• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Megastretko Apríloviek 2008

(zamknutá)
6. mája 2009 
Dobré ránko,

nám sa tiež páči Maxim ale aj Lipa. Čo sa týka termínu nám je to zatiaľ jedno, ale možno by pre pracujúcich oteckov bol najvýhodnejší prvý termín - 1. je voľno a nemuseli by brať dovolenku :wink: , teda aspoň pre tých čo nepracujú na smeny :dizzy_face:
12. jan 2009 o 09:37  • Odpovedz
no, ja tu hustím do muža, že víkend 1-3.5. by bol najlepší aj pre neho (aj keď nie je z tých, čo majú štátny sviatok voľno)...on mi stále tvrdí, že nikam nejde...aaaale to je v pohode...ja si aj tak vyprávam svoje :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2009 o 10:15  • Odpovedz
almi termin toho prveho by bol super ako pise mirininu kvoli dofci

almi my 2+1 zatial .... manzel zatial nie moc nadseny, ze nikoho nepozna ale spracujem :wink:
12. jan 2009 o 10:17  • Odpovedz
inak to bude vcelku prča, dotiahnuť tam všetkých otcov, ktorí nikoho nepoznajú a nik z nich tam vlastne nechcel ani byť... a kto vie, ako to celé s nimi dopadne :sweat_smile: buď si nájdu spoločnú reč pri pití, alebo sa tam budú nudiť jak ďas...a to je to najhoršie, čo môže chlapa postihnúť...keď sa nudí... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2009 o 10:20  • Odpovedz
takže my tiež 2+1 a spracujte manželov, ja som sa tiež bála že môj bude štrajkovať ale jeho prvá reakcia bola super ale teraz tiež zabrda že to kto ide atd.......
12. jan 2009 o 10:21  • Odpovedz
tess tak to je pravda lebo ked môj sa nudí tak to je strašné :angry: a som strašne zvedavá ako to celé dopadne :grinning:
12. jan 2009 o 10:23  • Odpovedz
ahojte, ten Maxim zvážte, ubytovanie je rozdelené do dvoch budov a sú to samé schody, pre deti čo práve začínajú chodiť dosť nebezpečné.
boli sme tam my augustovky 2007 aj júlovky 2007 a myslím že aj im to vadilo. ten penzión je stavaný do kopca a pre malé deti sa nám to nezdalo vhodné :wink:

prepáčte že som vám sem skočila, ale nedalo mi :sweat_smile:
12. jan 2009 o 10:26  • Odpovedz
lenka, dík za postreh, tak budeme hľadať niečo iné :wink:
12. jan 2009 o 10:30  • Odpovedz
aj som si myslela že by a trebalo opýtať tých čo tam mali stretko :wink:
12. jan 2009 o 10:32  • Odpovedz
apropo, teraz som kukala tú LIPU a tam na víkend 1.-3.5. už nemajú voľnú izbu :confounded:
12. jan 2009 o 10:34  • Odpovedz
ono to asi divne ukazuje na tých stránkach, lebo pri viacerých penzionoch mi to ukazuje v rôznych dátumoch, že 0 voľných izieb... :confounded:
12. jan 2009 o 10:37  • Odpovedz
Ahojte,
moj muz suhlasi aby siel. Vravel ze aspon spozname novych ludi. Velmi sa tesime.
No aby sme vedeli toto vsetko nejako skompletizovat navrhujem aby sme pisali vsetci co mame zaujem nasledovne udaje:
poradove cislo, nick, pocet osob (dospely+deti), termin kedy by to mohlo byt, a preferovane miesto.

1. Ivkab, 2+1, 1.-3.5., 5.-17.5., 29.-31.5. (zatial vsetky final budem vediet podla skoly ale urobim vsetko pre to aby sme isli), na mieste sa prisposobime.
12. jan 2009 o 10:40  • Odpovedz
lenka dik za info

no moj chlop nechce cely vikend, tak aspon jedna noc u nas snad prejde :frowning2: :cry:
12. jan 2009 o 11:49  • Odpovedz
autor
akurát som vám chcela napísať, že som sa rozprávala s kámoškou, čo boli v Maxime a neboli spokojné, ale zase som počula aj dobré ohlasy.. no ale zrejme Maxim vypadáva..
12. jan 2009 o 13:48  • Odpovedz
autor
treba sa poponáhľať s počtom a miestom, lebo Bojnice sú dosť žiadané :wink:
12. jan 2009 o 13:51  • Odpovedz
my s liluskou prideme urcite... :slight_smile:
12. jan 2009 o 13:57  • Odpovedz
uuuplne naj by bol vikend 15.-17.5., vtedy mame tatinka v USA a budeme sa nudiiiiit a bat samy doma :sunglasses: aleprisposobime sa aj inemu terminu. len prideme asi samy, nas ocko na taketo dobrodruzstva nie je :confused:
12. jan 2009 o 14:01  • Odpovedz
Joj baby ja som mala rozpisany prispevok kojila som maleho a medzitym ste uz tolke prispievali... Tak v poriadku Almika sikulka spracuje tabulku a popripade podla toho sa spravi sumar je to lepsi napad :slight_smile:
12. jan 2009 o 14:04  • Odpovedz
skuste pokukat ine temy, kam chodia ostatne konickary..sestra bola minuly rok s junovkami v Terchovej....je tam krasne prostredie, ale nakoniec tak nadavali na ubytko..pritom to malo byt "baby friendly".
12. jan 2009 o 14:05  • Odpovedz
http://www.herkules.sk/verbal/mlyn-liptovskatepla/
a do BEsenovej nechcete ist??? penzion za mlynom....to som nasla tu na konovi, ze je to pekne miesto na stretko..aj deti by tam mali co robit aj ockovia. ale neviem presne kde je besenova..kuk do mapy
12. jan 2009 o 14:11  • Odpovedz
Caute,

tak mne termin zatial vyhovuje hocijaky, pridem aj s manzelom , teda dufam, ze nebude protestovat :sunglasses: a este som nestihla kuknut tie chaty co ste poslali, ked pokukam, napisem, ktory je v pohode :sunglasses:
12. jan 2009 o 14:24  • Odpovedz
autor
baby, mali by sme si dohodnúť záväzne miesto, kde chceme mať stretnutie, aby sme sa nedohadovali do marca na mieste a potom už bude všetko obsadené..
12. jan 2009 o 14:29  • Odpovedz
almi, nam to je jedno..ta besenova bol len tip. ale bojnice su ok. a suhlasim, treba rezervovat miesto.
12. jan 2009 o 14:30  • Odpovedz
kika kukala som tu besenovu, vyzera to tam supis :wink: :grinning: a nam je to tiez jedno kam vyrazime, sa prisposobime vacsine :wink:
aj tie ostatne chaty su good :wink: :grinning:
12. jan 2009 o 14:41  • Odpovedz
autor
baby, viem ešte o jednom zaujímavom mieste v prekrásnom prostredí, nachádza sa 4 km od Bojníc, veľmi kľudné miesto, kuk na link, momentálne neviem ceny, nedá sa na tej stránky zistiť, ale ak by ste mali záujem, tak zistím:

http://www.mado.sk/scms_bin/scms_index.php?selitem=011&PRF_layer=web_01

kika, nemusia to byť Bojnice, mne je to tiež jedno, ale ide o to, aby sme si dohodli pevne miesto a vybavovali to :wink:
12. jan 2009 o 14:48  • Odpovedz
jeeej, ahoj babule. dávno somnebola na koníkovy, ale ste ma veľmi milo prekvapili. super ste to tu rozhýbali. hneď ako príde domov mužíček, tak mu to predostriem :grinning:

pozriem si aj tie ubytká.

len vás pekne prosím, termín radšej v druhej polovici mája, lebo prvé dve soboty sa svadbíme (prvú manželov bratranec) a druhú moja sestra. to by sme nemohli :confounded: a ja sa na vas uz tak tesim..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jan 2009 o 14:56  • Odpovedz
konikovi ... panabeka :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2009 o 14:57  • Odpovedz
autor
baby, cenovo výhodne a taktiež aj pekné prostredie je:

chata BAJČ
http://www.bojnice.net/slovak/ubytovanie.php#ch_bajc
Dospelí: 3x denne strava + ubytovanie 14,94 €*450,-SK

rekreačné stredisko Hlboké - Bojnice
http://www.mado.sk/scms_bin/scms_index.php?selitem=011&PRF_layer=web_01
dvojlôžková izba: 520 Sk
raňajky, večera: po 95 Sk
obed: 115 Sk
12. jan 2009 o 15:00  • Odpovedz
ahoj almi. neviem, ci som to nezaregistrovala, ale na kolko by sa islo?
12. jan 2009 o 15:02  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.