• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Megastretko Apríloviek 2008

(zamknutá)
6. mája 2009 
Ahojte,
aj my sme dorazili v pohode. Maly spal v aute asi hodku a pol a potom vystrajal ale dalo sa to zvladnut.
Co sa tyka nas v poslednu noc bolo v pohode pre Samka ja som zaspala s nim vecer ked som ho kojila zobudila som sa o 1 a nemohla som spat koli téj diskotejke ale malemu to nevadilo. Dokonca spal lepsie ako prvu noc menej sa budil a spal az do 7.30 to je co povedat pri nasom ranostajovi.
Ako sme prisli domov zacal mat sopliky len dufam ze nebudeme chory.

Miesto bolo fajn aj osobky :wink:. Pekny vikend, boli sme spokojny som rada ze som Vas spoznala :wink: .
3. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz
fiall nie stahovali sme sa az po obede...este si cakali hehe...neponahlali sme sa...z hlbokeho sme vyrazili o 14:00 :slight_smile:)
3. máj 2009 o 21:27  • Odpovedz
tak to je super, ze sa tu postupne hlasia maminky, ktore dorazili v poriadku dom :wink:
3. máj 2009 o 21:28  • Odpovedz
mirka: tak to bolo super ... bo my sme museli pred 10-tou a najviac ma mrzelo to, ze Adelka chudatko nevedela zaspat vonku v kociku a museli ist s nou autom prec aby sa chudatenko trosku vyspala ... mozno keby mali izbietku este tak by sa bola vyhajala tam v pokoji ...
3. máj 2009 o 21:30  • Odpovedz
hojteeeeeeeeee

:slight_smile: no to mi trvalo kym som si vas prečitala

my tiež doma, krpec už spinka, aj ked dost neskoro išiel dnes zasa buvi, lebo švagrovci sa ešte zastavili okolo ôsmej na kafe...s neterkou sa Maťko vytešil a pohral, ani sme nezbadali ako leti čas a už bolo skoro 9 ked odchadzali :dizzy_face: :sweat_smile:

No a ta didzina bola fakt supeeeer...Almi normalne ju začneme asi atakovať mailami tu prevadzkarku...to fakt nebolo velmi prijemne ako sa k nam spravala...ale napriek tomu velkeeeeeeee Dakujemeeeeeeeeeeee za všetky tie vybavovačky okolo stretka...a všetko zle sa rychlo zabudne, hlavne že sme sa citili supeeeeeeeeeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz
fiall no veru...chudatko adelka...my ked sme odchadzali tak tam ta prevadzkarka ani nebola..kluc sme nechavali v jedalni..a myslim ze my sme odchadzali z izby medzi poslednymi...:slight_smile:
3. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz
inak aj mne vcera mala isla buvat az po deviatej .... podstatne neskor ako chodi ale to tiez tak, pochrnela si v aute a kedze chodi len raz za den doma spinkat, tak bola zospata a doma objavila hracky, ktore nevidela dva dni :grinning: tak jej boli vzacne a kym sa hrala, tak ja som vybalila a bolo pol 9 ked sme sli kupat :dizzy_face:
3. máj 2009 o 21:39  • Odpovedz
jaaaaj ozaaaaj a Maťko vam odkazuje že HAM HAM :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2009 o 21:42  • Odpovedz
inak všetci ste boli super, zlatí, detičky nádherne...až človek obdivuje ako sa to cele super vydarilo, ešte aj počko nam prialo :wink:
3. máj 2009 o 21:43  • Odpovedz
fiall aj ja davam samka hajat len raz...ale dnes spal 2 hodiny doobedu a 2 hodiny v aute...a potom bol taaaky unavenyy..a teraz este nespi...hehe..

lusyyy...matko bol taky zlaty s tym HAM HAM...hehe...
3. máj 2009 o 21:46  • Odpovedz
lusy: to jeho Ham ham bolo uzasneeeeeeeeeeeeee .... mojmu muzovi sa velmi pacil .... ze taky maly rambik to je, strasne zlatucky ........... a Terezka mu odkazuje, ze nema dievcata tahat za vlasy, lebo mu to raz vratia aj s urokami, ked budu starsie :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2009 o 21:48  • Odpovedz
fiall ze maly rambiik...hehe taky zlaty bol noooo :slight_smile:))
3. máj 2009 o 21:51  • Odpovedz
no veru veru fiall, ked sa obratia proti nemu všetky čo už vykvakal za vlasy, tak neviem neviem, môže byť rambik aky chce, ale vezme asi nohy na plecia, lebo to je jeho mánia :grinning: :sweat_smile: :rolling_eyes: ...ani neviem akeho smajla tam dať skôr :grinning: :grinning:
3. máj 2009 o 21:51  • Odpovedz
veru lusy, počasie vyšlo, neviem si predstaviť žeby lialo to by sme sa tam asi pobili v tej "našej" miestnosti :grinning:
inak my sme vypratali izbu okolo pol 10 ale našťastie nás aj s postielkou prichýlila Mirka, malému Samkovi to nevadilo, počkali sme kým sa zobudí a potom sme sa tam presunuli aj my a Sisi si dobre schrupla hodinku aspoň dačo.. no škoda tej zoo že kým sme sa tam dostali tak už bola unavená a zaspávala mi cestou.. :unamused:
inak ako vám detičky reagovali na zvieratká? :dizzy_face:
3. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz
mirka dobre ste teda došli :slight_smile: , no hadam Samka cesta natoľko unavila, že zaspi čoskoro :wink:
3. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz
radul čauko,
no Maťo hlavne zebry, srnky, somarikov a tie vačšie zvieratka okukoval a ked somarik za Iáááááákal, tak to bolo radostiiiiii a aj sa ho snažil napodobniť :grinning: :grinning:
3. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz
joj trepem nie Samkovi ale Jakubkovi! :wink:
3. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz
Samulko má mamičku tiež Mirku tak som si pomýlila detičky dvoch Miriek.. inak obidve ste boli zlaté.. som veľmi rada že som vás spoznala.. :dizzy_face: Keď pôjdeme do Košíc dakedy (mužík tam má family) tak sa isto ozveme :wink:
3. máj 2009 o 21:56  • Odpovedz
radi no moj samko na vsetky zvieratka vravel Hu HU...a to vravi na psikov ked brešu...a zastali sme pri medvedoch...a maly spustil HU HU vravim..to nieje hu hu...to je macko...:D:D aa este sa mu pacili opice a slony :grinning:

lusy...sranda ako vedia deticky pomenovat jednym slovom vsetky zvieratka :grinning: :grinning: noo unaveny by aj bol len akosi ulozit sa nechce...lahnut..ani za svet..lezata poloha ho asi kuše :rolling_eyes:
3. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz
Ahojte :slight_smile:
ja až teraz píšem, stretko bolo super super super :dizzy_face:
my sme tiež dorazili v pohode len naša mala nespala vôbec v aute a ku koncu už som ju musela zabávať lebo už sa jej videlo dlho že sedí v autosedačke :sweat_smile:
ale dufam že aj na druhý rok bude stretko :wink:
3. máj 2009 o 21:58  • Odpovedz
radi aj ty si zlata..tiez som rada ze sme sa spoznali hehe...aaa jasne ked bude cesta do KE ozvi saaa hehe...
3. máj 2009 o 21:59  • Odpovedz
emily...ahooj..my sme sa s mirkou stavili este na salasi hehe ale objednali sme si len malinovku a tu sme vypili ryychlo..fakt rychlo..a sli sme dalej... :grinning:
3. máj 2009 o 22:00  • Odpovedz
emily - no my sme ešte stáli v Decodome pri Topolčanoch a odtial bol už Maťko nespokojny, takže sme si pospevovali až pokiaľ sme nedošli domov :sweat_smile:
3. máj 2009 o 22:03  • Odpovedz
radu: my sme sa dostali len po opice :grinning: :grinning: :grinning: tak tam sa mala nevedela vynadivat, by aj za nimi skocila :dizzy_face: :dizzy_face: ale bola unavena a ku tomu sa v ZOO dokajdila a ja som zabudla plienku v aute, tak sme to zbalili po opiciach, selmach, vivarku a vtacikoch a sli sme dom a kym sme sa dostali ku autu, tak tiez zadriemala v kociku a tak som ju pri prebalovani prebrala, nalozili sme ju do auta a tam zalomila a zobudial sa 15 minut pred domovom :dizzy_face:

lusya: my sme sa tiez tesili na srnky a slony, ale sme sa tam nedostali ale neva, ved si to niekedy inokedy zopakujeme :dizzy_face:
3. máj 2009 o 22:04  • Odpovedz
no my sme si užili zvieratká dnes.. síce iba psíky ale aj tak stačilo.. unavená bola potom parádne spala u svokrovcov dve a pol hodinky.. čo je nadpriemer :wink: idem pridať fotočku s jedným rozkošným havinkom.. :dizzy_face:
3. máj 2009 o 22:19  • Odpovedz
jáj to už je toľko hodín.. no idem ja búvať, dúfam že tento týždeň už budeme fit a pôjdeme aj plávať konečne.. tak zatim papa a dobrú nocku :dizzy_face:
3. máj 2009 o 22:25  • Odpovedz
no babule maly zaspal konecne idem aj ja..tak dobru noc vsetkym :dizzy_face:
3. máj 2009 o 22:41  • Odpovedz
4. máj 2009 o 09:28  • Odpovedz
ahojte :slight_smile:

tak hlásime aj my, že sme došli v poriadku. Stavili sme sa cestou ešte u našich, tak sme došli až o 21.00 a to som už bola taká unavená, že som zalomila spolu s Jakubkom - ináč spal do 7.00 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Každopádne sa nám veľmi páčilo :wink: , také stretnutia by sme kľudne mohli absolvovať aj častejšie :sunglasses:. Fotečky sú super. Ja niečo posťahujem a tiež pridám. Almi tvoje fotky mi nejde otvoriť :frowning2: .

No ozvem sa neskôr, lebo MM sa išiel s Jakubkom vyvenčiť a ja to tu idem dať trochu do kopy. :wink:
4. máj 2009 o 11:06  • Odpovedz
almi: my sme sa ku fotkam dostali a chcela som si aj tych par stiahnut ale je to velmi male rozlisenie, tak ked budes mat cas a chut, tak prosim, ozvi sa cez skype :wink: dakujemeeeeeeeeee

tessa: co je s tebou? ako ste dosli domov? Dominik v poriadku? nehnackujete uz?
4. máj 2009 o 12:02  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.