• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Megastretko Apríloviek 2008

(zamknutá)
6. mája 2009 
kočky, takže bodynká dnes prišli, sú opraté, už len vyžehliť :wink:

čerti je mi to strašne ľúto že neprídete :frowning2: budeš nám tam chýbať, ale hlavne sa dajte doma do poriadku, to je najdôležitejšie :wink: a ešte som sa chcela spýtať na Tvoje bodynká, ako Ti ich môžem doručiť, alebo nebudete mať niekedy cestu cez Petržku?

ja sa tiež bojím, že niečo pozabúdam, zatiaľ sme vždy cestovali len na také miesta ako chalupa a naši a tam vždy všetko bolo :slight_smile: ale tak v najhoršom dokúpime alebo nám pomôže almika :wink:

lusy aj my berieme cestovnú postieľku, v nej spáva aj na chalupe aj u našich, ale vždy len kým nejdem spať ja, to si ju vždy beriem k sebe, ale aj doma to máme tak zaužívané :slight_smile:

ozaj almika nevieš či je v Hlbokom pieskovisko? že či mám brať serepetičky do piesku
30. apr 2009 o 20:20  • Odpovedz
viol, dohodneme sa. dik, si zlata :slight_smile:

tesim sa v nedelu na vase dojmy, fotky atd :sunglasses:
30. apr 2009 o 21:02  • Odpovedz
ahojte, no ja som už zbalená tak napoly.. v podstate viem čo mi pochybelo minulý víkend keď sme boli na chate takže hádam budem mať všetko :wink:
ozik potom som chcela poprosiť či by ste tie čo beriete aj ockov mohli požičať niektorá mužíka ak by bol problém so skladaním postielok :unamused: budem to skladať prvýkrát (vždy to robieva mužík) predsa len ak je dieťa nepokojné prípadne má inú potrebu ťažko sa mi bude skladať postielka s jednou rukou :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 21:29  • Odpovedz
radul
myslim, že môžem prislubiť aj za môjho mužíka pomoc :wink:
hoď tip čo si pozabudala, čo chybalo - možno to len mna nenapadlo, že čosi take bude treba :sweat_smile: :confused: :wink:
30. apr 2009 o 21:33  • Odpovedz
ahojte, tak my sme tiež zbaleny tak na poly, ráno ešte rýchlo pobalím zvyšok :slight_smile:
radi, samozrejme že ti pomôžeme :wink:
30. apr 2009 o 21:34  • Odpovedz
ahojte,

tak ja práve balím..., ešte poživeň a kozmetiku až ráno :grinning: . Mám pocit, že asi roztlačíme auto. Nezľaknite sa ,že prídeme ako na mesiac :grinning: :grinning: , ale keď ja mám radšej toho viac ako málo :sweat_smile:

Radi jasné, že pomôže :dizzy_face:

Violetka ďakujeme :slight_smile:
30. apr 2009 o 21:37  • Odpovedz
no tak supiš, ste zlaté :wink:
čo som pozabúdala? no nočník, teplé oblečenie rezervné, ručnú odsávačku a paličky do uší (ja s nimi utieram aj soplíky dakedy) a samozrejme tiež látkové vreckovky :wink:
to je asi tak vsjo :dizzy_face: tak už len šťastnú cestu a čo najmenej blúdenia :wink:
30. apr 2009 o 22:24  • Odpovedz
autor
Pekné dobré ránko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

takže všetkým šťastnú cestu :dizzy_face: vidíme sa v Hlbokom, my tam budeme okolo 12.30 :wink:
počasie je tu krásne, svieti slniečko :slight_smile:

tešííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííme sa! huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. máj 2009 o 06:27  • Odpovedz
ahojteeeeeeeee

tak my od siedmej hore, supis, aspon mala zalomi o 11-tej v aute, ked vyrazime ... uz sa krmi rohlikom a ja idem rychlo pobalit a este nejake veci ozehlit ...

huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, dnes sa vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime :wink: stastnu cestu vsetkyyyyyyyyyyyyyyym paaaaaaaa :dizzy_face:
1. máj 2009 o 07:58  • Odpovedz
Dobre ránko,
babuľky úprimne vám závidim, ale čo už, snaď nabudúce.
všetkým prajeme šťastnú cestu a veľa veľa super zážitkov. tešíme sa na foto :slight_smile:
1. máj 2009 o 08:57  • Odpovedz
ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uz sme pobaleni...malinky mi pred polhodkou zalomil a buva a ja cakam kedy bude pol dvanastej lebo vtedy vyrazame...dufam ze okrem choreho manzela doma nic dolezite nenecham :grinning:
uz sa vytesujeeeem kedy vas vsetky uvidim a Vilik zase kedy uvidi ostatne aprilciatka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. máj 2009 o 10:20  • Odpovedz
autor
Bré ránkoooooooooo :grinning: :wink:

už sme všetky spolu, je super, detičky a mamičky sú rozkošné aj ockovia sú zlatí :slight_smile: včera sme boli len v Hlbokom, bolo pekné počasie, hoci občas zafúkal aj vietor, za chvíľočku ideme pre tortu a dnes plánujeme navštíviť Bojnice a ZOO :wink: len dúfam, že počasie bude OK, lebo je tu nejako pod mrakom..

tak sa majte pekneeeeeeeeeeeeeee :wink: myslite na nás :wink: paaaaa
2. máj 2009 o 07:23  • Odpovedz
Almi dakujeme za infosky, stale sem cumim, ci sa neozvete :wink:
vsetkych pozdravujeme a dufam, ze vam pocasie dnes vyjde, aby ste si to super uzili :dizzy_face:
2. máj 2009 o 07:34  • Odpovedz
almi, pozdravujeme :sunglasses: . ja tiez furt myslim, co asi robite a som mala vcera vecer pokusenie ti aspon sms napisat alebo tess zavolat, ale nechcela som otravovat a potom, nepredpokladam, ze chodite s mobilom v ruke :grinning: .
u nas sa uz aj sopli o 108 :unamused:
2. máj 2009 o 07:38  • Odpovedz
ahojte
som rada, ze sa mate na stretnuti super. a ze vam aj pocasie vychadza
tesime sa na fotky :dizzy_face:
2. máj 2009 o 15:04  • Odpovedz
Ahoj almi :slight_smile:

stale na vas myslim, ze ako Vam je fajne :slight_smile: , pozdravujem vsetky :slight_smile: a uzite si to. Dufam, ze sa pocasie umudri :slight_smile: .
Tesim sa na fotky :slight_smile:
2. máj 2009 o 16:38  • Odpovedz
hlasime uspesny navrat domov ... uz sme vybaleni, mala sa jasi, pojdeme okupat a dat spat a hodim fotky aspon nase an picasso :wink:
2. máj 2009 o 20:16  • Odpovedz
bolo supeeeeeeeeeer a som rada, ze som vas mohla spoznat osobne a aj detvaky :dizzy_face:
2. máj 2009 o 20:17  • Odpovedz
aj my hlasime navrat domov :slight_smile: bolo super a tesim sa, ze sme sa spoznali aj osobne :sunglasses:
idem ulozit Adelku spat a ak sa mi bude chciet, mozno stiahnem aj fotky :wink:
2. máj 2009 o 20:42  • Odpovedz
Jeej baby, tak vitajte, potom sa tesim aj na ostatne maminy a ich a samozrejme aj vase zazitky :slight_smile:
2. máj 2009 o 20:51  • Odpovedz
autor
ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

my sme nedávno prišli z Hlbokého, dnes poobede bolo super, boli sme v Bojniciach v ZOO :wink: toľko nááároda, že až..
všetky vás pozdravujú :wink:
ste zlaté, že na nás myslite, ja fotky pridám neskôr, teraz Braňo si robí na PC...

dobrúúúúúú nocku :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
2. máj 2009 o 20:57  • Odpovedz
ahojte no my sme už doma, cesta bola super, celý čas spinkala a premávka skoro žiadna :wink:
mrzí ma, že som sa nestihla s vami žienky rozlúčiť, keďže som sa v Bojniciach rozhodla, že do zoo nakoniec nejdeme lebo by mi to celé odspala a to nemalo význam.. ja som už zvieratká videla, takže som si to nechala ujsť :dizzy_face: no vy ste sa dakde "loudali" a nechodili a nechodili tak som to tam musela zabaliť :confounded: ja som aj šla tou ulicou kde som myslela že vás stretnem, ale minuli sme sa.. no čo už.. tak posielam pusinku dodatočne aj detičkám.. veľmi ma tešilo, že som vás spoznala osobne.. nie s každou z vás sa dalo podebatiť ale medzi východniarkami som myslím našla pár "spriaznených duší" :wink: ste zlaté babulky a teším sa už na ďalšie stretnutie :sunglasses: Aj keď moja Sisi nebola celkom vo svojej koži a ja som už mala chvíľami dosť ujeté nervy, ale tak verím že to bolo aj z toho, že bola po chorobe a ešte mala soplíky.. :unamused:
Každopádne teším sa na fotočky velice prevelice a želám vám ešte zajtra pekný zvyšok výletu a šťastný návrat domov! :grinning:
2. máj 2009 o 20:57  • Odpovedz
tak pridala som aspon par spolocnych foto, mozete kuk
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=349834&vReferer=/photos/mimik9911

radulka, ani my sme neboli nakoniec v ZOO kvoli Adelke, lebo nespala, vsak pojdeme pozriet inokedy :wink:
2. máj 2009 o 21:29  • Odpovedz
mimik: super fotkyyyyyyyyyyyyyyyyy :wink:

ja som tie nase teraz stiahla ale uz ledva drzim oci, tak ich hodim az zajtra na web .... v noci som spala len 3 hodky, tak uz som K.O. :confounded:
2. máj 2009 o 21:31  • Odpovedz
jeeej mimi, super fotočky.. sa teším na tvoje maci.. ja už tiež fičím do postele..
a tú zoo jasné že absolvujeme inokedy.. s tatom pôjdeme na výlet. :wink:
2. máj 2009 o 21:35  • Odpovedz
fiall, tesim sa na vase fotky, my sme vela nefotili, ale ostatni cvakali o 106 :grinning:
no aj mne klipkaju oci, tak ideeeem....dobru noc
2. máj 2009 o 21:39  • Odpovedz
mimik paradne fotocky, mali ste to tam naozaj krasne :slight_smile: , deturence boli vsetky zlatucke a takisto aj mamicky a ockovia :slight_smile: ..a chutna torticka :slight_smile:
2. máj 2009 o 21:40  • Odpovedz
idem uz aj ja si lahnut, Jakubko aj manzel odfukuju, tak dobru nocku :slight_smile:
2. máj 2009 o 21:40  • Odpovedz
ahojte, no zda, ze ste si vylet super uzivali :dizzy_face:

ja idem este zehlit, ak sa na to nevykaslem, lebo mi akosi klipkaju oci :pensive:
2. máj 2009 o 21:42  • Odpovedz
jeeej baby, ja len na skok, mame tu svagra na noc a ja som navyse dead, ale nakukla som, ci nahodou fialka alebo niekto nehodil fotose...
fotky perfis a torta vyzera uzasne, aj decka v bodynkach. a pocko vam tiez vyslo :sunglasses:
2. máj 2009 o 21:43  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.