• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Megastretko Apríloviek 2008

(zamknutá)
6. mája 2009 
baby, počkajte na nás s tou ZOO, ja verím, že my v sobotu doobeda prídeme :pensive:
28. apr 2009 o 08:50  • Odpovedz
píšem od veci viem, ale ja som tú správu,č o patrila sem, vlastne omylom napísala do apríloviek... :confounded:
28. apr 2009 o 08:51  • Odpovedz
ahojte, no my máme od včera sople a večer sa k tomu pridala aj teplota.. tak neviem ako to bude do víkendu.. dúfam že sa vyliečime :confounded:
inak k tej zoo určite by som radšej volila sobotu doobeda nie kôli tomu, že som tiež len do soboty tam, ale kôli tým strašidlám.. poobede tam bude už blázninec :wink: a tortu mi je jedno kedy bude.. ak sa mi ujde kúsok budem rada kedykoľvek.. sladké môžem :grinning:
28. apr 2009 o 09:33  • Odpovedz
tessa: som myslela, ze idete na dve noci a ty tam budes uz v piatok .... :wink:
28. apr 2009 o 09:35  • Odpovedz
fialllka, dnes mi zomrel strýko...a netuším, čo bude ďalej... :pensive:
28. apr 2009 o 09:35  • Odpovedz
tessa: to mi je luto :frowning2: :cry: uprimnu sustrast .. tak vam asi hrozi na piatok pohreb, tak uz chapem, preco ta sobota
28. apr 2009 o 09:39  • Odpovedz
tess...uprimnu sustrast :pensive: . jasne ze pockame na vas so zoo.
28. apr 2009 o 10:55  • Odpovedz
babulky, ďakujem :wink:
Hneď ako budem vedieť, kedy je pohreb, dám vám vedieť, dúfam,že to bude vo štvrtok už a tým pádom, by sme prišli normálne podľa plánu v piatok :wink:
A nechcem byť egoistka, aby ste kvôli mne čakali so ZOO, to všetko, tie emócie, čo teraz mnou prebiehajú...a pak keď trošku "vytriezviem" tak uvažujem, že som egoistka... :pensive:
Ešte dnes večer musím ísť na zubnú pohotovsť, lebo ten zápal okostnice, čo mám, mi nezaberajú ani ATB naň, a mám celú pusu opuchnutú na jednej strane, tak nech mi s tým niečo urobia, lebo neviem, kde budem po LV a PD hľadať pohotovosť :confounded:
28. apr 2009 o 11:41  • Odpovedz
jeeemine tess - zapal okostnice? :pensive: no to nezavidim....mojka drz sa
28. apr 2009 o 11:43  • Odpovedz
no natt, je to naprd s tými zubami...to sú tak brutálne bolesti, že ja už mám pocit, že fičím na ibalgine, inak aspoň sem tam musím tú brutus bolesť utlmiť...a dnes večer už po 4.krát pôjdem na pohotovosť, už ani ústa neviem otvoriť, mám modrinu na líci, jak keby ma niekto zbil...no hrúza... :confounded:
28. apr 2009 o 11:48  • Odpovedz
28. apr 2009 o 11:49  • Odpovedz
:pensive: :pensive: :pensive: tessa drzkaj sa
28. apr 2009 o 12:07  • Odpovedz
autor
tess, držkaj sa :wink: myslím na teba :wink: a zuby to sú riadne potvory, už som si aj ja v minulosti vytrpela svoje...

radka, tak sa len pekne liečte, aby ste boli do piatku fit :wink:
28. apr 2009 o 12:17  • Odpovedz
ahojte kočky,

tess je mi to ľúto úprimnú sústrasť, a aj tie zuby nech sa Ti už dajú dokopy :frowning2:

ja som práve volala do firmy kde sme si objednali bodynká, že teda včera mali prísť a neprišli a normálne ma vyplašili, ale sľúbili, že zajtra mi ich UPS prinesie, vraj už majú skoro všetko pripravené, len im nejaké chýbali tak dali ušiť, tak dúfam, že sľub dodržia, vraj si pamätajú moju podmienku, že do 30.4. :slight_smile:

ozaj kočky a zostáva tam vôbec niekto na dve noci :sweat_smile:
28. apr 2009 o 12:35  • Odpovedz
autor
miška, jasné, že tam ostávajú aj na dve noci a to: natt, emily, lusya, rybanka, kika, mirininu, ty, ivkab, mirka8429 a verím, že aj tess :wink:

noooo, a s tými bodynkami nech nesrandujú... :confused: ale tak keď ti to sľúbili, tak to dodržia :wink:
28. apr 2009 o 12:59  • Odpovedz
viol: len ci ich stihas aj vyprat ak by ti to doniesli na poslednu chvilu, tak kasli an pranie ok? :wink:
28. apr 2009 o 13:04  • Odpovedz
fiali neboj to stíham, ja periem takmer každý deň, takže keď zajtra prídu, šupnem to do pračky, do štvrtka uschne a večer požehlím :wink:

almika to je celkom hojný počet, už som sa bála že všetci zdúchnu v sobotu poobede :sunglasses:
28. apr 2009 o 13:18  • Odpovedz
autor
miška, že??? je nás celkom dosť :wink: a si poklad, že sa budeš ešte babrať s praním a žehlením bodyniek :dizzy_face:
28. apr 2009 o 13:23  • Odpovedz
babuľky, tak ma mrzí, že som reagovala tak zbrklo...ale netušila som, kedy bude pohreb...až teraz som sa to dozvedela, tak pohreb bude vo štvrtok poobede, tak v piatok (ak sa nič iné neudeje :pensive: ) by sme došli podľa plánu :wink:
28. apr 2009 o 15:38  • Odpovedz
tessa: pohodicka, nic sa nestalo :wink: budeme sa na vas tesit v piatok :wink:
28. apr 2009 o 17:13  • Odpovedz
autor
tess, to som rada a verím, že všetko bude OK, veď to sú emócie a jedno s druhým, takže nemusí ťa nič mrzieť :wink: takže sa vidíme v piatok :slight_smile:
28. apr 2009 o 18:23  • Odpovedz
autor
ivka, peniažky od teba prišli :wink:
28. apr 2009 o 18:49  • Odpovedz
autor
babulky, dala som už záväznú objednávku, tak dúfam, že už nikomu nič nepríde do cesty, verím, že sa všetky stretneme :dizzy_face: :wink:
28. apr 2009 o 18:52  • Odpovedz
28. apr 2009 o 18:56  • Odpovedz
kočky takže som si prezrela spätne našu debatu a som si urobila zoznam na opratie :sunglasses:

lusya, ivkab, fialllka, radulka, certica, emily, mirininu, mimik - nevšimla som si niekoho :sweat_smile:
28. apr 2009 o 20:07  • Odpovedz
aj ja si pjosim oprat bodynko ak je to mozne,viol :wink: a vopred dakujeeeeem
28. apr 2009 o 20:08  • Odpovedz
nattie jasné, zapisujem si :wink:
28. apr 2009 o 20:21  • Odpovedz
autor
miška,zrejme aj mňa si prehliadla.. :confused: :sweat_smile: :wink: ďakujeeeeeeeeeeeeeeem :slight_smile: :wink:
28. apr 2009 o 21:31  • Odpovedz
jémine almika prepáč, jasné zapisujem si :sweat_smile:

ja som na nete a popritom pozerám hokej a je to fakt fakt hrúza :frowning2:
28. apr 2009 o 21:41  • Odpovedz
viol, však teda môžeš aj mne oprať body...nech nevykúkam z radu :grinning: ale ak by si nestíhala, tak v pohode :wink:
Dík :wink:
28. apr 2009 o 22:06  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.