocika, to mi zaspi urcite.
sa tesiiiiiiiim.
27. apr 2009 o 10:37  • Odpovedz
caute babule :slight_smile:
vidim ze sa tu pretriasa cesta do Hlbokeho....
almi - dikes za navigaciu Brano je lepsi nez GPS :grinning:

mojho draheho boli zub - tak pevne verim ze ho to prejde, ma nasadene ATB...maly je (klop,klop) v poriadku tak nech mu to vydrziiii...

pozerala som predpoved pocasia - no mohlo by to byt aj lepsie :confounded: najma v piatok este hrozia prehanky...ale snad sa oskar umudri a vylezie spoza oblakov :sunglasses:

Tess - idete z LV? to by sme snad mohli ist spolu...
27. apr 2009 o 12:08  • Odpovedz
autor
ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:

už len 3 dni a vidíme sa :wink: :wink: :wink: nerátam už dnešok :wink:

dnes prišli peniažky od mišky a rybanky :wink:

čo sa týka torty mala by stáť do 40 Eur plus-mínus :wink:

ja som pozerala dnes ráno Ilka a hlási pekné počasie od piatku do nedele :slight_smile:
27. apr 2009 o 13:41  • Odpovedz
autor
babulky, teraz mi volala pani z Hlbokého, že bufet nebude otvorený, aby ste si priniesli vlastné nealko, prípadne aj alko :sunglasses: a vaječný koňačik :grinning: (ten mám najradšej) a ešte aj tmavé pivko a kolu :grinning: :wink:
a určite aj ušetríte, ako kupovať tam priamo v bufete :wink: vybavila som aj spoločnú chladničku, lebo nie sú na izbe, ak by boli, tak aj cena by už bola vyššia..
bude tam s nami ešte jedna partia dospelých, ale že by sme sa nemali navzájom rušiť.. k dispozícii nám bude spoločenská miestnosť a je tam aj televízor pre fanúšikov a znudených manželov, aby si mohli pozrieť hokej :wink: ale tak dúfam, že až také hrozné to pre nich nebude, verím, že sa dobre spolu zabavíme..
v piatok predpokladám, že budeme mať také zoznamovačky a v sobotu doobeda donesiem tortičku a poobede by sme mohli vyraziť do ZOO :wink:
ak by mal niekto záujem si pozrieť zámok, tak ako som spomínala v ten víkend sú tam strašidlá, takže s takým malým miminkom, to asi nie je veľmi vhodné, ale, tak samozrejme je to na každého rozhodnutí..
do pozornosti ešte dávam Vodný svet pri Prievidzi:
http://www.slovakia.travel/entitaview.aspx?l=1&smi=8092&llt=1&idp=38554
no a spomínané strašidlá:
http://www.slovakia.travel/entitaview.aspx?l=1&llt=1&idp=47114
a ešte, kto má chuť na ľudové remeslá:
http://www.slovakia.travel/entitaview.aspx?l=1&llt=1&idp=66538

takže už len nech nám praje počasie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a nech sme zdraví :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
27. apr 2009 o 15:52  • Odpovedz
almi: diky za info :wink:
my by sme brali zoo uz aj doobeda v sobotu, bo po obede isto pojdeme dom, ved uvidime :wink:
27. apr 2009 o 18:41  • Odpovedz
mna to s tou zoo tiez napadlo, kedze sme len na 1 noc, ale tak to uz je nas problem. samozrejme sa prisposobime vacsine. ak by sme boli brali vikiho, by ma to urcite mrzelo viac, marťan z toho zase az tolko mat nebude.
a este som chcela navrhnut tu tortu uz na piatok poobedie, resp. podvecer, ale uz je to objednane na sobotu, co je tiez v poho

almi, dik
27. apr 2009 o 18:50  • Odpovedz
som sa nad tym zamyslela :grinning: ... a musim skonstatovat, ze je to najlepsie podla povodneho planu, t.j. ako navrhla a zorganizovala almika
27. apr 2009 o 19:18  • Odpovedz
autor
čerti, ja som rozmýšľala ohľadom tej torty a skúsim ju preobjednať na piatok :wink: a aby sme v sobotu doobeda išli do ZOO :wink: aj to ma napadlo, pre tých, čo odchádzate preč v sobotu :wink:
27. apr 2009 o 19:47  • Odpovedz
almi, nerob si starosti, sak sme len dve, co odchadzame skor. co vy budete potom robit cely dalsi den, ked vsetko odbavime hned v uvode? :grinning: jedine ze chlastat :grinning:
inak s tym alkoholom fakt neprovokuj, lebo si este chuda dieta nase druhorodene odstavim :astonished: :grinning:
27. apr 2009 o 19:54  • Odpovedz
:grinning: ja by som kludne tu tortu nechala na sobotu doobeda .... alebo po obede ako dezert :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2009 o 20:03  • Odpovedz
ale ani ceticin napad nie je zly :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: prisposobime sa vacsine ... ale moj mm isto chce ist s malou do zoo, tak my ju isto absolvujeme :wink:
27. apr 2009 o 20:05  • Odpovedz
autor
babyyyyy, v sobotu doobeda pôjdeme do ZOO, tortu mám objednanú na 8.30, takže si ju dáme ku kávičke :wink: volala som s cukrárkou a už sa nedá preobjednať na piatok..

čerti, šak vieš čo pijem, ani cinzanom neohrdnem :grinning: :wink:
27. apr 2009 o 20:21  • Odpovedz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 20:21  • Odpovedz
no super almi, tak program máme zaplnený :wink: na jednotku
už sa aj teším :dizzy_face:
27. apr 2009 o 20:23  • Odpovedz
almi super .... si zlataaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
27. apr 2009 o 20:38  • Odpovedz
jeej, super program. tesime sa na zoo aj na torticku. almi,takze vajecny konak? dobre vediet. :wink:
ten vodny svet znie tiez super, to by som mohla absolvovat aj ja, tam nebude tepla voda. pre istotu si teda zoberiem plavky. no pre Lili nemam plavacie plienky, ale to v najhorsom kupim.
tie strasidla som chcela vzdy vidiet, ale tam bude asi masa ludi, takze nic pre nas.
a je tam niekde v blizkosti obchod? kde by sme kupili spekacky na opekacku? ja mam teraz stale chut len na take nezdrave jedla, maso,slaninu, spekacky, tak dufam, ze kvoli mne tu opekacku spravime. ako druhu veceru. :wink:
a berte vysielacky, aby sme nemuseli byt pri malych na izbe. sice budeme chytat jedna druhej signal, ale ja uz spoznam plac Lili.
27. apr 2009 o 20:55  • Odpovedz
Ja sa vam len tak nenapadne sem vtrem...len som chcela napisat, ze ked to tu tak citam, tak vam veeelmi zavidim a je mi luto, ze tam nebudem s vami :pensive:
Uzite si to :wink:
27. apr 2009 o 21:00  • Odpovedz
kika, plienky na plavanie brat nemusis - ja mam doma v zasobe a liluske poskytneme :wink:

almi - super program - uz sa neviem dockat :sunglasses: a do tej ZOO sa normalne tesim aj ja :slight_smile:

zuzanat - ma mrzi ze nejdes na stretko ale niekedy nabuduce to urcite vyjde :dizzy_face:
27. apr 2009 o 21:30  • Odpovedz
autor
Pekné dobré ránko :slight_smile:

babyyyyyyyyyy, čas sa krááááti :wink: nech nám vyjde počasie :sunglasses: :wink:

zuzi, a neprídeš ani na otočku, ako si plánovala???
28. apr 2009 o 06:33  • Odpovedz
noo, na to pocko som aj ja zvedava, ale teda uja ilka moc nemusim :grinning:

kika, ja este neviem, kedy vystartujeme, ale chceli by sme tiez tak nieco po 9h, mozeme sa potom dohodnut, len my zrejme budeme musiet este rano odviest najprv vikiho k nasim do lamaca
28. apr 2009 o 07:28  • Odpovedz
28. apr 2009 o 07:29  • Odpovedz
dobre ranko,
jeeej super program vymysleny, dobre ze sa ZOO presunula na doobedie, my tiez v sobotu odchadzame :wink:

almi a vajecny konak mnam,mnam mam aj ja moc rada, ale ja moze len ta trochu, lebo este kojim

a nech nam teda vyjde to pocasie :sunglasses:
28. apr 2009 o 08:22  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.