• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Megastretko Apríloviek 2008

(zamknutá)
6. mája 2009 
ahojte, ja len tak rýchlo.. tess úprimnú sústrasť, a zúbky si daj doporiadku lebo to je jedna potvora taká bolesť zubov.. naše detičky by o tom tiež vedeli teraz rozprávať :unamused:
miška ak to nestihneš nevadí ozaj si nerob s tým starosti, hlavne že ich dodajú :wink: a s tým hokejom ani nevrav, ja to radšej nepozerám lebo tak dostaneme na frak ojojoj.. :angry:
almi, my sa liečime zatiaľ homeopatikami a je to kúsok lepšie so soplíkmi ale bojím sa čo nám zajtra povie doktorka, lebo keď som šla čistiť malej uško tak sa ošívala a nechcela si dať čo inokedy drží bez pohnutia.. no dúfam že to nebude božechráň nejaký zápal.. lebo aj sama si to ucho furt šúcha.. :frowning2: no dúfam že to bude ok..
28. apr 2009 o 22:06  • Odpovedz
ahojte, kto je okrem sisky a nattienho muzika chory? ja sa hrozne bojim, aby sme neochoreli, ked nas tam bude tak vela. teraz do konca maja by mi nemal kto pomoct s Lili a v 1.trimestri kebyze dostanem horucky, tiez to nie je ziadna sranda. ani na plavanie sme nezacali chodit kvoli tomu.
29. apr 2009 o 09:05  • Odpovedz
autor
kika, nemôžeš už dopredu myslieť na chorobu.. treba myslieť pozitívne :wink:
29. apr 2009 o 09:08  • Odpovedz
dobre, dobre, almi, budem. len ja som taky paranoik a vacsinou vtedy aj ochoriem, ked na to myslim.
kamoska mala nedavno oslavu 1.narodiek jej Zarky a prislo tam 6babatiek, z toho jedno bolo trochu chore a na dalsi den ochorelo vsetkych 5deti!
len aby tam nikto neprisiel s prasacou chripkou. :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 09:12  • Odpovedz
autor
mysli na to, ako nám bude fajn, ako sa konečne spoznáme LIVE :wink:
29. apr 2009 o 09:14  • Odpovedz
kika: nemysli na to, ze ochories, lebo si to privolas :wink:
29. apr 2009 o 09:17  • Odpovedz
autor
presne, súhlasím s fialkou :slight_smile:
29. apr 2009 o 09:19  • Odpovedz
kika, suhlasim s almikou a fialkou, mysli pozitivne a skus si dat preventivne nejake vitaminy, aj Lili daj - Cebion kvapky su dobre :wink:
29. apr 2009 o 09:31  • Odpovedz
a Viol dik za opratie bodyniek :wink:
29. apr 2009 o 09:32  • Odpovedz
Baby, tak my sme už snáď zbalení...dnes poobede ideme už do Lv..ešte aj tam nás čaká kopa povinností... :pensive:
Máme toho veľa,pretože musím brať aj smútočné veci a pod...čiže sa nás potom v piatok nezľaknite, akí prídeme nabalení :grinning:
Ja tu už s vami nebudem, ak by sa niečo zmenilo, alebo upravilo, pls, dajte mi vedieť :wink:
Almi, s tebou budem v kontakte :wink:
Včerajšia drenáž do zubu pomohla, takže dnes je 1.deň, čo necítim vôbec bolesť :slight_smile: klop-klop

Držte mi zajtra palce, aby som sa nezosypala...prežívam to dosť zle...aj slaďák v rádiu ma dokáže rozplakať :frowning2:

Babulky, ale v piatok sa stretneme a veľmi sa na vás teším!! :wink: :wink:

Tak v piatok, aprílovky :wink:

pa pa
29. apr 2009 o 09:47  • Odpovedz
autor
tess, zajtra sa držkaj, veď my si ešte cinkneme :wink: a som rada, že so zubom je to už lepšie :slight_smile:

kika, volala som do Hlbokého, tak neubytujú ťa skôr ako o jednej, lebo zvyčajne ubytovávajú až po druhej, a nám to ešte posunuli na jednu..
29. apr 2009 o 09:52  • Odpovedz
Baby, ešte predsa PS :grinning:

Môj muž je vášnívý zberateľ postavičiek z Kinder vajec a preto sa vás mám opýtať, ak máte nejaké zbytočne hračky z Kinderiek doma, či by ste mu ich nedarovali... :sweat_smile:
Ja viem, je to trápne, ale už ma o to prosí od kedy vie, že ideme do Bojníc...tak aby ste niektorá doma mali a nebude vám to chýbať, tak môj muž vám bude fakt vďačný!! :slight_smile:

Ďakujeeeeeeeeeeem! :slight_smile: :slight_smile:
29. apr 2009 o 10:08  • Odpovedz
autor
tess, do kelu, minule som to povyhadzovala, ani neviem, odkiaľ sme ich mali doma... :sweat_smile: :confused: ale povedz mu, že mu kúpim kinder vajíčko :wink:

baby, budeme mať jednu spoločnú miestnosť, tam budeme mať chladničku, mirkovlnku, rýchlovarnú kanvicu, televízor a túto miestnosť si budeme aj zamykať :wink: a tam zrejme sa budeme aj stravovať :wink:
29. apr 2009 o 10:13  • Odpovedz
babyy mna certi beru - muzovi sa nie ze neulavilo ale stale ho to boli viac :pensive: tak dnes zas isiel doktorovi a poslali ho na rtg a mozno aj krciarovi...to este neviem som zatial s nim nevolala...takze jeho ucast v Bojniciach je riadne zahmlena a tym padom aj nasa :frowning2: kedze sme momentalne bez auta a na pozicanom si ist netrufam... :frowning2:
29. apr 2009 o 10:27  • Odpovedz
autor
natt, no do kelu, tak tomu sa hovorí smooooola :frowning2: ale verím tomu, že niečo vymyslíš a stretneme sa :wink: a Vilimu nech sa rýchlo uľaví, aby mohol prísť..
29. apr 2009 o 10:54  • Odpovedz
ahojte,

dnes nám konečne spojazdnili net :sweat_smile: ... V rýchlosti som si Vás prečítala: Joj Tess to ma mrzí - úprimnú sústrasť a drž sa . Nattie držím palce , nech ho to čím skôr prejde a môžete prísť.

My sme to mali od nedele pestré - už som myslela, že ani nedôjdeme :angry: ... Jakubko začal byť v nedeľu nejaký čudný , v pondelok dostal teploty a v noci z toho boli horúčky za sprievodu zvracania :confounded: , všetko čo zjedol išlo von ... spali sme cca 2 hodky za celú noc :confused: . Ráno sme naklusali k Dr. a tá nám dala Hylak a diétu - žiadne mlieko, čo bolo o držku , lebo nám drobec momentálne fičí skoro iba na ňom :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Našťastie klopy klop ... to zatiaľ vyzerá, že už nezvraciame a neteplotujeme, tak dúfam, že nám to vydrží a uvidíme sa :dizzy_face: Ozaj neviete ako dlho treba brať ten Hylak, keď mu už je vyzerá to v pohode? Alebo ho mu mám dávať napr. ešte dva dni? Zabudla som sa opýtať Dr.
29. apr 2009 o 10:56  • Odpovedz
mirininu: hylak aspon 7 dni :wink: nech ste cim skor fit a sa uvidime

nattie: aj vilimu skore uzdravenie, a pevne verime, ze pridete :wink:
29. apr 2009 o 12:47  • Odpovedz
ďakujem fialka :slight_smile:
29. apr 2009 o 13:17  • Odpovedz
almi: mm chce vediet, smerom na Hlboke je nejaka blizko dedinka, aby mu to lahsie naslo? lebo si chcel pozreit trasu .... on si to musi aj kuknut sam, aby sa cca zorientoval ale kazdopadne ho budem ja navigovat podla Branovho popisu ...
29. apr 2009 o 18:00  • Odpovedz
ahojte, tak my sme na tom dnes o dosť lepšie.. bez teploty, menej soplíkov a dr. nám povedala že nemáme žiadny zápal, že to môže byť aj zo zúbkov.. tlačia sa jej spodné dvojky.. :unamused:
29. apr 2009 o 21:03  • Odpovedz
autor
fialka, tá dedinka sa volá: Šútovce :wink: , alebo nech si zadá presnú adresu: Bojnice-Hlboké 1564 :wink:

radka, tak je dobre, ešte sa zajtra poliečte :wink:

miri, to som rada, že ste už na tom ok :wink:

dobrú nocku :slight_smile:
29. apr 2009 o 22:07  • Odpovedz
almi: diky :wink:
29. apr 2009 o 22:16  • Odpovedz
autor
Dobré ránko :grinning:

už len jeden deň a vidíme sa :slight_smile: dúfam, že ste všetky ok :wink:
30. apr 2009 o 05:56  • Odpovedz
autor
babulky, chcem sa vás opýtať, donesiete si poháre, tanieriky, ale kúpime jednorázové??
30. apr 2009 o 06:22  • Odpovedz
baby, ani vas nejdem teraz citat. ja som v ri..i, skoncila som s anginou :frowning2: . vcera som bola poobede u lekarky, lebo som nemohla predoslu noc ani prehltat, uz som tusila, ze to bude naprd. asi mi to nejak preslo z hrdla aj na mandle. vcerar som zalahla aj s malym pred 20h, uz som nemala naladu na net, mi normalne do placu bolo. toto je zakon schvalnosti, anginu som mala naposledy asi v 1.triede zs. nechapem, dufam, ze aspon decka neochoreju. som sa tesila, ze si vas vsetkych pofotim........a uvidim.
:cry: :cry: :cry:
30. apr 2009 o 06:35  • Odpovedz
no, a viki sa akurat zobudil a ma upchaty nos totalne. tak sa tesim :unamused:
sorry, za ten negativizmus.
vy si to uzite, neskor este pridem na kona
30. apr 2009 o 06:37  • Odpovedz
autor
ach bože baby... :frowning2: :pensive: dúfam, že ste ostatné ok :wink: ja už chcem, aby bol zajtrajšok, vždy s takým strachom idem čítať Megastretko, že kto zase čo napíše, že nepríde.. :pensive:

čerti, je mi to ľúto, tak skoré uzdravenie..

takže aktuálne prídu:
ja, emily, fialka, lusya, rybanka, tess, kika, mirininu, violetka, ivkab, mirka8429, mimik, natt, radulka
30. apr 2009 o 07:08  • Odpovedz
ahojte,
juuj certi :frowning2: skore uzdravenie....
my sme zatial zdravi, takze zajtra prideme :wink:
30. apr 2009 o 08:14  • Odpovedz
ahojte:
certi: to je ako naschval :cry: :frowning2: skore uzdravenie zelame .....

my sme teiz zatial ok, klop klop tak dnes balime ciastocne na vylet :wink: :dizzy_face: uz sa tesiiiiiiiiiiiiiime :dizzy_face:
30. apr 2009 o 08:21  • Odpovedz
dobre ranko vám prajem.......ale tu žijete od skorého rána... ( :sunglasses: :sunglasses:
30. apr 2009 o 08:25  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.