• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Megastretko Apríloviek 2008

(zamknutá)
6. mája 2009 
ahojte. certi, to mi je luto. konecne sme vas chceli spoznat. ty si tu taka tajomna zena, ze ta este nikto nevidel. :confused: prajeme skore uzdravenie.
ja som vcera tolko pisala o tych chorobach, ze som vecer myslela, ze aj ja budem chora. bola mi takaaa kosa, aj tri deky som si musela na seba dat, tak som sa klepala. ale dnes je to uz ok. asi som len vela zvracala a to ma vycerpalo. toho sa baby bojim, ze si tam nebudem mat cas oddychnut. dufam, ze ked Lili bude dobra a budem potrebovat trosku pomoct, napr. necham vam ju na deke sa hrajkat, tak si budem moct aspon na chvilku lahnut, lebo cely den nepotiahnem vkuse.
uz sa inac hrozne, hrozne tesim, este periem nejake veci, dufam, ze vyschnu do zajtra.
almi, prideme tak, aby sme tam dlho pred ubytovanim netrcali., takze aj obed je az od 13tej?
30. apr 2009 o 10:01  • Odpovedz
mia, ahoj. :slight_smile:
30. apr 2009 o 10:02  • Odpovedz
autor
kika, ano obed od jednej po ubytovaní :wink:
30. apr 2009 o 10:26  • Odpovedz
joooj čerti je mi ľuto že neprídete :pensive: tak prajem aspon skore uzdravenie :wink:

almi my určite prídeme, zatiaľ sme zdravý ale tiež sme asi 2 týždne soplili ale už je to lepšie :slight_smile:
30. apr 2009 o 10:28  • Odpovedz
caute,
ja nestiham moc net posledne dni, ale na stretko sa tesime, zatial sme vsetci zdravi (klop, klop,klop)

certi fuuuuha, to je smola, tak skore uzdravenie.... :wink:

kika ja som certicu uz videla aj live u naseho porodnika, takze az taka tajomna nie je :sweat_smile:

almi takze ak som to spravne pochopila idealne je prist okolo 13tej aby nas ubytovali a potom je obed,hej? Lebo mi planujeme vyrazit z Blavy tak o 10tej pol 11 tej.... :wink: dufam, ze nebudeme nejako bludit :astonished:

almi k tym poharikom, tam akoze nie je vobec ani tanier ani pribor, ci ako? Aby som vedela teda, ci si mame vsetko pobalit, ci nie...v tej kuchynke kde bude chladnicka ziaden nebude? :slight_smile:
30. apr 2009 o 10:40  • Odpovedz
certiii - to nam nerob :frowning2: s tymi chorobami sa asi vrece roztrhlo ale preco zrovna u nas??? :angry: tak sa daj rychlo do poriadku a ma to mrzi som sa na teba velmi tesila :confounded:
30. apr 2009 o 10:41  • Odpovedz
autor
rybka, tam nie je kuchynka, pretože tam sa zajednáva strava, to ja som vybavila kvôli detičkám mikrovlku, chladničku a varnú kanvicu, tak radšej si zoberte :wink:
30. apr 2009 o 11:08  • Odpovedz
autor
rybka a nebudete blúdiť, veď si prečítaj, čo písal MM tu na Megastretko, presnú trasu :wink:
30. apr 2009 o 11:09  • Odpovedz
autor
babulky, ale snažte sa prísť na 13 hodinu, alebo okolo 12.30 llebo tak som dohodnutá s nimi, že nás o takom čase ubytujú.. a potom je hneď obed.. :wink: ďakujem za pochopenie :wink:
30. apr 2009 o 11:10  • Odpovedz
almi jasne, budeme sa snažiť aby sme o pol jednej boli tam :wink:
30. apr 2009 o 11:16  • Odpovedz
autor
babulky, určite si so sebou zoberte poháre, tanieriky, príbor, pretože tam nie je klasická kuchynka, to len kvôli našim detičkám, som vybavila mikrovlnku, varnú kanvicu a chladničku :wink:

emily :wink:
30. apr 2009 o 11:22  • Odpovedz
Almi si poklad :wink:

Ideme spolu s Emily a Mirkou a budeme sa snažiť doraziť včas :slight_smile:
30. apr 2009 o 11:47  • Odpovedz
almi a ten pribor a taniere, to myslis aj pre nas dospelych kvoli obedu a vecer? ci len pre deticky? :sweat_smile:
30. apr 2009 o 12:11  • Odpovedz
autor
mimik, samozrejme, že len pre detičky, vy obedy, večere, raňajky máte, ale detičky idú bez stravy, tak ak mu budeš niečo robiť papkať, aby si mu to mala v čom ohriať a podať.. jasné, že pre dospelých nie :wink: a taktiež si nosíte so sebou nealko, tak aby si sa mala z čoho napiť, hoci ja pijem rada aj z fľaše :grinning: :wink:

miri, ďakujem :slight_smile:
30. apr 2009 o 12:45  • Odpovedz
almi dik, ja som sa zlakla, ze nam daju jest len do nasich prinesenych tanierov :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 12:53  • Odpovedz
almi s tou flašou, to ako keby som seba videla....no katastrofa zvyk to je, ale tak mi tiež chutí najlepšie...ale budem sa ovládať :grinning: :grinning:

no s tym príchodom, my sme plánovali odchádzať z NR okolo 9-10, ale tak asi skôr okolo 10-11 pôjdeme, aby sme tam zasa neboli príliš skoro, aj ked s naším talentom orientačnym isto pobludime, aj ked inštrukcie tvojho MM už čakaju vytlačené :sweat_smile:

tanierik, mištičku, pohare, pribory teda zoberieme :wink:

beriete niekto aj cestovnu postielku?? my sme Maťovu včera skušobne rozkladali, tak berieme, on vôbec nie je zvyknuty spať inde ako v postielke už v poslednej dobe, tak dufam, že bude ok :wink:

a ešte hodim aj staru deku, aby sme mali na čom sedieť niekde v trávičke :wink:

ozaj čo sa tyka nejakej tej opekačky, to dokupime potom neskôr?? či to beriete so sebou rovno??

no neviem neviem či neobjednam kamion :grinning: :grinning: :grinning: vyzera to ako stahovanie narodov :grinning:

čerti, tak to mi je luto :frowning2: , ty taky poctivy "člen", ale hlavne aby to detiska obišlo, ved ešte hadam dame nejake stretko, potom už ti nariadime karantenu a vitaminy preventivne :wink:
30. apr 2009 o 12:56  • Odpovedz
autor
mimik, si ma pobabila :grinning: :sunglasses: :wink:

lus, som rada, že nie som sama :sweat_smile: :wink:

a na tu opekačku, by som neskôr dokúpila :wink:

dnes tu fičím od 6.00 ak ste si všimli :confused: :sweat_smile: :grinning: :wink:
30. apr 2009 o 13:04  • Odpovedz
almi - si Brankovi uspavadlo dala :grinning: :wink:
sa snažime popisať, keď to tu bude stagnovať tych par dni :grinning:
30. apr 2009 o 13:07  • Odpovedz
autor
hej uspávadlo :grinning: veď sa tu krúti okolo mňa, ale doobeda pospinkal dve hodinky a poobede sa chystáme za ocinom do mesta, do práce, tak sa vyvetráme :sunglasses:
30. apr 2009 o 13:08  • Odpovedz
Môj Maťo tiež spinka, a to podriemal cestou z NR 5-10 minut a ešte nás čaká cesta poobede, ideme prevziať nejake veci na stavbu, tak dnes bude vyspinkany doružova - on v aute skoro vždy zaspi alebo len zadiremka ...dufam, že sa nadbytok spanku neodzrkadli na nočnom spinkani :sweat_smile:
30. apr 2009 o 13:09  • Odpovedz
no, babule, neviem, co mam ani napisat a akeho smajla pouzit, ale dakujem.
este sa mi aj pred chvilou martin strepal z postele, som bola s vikim v druhej izbe a nepocula som, ze sa zobudil. nastastie len pristal na nosteku, tak ho ma zodraty od koberca. ked sa dari, tak........................................ :pensive:
30. apr 2009 o 13:21  • Odpovedz
čerti - Heš bacily Heš Heš Heš !!!!!!!!!!!!!! a všetky ostatne "neprijemnosti a pády tiež!!!!!!!!!! :pensive: :wink:
padam, lebo už sa ozyva krpček zo spalne :slight_smile:
30. apr 2009 o 13:24  • Odpovedz
autor
babulky, iba pre drobčekov berte tanierik, mištičku, lyžičku, pre dospelých nieeeee :wink: iba poháre na alko a nealko :grinning: :wink: ale veď kúpime aj jednorázové :wink:
30. apr 2009 o 13:36  • Odpovedz
autor
čerti :unamused: drž sa!

ideeeeeeeeeeeem, prídem až večer :sunglasses: :wink: pekne baľte kufre :wink:
30. apr 2009 o 13:36  • Odpovedz
tak ja len v rýchlosti, lebo drobec sa už zobudil a ja mám ešte nedožehlené a to nehovorím , že mi ešte treba ísť na nákup a pobaliť nás :confused:

čerti, držím palce nech si čím skôr fit .... :wink: ozaj a ten zub /ty si myslím písala/ si porieš čím skôr, lebo myslím, že by to mohlo byť aj od neho - ten zápal hrdla :angry: , teda aspoň u mňa to bolo tak.
30. apr 2009 o 14:49  • Odpovedz
mirinu, to je pravda, ze zuby mozu byt pricinou kadecoho. jasne, poriesim co najskor.
dikes.
kukala som pocko, malo by vam vyjst :slight_smile:
30. apr 2009 o 17:13  • Odpovedz
caute - my uz sme viac-menej pobaleni - som zvedava ked budem na mieste co som pozabudala :sweat_smile:
nakoniec idem bez manzela :confounded: ale aj tak sa velmi tesiiiiiime :wink:
30. apr 2009 o 18:03  • Odpovedz
este k tomu baleniu - ako sa my odnesieme netusim :confused: ideme akoby na mesiac...
30. apr 2009 o 18:04  • Odpovedz
autor
babulky, tak čo???? už ste pobalené???
ak niečo zabudnete, tak ja vám požičiam, prípadne kúpime :wink:

tu poobede trošku popršalo, ale to bola len taká prehánk a zase bolo krásne, teraz sme prišli z vonku.. :slight_smile:
30. apr 2009 o 18:44  • Odpovedz
no ja som este nebalila .... budem az zajtra rano .... ideme len na jednu noc, tak nemusim toho brat kvantum, to akoby sme sli ku nasim spat na noc, takze to budeme zbaleni coby dup ...

mm uz poctivo stiahol nejake mapky ako sa najrychlejsie dostat cez Bojnice, ak by sme nahodou pobludili, tak som ich akurat skopcila do popisu cesty od Brana a zajtra to vytlacim, bo mala uz zalomila .... mm si berie aj notebook, bo ma roboty nad hlavu, si myslel, ze krasne sa na tento tyzden vsetkeho zbavil a dnes dostal dalsie 4-5 robot, co suria na zaciatok buduceho tyzdna, takze on bude aj pracovat ... ale kazdopadne bude strazit malu vecer, ked uz zabuva, takze pri nej bude pracovat a aj ju strazit, kedze my nemame strazcu a mala spinkava s nami v posteli a niekedy v noci putuje, tak bude pri nej ....
takze ho tymto uz vopred ospravedlnujem ak bude busy :wink:
30. apr 2009 o 20:19  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.