• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Megastretko Apríloviek 2008

(zamknutá)
6. mája 2009 
Jeeeej!!! Super fotky! A aka kraaasna torticka!!! :slight_smile:
2. máj 2009 o 21:49  • Odpovedz
autor
mirka, super fotočky :dizzy_face:
aj ja už mám stiahnuté v PC fotočky, ale pridám neskôr, som unavená, pôjdem spať :wink:
dnešný deň bol super :slight_smile:

najviac čo ma pobavilo, keď sme v ZOO dali dohromady všetky kočiare s detičkami a s nami, kvôli spoločnej foto, tak si nás fotili aj cudzí ľudia :grinning: :wink: :slight_smile:

tak dobrú nôcku, ešte nás čaká zajtrajšok :wink:
2. máj 2009 o 22:23  • Odpovedz
almi: tak to aj mna pobavilo, sme boli riadna atrakcia v ZOO :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: len my sme neboli v klietkach :grinning: :sunglasses:

prave posielam fotky na picasso, zatial 37% poslanych ... pridam neajky koment ku tomu a potom vam hodim link :wink:
3. máj 2009 o 12:08  • Odpovedz
miri: my sme praveze vonku tu hromadnu akciu s bodynami nefotili .... sme nechali fotak dnu a uz sme nechceli zdrzovat ..... tak som odkazana na fotky ostatnych :wink:
teda z tej hromadnej fotoakcie :grinning:

miri: chcela som ta poprosit, nedalo by sa ti mi poslat tie vase fotky? lebo tu na MK ich mas velmi male a keby som ich chcela stiahnut, tak su kockate ..... len tie maminy s detmi, tatikovia s detmi a detvaky same a pri torte .... ak sa ti bude dat, hod IP a dohodneme sa ci skypom alebo cez mail, dakujeme vopred :wink:
3. máj 2009 o 12:12  • Odpovedz
Maci, jasne poslem
3. máj 2009 o 12:46  • Odpovedz
tak fotky su na webe

http://picasaweb.google.com/macafialka/MegastretkoApriloviekBojniceHlboke15352009#

aj tie spolocne a vsetky, kde boli aj ine detúrence :wink:
3. máj 2009 o 13:09  • Odpovedz
Ahojte :slight_smile:

fiali, pozrela som fotocky, no naadhera, super ste to tam mali :slight_smile: , vsetci zlati, super :wink:
3. máj 2009 o 13:16  • Odpovedz
fial, krasne fotky :dizzy_face:
3. máj 2009 o 13:41  • Odpovedz
autor
ahojte babulky a drobčekovia :slight_smile:

chcem sa vám všetkým srdečne poďakovať za darček, veľmi ma potešil, ste zlaté :dizzy_face: som rada, že som mala tú česť vás osobne spoznať, vašich manželov a samozrejme Aprílovčiatka :dizzy_face: s niektorými z vás som viac, s niektorými som menej podebatovala..
aj keď nebolo všetko na 100%, tak dúfam, že ste si to aj tak užili, trošku sa spoznali a mali ste zmenu prostredia.. :wink:

fialka, mimik, pekné fotočky :wink:

tak všetci dorazte šťastne domov, majte sa krásne a v dobrom spomínajte na Hlboké na naše MEGASTRETKO :wink:
3. máj 2009 o 15:58  • Odpovedz
ahojte. aj nam bolo s vami super, dakujeme za vsetko, za pomoc s Liluskou ked som potrebovala niekam odbehnut. aj vasi muzikovia boli velmi mili.
cestu sme mali do BA super, Lili pred Trencinom zaspala a zobudila sa az pred nasim domom. ficala som 130kou celu cestu :dizzy_face: .
fotky su kraaasne, az mi je smutno, ze sme uz doma../ako volakedy ked som do taborov chodila, tak po prichode domov mi vzdy bolo smutno za partiou :sweat_smile: /.fiallka, ty si spravila paradne fotky Liluske! lepsie ako profesionalny fotograf. ja som skoro vobec nefotila, tak sa hrozne tesim, ze budeme mat pamiatku.
almi, tebe dakujeme este raz za super organizaciu. buduci rok si to zopakujeme, nie? :dizzy_face:
vsetko bolo na 1 s hviezdickou, az na tu diskoteku vcera v noci, ale za to nikto nemoze. :sunglasses:
3. máj 2009 o 18:00  • Odpovedz
holky krasne fotky mate , :slight_smile:
3. máj 2009 o 20:29  • Odpovedz
almi: samoska, ze nam bolo super :wink: a je jasne, ze nie vsetko vyjde na jednotku ale podla mna to bolo pri tych nasich drobcoch na 1 s dvoma ** :dizzy_face:
sme radi, ze sa ti darcek paci :slight_smile:

kika: dakujem za kompliment :wink: Liluska bola vtedy dobry objekt, nikam neutekala, ked este sama nechodi a to sa super fotiiiiiiiiiiiiiiii ..... pozovala jedna radost .... nehrozi aby som nejaku podobnu fotku urobila Terezke :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta je ako keby mala nieco v sebe ... stale v pohybe a uz vonkoncom nebude pozovat pre mna :angry: :sunglasses: urobi vtedy na mna ako na tessu Haha a mam ta v pazi mama, cau, odchadzam :grinning: :grinning: :grinning:

mna tiez trosku mrzi, ze s niektorymi babenkami som poklabosila menej alebo skoro vobec :confounded: a najviac ma mrzi, ze nam nevysiel piatkovy program po uspati Terezky, kedy som planovala zbehnut za vami ... ale nakolko sa budila a plakala zo sna a nebol signal v budove, tak sme s manzelom usudili, ze radsej si mam lahnut ku nej, nech sa vyspi ... ale neva, ved o rok si to zopakujeme, nie? ja som za vsetkymi dvadsiatimi a aj mojmu manzelovi sa pacilo ... vravel, ze obcas si pripadal ako v uli :dizzy_face: :grinning: a ked sa ho doma spytal svagor, ze kedy planujeme surodenca Terezke, tak sa zasmial a povedal, ze po ulovom stretku si este da dost dlho pauzu na dalsie babatko :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pacilo sa mu velmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, co som spokojna ... :dizzy_face:
3. máj 2009 o 20:40  • Odpovedz
a aku ste mali didzinu? :sunglasses:
3. máj 2009 o 20:40  • Odpovedz
jej, tu sa keca :grinning:
fial, piekne fotky :sunglasses:
tak ste mali disco disco? to namiesto tej opekacky, ci aj ta sa konala?
3. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz
certi: predpokladam, ze to nebola planovana didzina ... to isto ta bulharska skupina vyviedla, ze? :dizzy_face:
3. máj 2009 o 20:51  • Odpovedz
TO nie my! To ta druha skupina co tam bola mala didzinu. Uz ked nosili velke repraky do miestnosti tak sme vedeli, ze to nebude lahka noc. Vyhravali do tretej..tancovali a spievali o dusu. My sme mali izbu rovno nad nimi, tak som pocula vsetky vypalovaky tipu Marina, marina, mariiiina....Na stastie to Lili nevadilo a krasne spala, lepsie ako doma, kde je hrobove ticho ked ona spinka.
A opekacka nebola, ta bude buduci rok! Certi, skodaaa ze ste nemohli prist. ako sa citis?
Tess, vy ste kedy dorazili?
ja som sa nestihla s polovickou ludi rozlucit. :unamused:
3. máj 2009 o 20:54  • Odpovedz
fiallka, dobre si predpokladala...inac aj vam by to vadilo, ved ste mali izbu tiez pri nich. vies ako hulakali?a chodili v po chodbe, buchali dverami, no skoro som im nieco povedala...este ze tam nebol moj muz, ten by tam hned zacal robit poriadky.
:zipper_mouth:
3. máj 2009 o 20:56  • Odpovedz
zato rano im to nase deti vratili :grinning:
3. máj 2009 o 20:56  • Odpovedz
ahojtee tak my sme uz domaa :slight_smile:)
3. máj 2009 o 20:58  • Odpovedz
a ako to zvladla ivba so samkom, ti mali izbu medzi nami ... teda tvojou a nasou ....

no keby sme tam my, tak manzel robi poriadok isto ....

on uz v prvu noc povedal, ze budova nesplna iste poziadavky na ubytovanie, ale to viete, to su ti stavebni inzinieri, ktori poznaju normy .... vraj rozhodne nemala co robit v takej malej izbe tretia postel .... vraj do 12 m2 mozu byt len dve aj to by povedal, ze ltt ... a medzi izbami mala byt nielen priecka, ale mala byt murovana, kedze sme poculi vsetko odvedla ..... ale nevadilo nam to :wink: on bol rad, ze sme na izbe boli co najmenej, teda len na spanie, lebo si tam pripadal strasne stiesnene .... ale kazdopadne to super stacilo na vyspatie .... a kedze bolo krasne, pacilo sa mu, ze sme mali taky velky areal pre deti na hranie :dizzy_face:

kika: co spievali deti rano o dusu? :dizzy_face:
3. máj 2009 o 21:03  • Odpovedz
ahojte, ja som dnes dospávala :wink: našťastie mužík šiel s malou do kočíka ku svokrovcom a ja som si schrupla.. kus ma škriabalo v hrdle tak som hneď aplikovala medicínu, kloktala Tantum verde a pod. :unamused: ale zdá sa že pomohlo (klop-klop)
inak muž chválil tortu že výýýýýýbornáááá, fakt vydarená bola mňamky :slight_smile:
super že ste bezpečne dorazili domov všetci.. no tú diskotéku vám nezávidím veru, ja by som asi niečo povedala tým bulharským ignorantom.. a vraj sa navzájom nebudeme rušiť ha-ha! :angry: našťastie vám detičky spali aj napriek vypalovákom minulého tisícročia.. :wink:
3. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz
jaj, takze takto... som totiz rozmyslala, ze u mna nejake nocne akcie pri martinovi zatial nehrozia, sa budi stale x-krat za noc
3. máj 2009 o 21:17  • Odpovedz
autor
čafte :grinning:

veď to, že prevádzkarka na mňa nahúkala, že nepoznáme ako sa správa v hoteloch a pritom keď ste jej večer hovorili, že kedy je nočný kľud, tak povedala, že nočný kľud tu nie je.. ale ešte si to s ňou vybavím.. nepáčili sa mi viaceré veci.. ale to prostredie a okolie bolo super :dizzy_face: :wink:

a torta som rada, že vám chutila :dizzy_face:
3. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz
luci prevádzkarka bola nemožná.. nepríjemná osoba.. ale to už tak chodí.. vždy sa niečo nájde.. inak bolo super! myslím že o rok keď to dokončia bude ešte lepšie :wink:
3. máj 2009 o 21:20  • Odpovedz
almi: torta bola uzasnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... u nas doma vsetkym chutila, kazdemu sa z toho mala uslo po kusku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

almi: kedy sa museli nakoniec kocky vystahovat dnes? tiez pred 10-tou?
3. máj 2009 o 21:21  • Odpovedz
autor
radka, a to neviem, či náhodou, ona nie je aj zároveň majiteľkou.. ale bola fakt nepríjemná.. ale chcú tam dorobiť aj kurty a podobne, takže o rok by to malo byť už vylepšené :wink:
3. máj 2009 o 21:21  • Odpovedz
babule som rada ze som vas spoznala...bolo naozaj perfektne...

almi..netrapp sa...ta prevadzkarka bola fakt akoze....ale vylet nam aj tak nepokazila..ja som sa. citila vyborne s vami aj moj manzel..a Samko...ved ste videli...parada...cestu sme mali v pohode..dosli sme po pol 8 domov..mali sme aj prestavky pretoze malemu bolo uz dlho...ale teraz este nespii..hra sa s krabicou hehe...fotky pridam neskor lebo dnes som uz unavenaaa :slight_smile:))
3. máj 2009 o 21:24  • Odpovedz
baby, torta vyzerala uz na prvy look fajnovo, na sladke ja mam cuch :sunglasses: :grinning: .
almi, kde si ju objednavala? hod mi pripadne do ip. dakujem :slight_smile:
no kazdopadne by nemali mat na izbe 3 postele .... to je proti normam na taku malu izbietku :grinning:
no jasné, dokončia izby.. hádam tam dajú dáke koberce alebo čo, tie balkoniky, altánok na opekanie a paráda.. už sa teším na rok :wink:
inak my sme dnes mali v BB výstavu psov, tak sme boli s mužom aj so Sisi tak havkala celý čas :dizzy_face:
3. máj 2009 o 21:25  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.