• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Megastretko Apríloviek 2008

(zamknutá)
6. mája 2009 
miri, pekne fotocky :slight_smile: :wink:

almi, ani mne nejde tvoje otvorit :unamused:
4. máj 2009 o 14:48  • Odpovedz
Almi - este raz velmi pekne dakujeme za zorganizovanie Megastretka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bola to fuska dat to dokopy, ale vysledok (aspon pre nas) stal za to :wink: boli to krasne 3 dni (dokonca aj pocko prialo) :slight_smile:
po skoro 2 rokoch sme sa videli LIVE a pismenkove debaty sme mohli realizovat aj ustnou formou :grinning:

verim ze aj napriek tomu ze nie vsetko klaplo na 100% sa vsetkym zucastnenym na stretku pacilo a zopakujeme si to najneskor o rok :dizzy_face: :dizzy_face: a to aj vo vacsom pocte :slight_smile:

takze dalsiemu stretku ZDAR :dizzy_face: a kopu krasnych spomienok pri pohlade na fotecky vam zelame. Natt a Vilusko :wink:
4. máj 2009 o 14:54  • Odpovedz
Miri krásne fotočky, jakubko je nádherné babatko :slight_smile:
4. máj 2009 o 15:16  • Odpovedz
almi ani mne to nejde otvoriť :fearful:

a taktiež sa pripájame k Nat za zorganizovanie stretka veľmi pekne ďakujeme, ja sa už teším na ďalšie stretko tak dúfam že aj bude :dizzy_face:
4. máj 2009 o 16:23  • Odpovedz
kukala som uz vsetky fotosne :grinning: - :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
4. máj 2009 o 17:00  • Odpovedz
4. máj 2009 o 17:10  • Odpovedz
Samika ďakujeme :wink: Mili tebe tiež :wink:

Radi, jasné, že sa ozvi keď budeš v KE, budeme radi :slight_smile:

Almi ešte raz veeeľké ďakujem, máš dobrý organizačný talent a verím, že najbližšie sa stretneme ešte vo väčšom počte ako teraz :wink: :slight_smile:
4. máj 2009 o 17:36  • Odpovedz
almi, tak aj ty mas krasne fotky :slight_smile:

ma strasne mrzi, ze som nemohla ist, ale mala som na to svoje dôvody, ja len dufam, ze nabuduci rok alebo inokedy mi to vyjde a budem sa s vami môct stretnut :slight_smile:
4. máj 2009 o 19:16  • Odpovedz
ahojte kočandy :dizzy_face:

tak aj ja som popridavala nejake fotočky, ma chytala včera nostalgia, že už je to preč :sweat_smile: :sweat_smile:
almi ak robiš zoznam na dalšie stretko, tak nas si piš červenou farbou (akože určite prideme!!! ak dotoho nič neskoči -- aby som to nezariekla) :grinning: :grinning: :wink:
joooooj super bolo
a ešte som sa chcela poďakovať všetkym nam maminam a ocinom, že sme tam dokazali vytvoriť taku nezabudnutelniu atmosferu a naladu :dizzy_face: :dizzy_face:
a musim aj ja povedať, že po stretku je Maťo akysi spoločenskejši a ukecanejši, teda odkukavali tie naše detiska ...no idem za nim :sweat_smile: :wink:
aaa ešte link na fotošky http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=351482
5. máj 2009 o 09:20  • Odpovedz
almi ani mne to neide otvorit :frowning2: ja pozmensujem a pridam tiez..ak by niechto chcel aby som poslala fotky na mail napiste mail adresu do Ip... inak saminko je nachladnuty mame sopliky tak sme sa castejsie v noci budili... :sweat_smile:
5. máj 2009 o 12:48  • Odpovedz
autor
babulky, aj tu si môžete pozrieť fotočky:

http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=351082&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

luci, píšem si vás :grinning: :wink: :dizzy_face:
5. máj 2009 o 13:22  • Odpovedz
almi krasne fotocky...
5. máj 2009 o 13:41  • Odpovedz
krasne fotky :slight_smile:
5. máj 2009 o 13:56  • Odpovedz
5. máj 2009 o 17:40  • Odpovedz
ahojte, žienky krásne fotočky.. Mirka ďakujem že si nás trošku pofotila.. som sisu na žiadnych fotkách nevidela, furt sme boli akosi mimo diania, ale ty si nás foťákom "našla" :dizzy_face: :wink: si zlatá :sweat_smile: Dúfam že na ďalšie stretko už pôjde aj môj mužík aby som zvládala aj foťák obsluhovať, lebo inak pri tejto mojej sojke to nejde :unamused: inak vykukajú nám ďalšie zúbky takže celé toto obdobie ju museli riadne mordovať aj z nich bola zrejme nie vo svojej koži.. :frowning2: dnes sme po meste naháňali holuby tak bolo veselo.. :slight_smile:
dúfam že sa vráti pekné teplé počasie, dnes bolo veru dosť chladno.. :confounded:
5. máj 2009 o 21:57  • Odpovedz
babulky ste niektorá na facebooku? ak áno dajte vedieť aby som vás tam pozvala alebo sa rovno prihláste.. založila som tam skupinu "Aprílové bábätká 2008 z MK" :wink:
5. máj 2009 o 22:57  • Odpovedz
radi jasne..neviem ci nemam aj viac vasich fotiek..aj mas skype alebo mail napis poslem... :slight_smile:
5. máj 2009 o 23:24  • Odpovedz
radulka, ja som na FB, ale tuto skupinu som tam nenasla, tak ma pozvi :grinning:
6. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz
asi mi musíte do ip poslať vaše mená alebo maily aby som vás našla a pozvala :wink:
6. máj 2009 o 18:24  • Odpovedz
autor
ja som vás už tiež niektoré oslovila :wink:
6. máj 2009 o 19:42  • Odpovedz
uz som sa pridala :wink:
6. máj 2009 o 20:04  • Odpovedz
hej? tak super.. lebo som sa zamotala s fotkami, potom uspávala malú.. zmývala si hlavu.. no nestíham..
6. máj 2009 o 21:16  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.