• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Megastretko Apríloviek 2008

(zamknutá)
6. mája 2009 
Tak mne sa páči Bajč aj Hlboké - výber nechám na Vás. :wink:

Môj manžel sa tiež zo začiatku tváril všelijako, ale nakoniec sa teší na nové tváre :slight_smile: .
12. jan 2009 o 15:26  • Odpovedz
autor
moni, od piatka do nedele plánujeme, kto nemôže, tak aspoň na jednu noc :wink:
12. jan 2009 o 15:53  • Odpovedz
AJ NAM BY VYHOVOVAL PRVY TERMIN..TIEZ AJ KOLI DOVOLENKAM..ALE POTOM NESKOR MAM STATNICE ALE NEVIEM PRESNY DATUM...
12. jan 2009 o 16:00  • Odpovedz
autor
baby tak ešte som našla jedno zariaedene v tichom prostredí 4 km od PD a 7 od Bojnic:
http://www.pust.sk/

z mojej strany to je všetko, pridala som vám linky v Bojniciach a v okolí, o iných už neviem :wink:
12. jan 2009 o 16:23  • Odpovedz
no vidim, ze viacere sa priklanate k prvemu terminu... takze vas asi neuvidime :confounded: :confounded: :confounded:
12. jan 2009 o 16:43  • Odpovedz
Počúvajte ma baby, už ste tu 3 maminky, ktorým nesedia práve 3 vikendy stretka...takto sa nedohodneme, vždy sa nájde niekto,komu ten víkend nebude sedieť... :confounded:

Ja som za 1.-3.5....iné termíny muž nemôže...(aj to som rada, že je ticho, to je signál, že nie je nič stratené zatiaľ.. :grinning: )
12. jan 2009 o 17:03  • Odpovedz
Almi, prosím ťa, urob tabuľku, kde dáš všetky mená Apríloviek a všetky 4 termíny májové a nech každá napíše, ktoré termíny jej vyhovujú, ten najčastejší termín sa uskutoční stretko...Takto to bude podľa mňa najspravodlivejšie :wink:
12. jan 2009 o 17:05  • Odpovedz
autor
aj mne vyhovuje termín 1.-3.5.

tess, súhlas :wink:

baby, prosím vás,napíšte mi do IP o ktorý termín máte záujem, urobím tabuľku a potom vám poviem, ktorý termín vyhral :wink: ďakujem :wink:
12. jan 2009 o 17:10  • Odpovedz
A mne sa pozdáva aj Hlboké aj Bajč :wink: Tie ceny sú úplne super, ja som si presne takúto "chatovicu" predstavovala, príroda, kľud, ohník a to stačí... :wink:
Baby, veď určite väčšina chcete ísť aj na dovolenky, či už do hôr, alebo k moru,tak tie wellnes a kúpele tipu luxusná dovča, by som vynechala, hm?? :dizzy_face:
12. jan 2009 o 17:11  • Odpovedz
Baby, mne sa prostredie vonku viac paci Hlboke aj viac moznosti vonku je....a nezabudajte ze vacsina nasich deti uz bude v maji mozno chodit :wink: tak nech maju kde sa vysantit, ale aj tej Bajc nie je zly ale ja som za Hlboke zatial :zipper_mouth: :dizzy_face:
12. jan 2009 o 17:45  • Odpovedz
autor
baby, potrebujem ešte vedieť, aby ste mi napísali okrem termínu, počet osôb, a za ktoré ste ubytovanie :wink:
ďakujem :slight_smile:

zatiaľ vedie termín: 1.-3.5. (zajtra zistím stav rezervácií na vybrané ubytovanie :wink: )
12. jan 2009 o 20:05  • Odpovedz
almi, nám vyhovuje akýkoľvek termín
a prikláňame sa k Hlbokému :slight_smile:
12. jan 2009 o 21:46  • Odpovedz
12. jan 2009 o 22:06  • Odpovedz
ahojte kukám že sa už organizuje stretko.. tak super.. k tým Bojniciam.. Lipa sa mi páči, v Družbe som bola tam je tiež veľmi útulne a je tam aj dosť dobré ohnisko na ten gulášik a ZOO a zámok nie je ďaleko na pešo s detvákmi v pohode :wink: my sme tam boli s maličkou v septembri.. neviem ako tie "chatovky" pôvodne sme mali tiež rezervovanú chatu cez Limbu a realita bola hrozná oproti fotkám na stránke.. :angry: takže ak chata typu Hlboká vyzerá horšie ako na fotkách tak to si už neviem dosť dobre predstaviť.. nie som cintľavka ale s deťmi do takého prostredia nechcem ísť.. :unamused: takže čo sa týka termínu tak zatiaľ ten prvý májový by mi vyhovoval a či pôjde aj muž ešte neviem lebo je teraz v Taliansku tak sa ho spýtam až keď príde v sobotu.. :wink:
12. jan 2009 o 22:11  • Odpovedz
samika, tá Demänovská dolina vyzerá super.. :slight_smile: a ten horský vzduch tam.. hmm :dizzy_face:
12. jan 2009 o 22:13  • Odpovedz
autor
Dobré ránko

baby, je ťažko niečo dohodnúť, pretože každá z vás má iné nároky.. jedna chce wellnes, druhá len chatovicu, tretia aspoň nech je tam bazén.. tak neviem... rozprávali sme sa tu o chatovici a nie o 5 hviezdičkovm hotely.. tak sa prosím vás vyjadrite, či robíme chatovicu, alebo luxusný pobyt, podľa toho sa bude hľadať ubytovanie :wink:

myslela som, že obvolám Hlboké, či vôbec majú niečo v máji voľné, ale nejdem, keďže ešte nie ste rozhodnuté, čo vlastne chcete :zipper_mouth:
13. jan 2009 o 08:21  • Odpovedz
Dobré ránko,

ja plne súhlasím s chatovicou - myslím, že keď budeme chcieť niečo "luxusnejšie" môžeme ísť kedykoľvek individuálne. A poviem pravdu , ja musím pozerať aj na financie :confused: , takže mne to vyhovuje. Nie sme náročný. Mne ide hlavne o to, aby to bolo v pohode pre drobca. Ja sa vyspím hocikde :dizzy_face:.

Ešte jedna otázka bude tam možné využívať nejakú kuchynku????/stačí nejaká mini spoločná. Pre prípad . Neviem ako to bude v máji, ale teraz ešte stále papáme aj v noci /dúfam, že do vtedy ho to prejde, ale človek nikdy nevie/. :grinning: Ak nie tak to budeme musieť nejako vymyslieť, ale všetko sa dá .... :wink:
13. jan 2009 o 08:35  • Odpovedz
autor
ešte jeden link, ale to je už v Nitrianskom Rudne, 13 km od Bojníc:
http://www.limba.com/sk/slovensko/ubytovanie/hotel/nitrianske-rudno/1798/objekt-detailne.htm

a posledný, ktorý pridávam, je to vo Chvojnici, 26 km od Bojníc:
http://www.hotel-chvojnica.sk/index.php?selitem=001&PRF_layer=saw_01

aj ja som za chatovicu :wink:
13. jan 2009 o 08:41  • Odpovedz
Dobre ránko,
my sme tiež s MM za chatovicu, takže baby nevymyšľajte toľko :wink:

mirininu my tiež ešte v noci papáme :slight_smile:

a almi podľa mňa mohla by si zavolať to Hlboké predbežne sa informovať či máme tam šancu ísť :wink:
13. jan 2009 o 09:00  • Odpovedz
Ahojte baby,

tak takto to vysvetlím, nie každá sme tu neviem ako majetná a ak už aj nejaké peniažky máme tak ja to radšej využijem na dovolenku pri mori a teda tento rok už dovču máme v pláne, keď že aj kvôli synovmu zdraviu nám more odporúčali... My na tú dovolenku minieme dosť z úspor a preto nie som ochotná ísť na Megastretko do luxusného 5* hotela, pretože by som už na ten pobyt ani nemala :confounded:
Keď sme sa už dohodli na Megstretko, tak by som bola rada, aby finančne to bolo výhodné pre všetky baby, a aby sme hlavne kvôli financíám mohli prísť všetky mamičky, ktoré chceme, nie? :wink:

Ja som tiež za chatovicu!
13. jan 2009 o 09:09  • Odpovedz
A ešte tiež chcem doplniť, že som rozmýšľala, že náš Domko tiež papá aj v noci a keďže mu ohrievam vodu v mikrovlnke, bola by som rada, keby tam bola aj mikrovlnka, stačí jedna niekde v kuchynke, len aby sme mohli aj krpcov zasýtiť :wink:
13. jan 2009 o 09:11  • Odpovedz
A ešte ma napadlo, keď sme sa už dohodli na Bojniciach, pls, nemeňme to, lebo tiež sa nedohodneme ani do marca a pak už bude fakt neskoro niečo zajednávať.
V prípade, že by v Bojniciach nič nebolo voľné, budeme rozmýšľať nad ďalšou alternativou, hm? :wink:
13. jan 2009 o 09:14  • Odpovedz
Aj ja suhlasim s chatovicou a suhlasim s tess nech sme tam radsej vsetci, ved ide o stretko. Almi uz mas predbezny pocet ludi kto ma zaujem? bude to urcite zalezat uz len pri zisteni ci je nieco volne. Mali by sme si stanovit termin dokedy je ti treba napisat. Bez poctu ludi bude tazko mozne nieo zistovat.
13. jan 2009 o 09:28  • Odpovedz
baby, ja som tiež za chatovicu, určite nie 5 hviezdičkový hotel
aj u mňa je každá koruna dobrá
ale určite by bolo dobré, aby sme mali kde drobcom pripraviť čaj, mlieko, uskladniť nejaký jogurt....neviem si celkom dobre predstaviť, že by ročné deti boli tri dni na hotelovej strave

almi, nám vyhovuje ktorý koľvek termín a ideme 2 + 1
13. jan 2009 o 09:45  • Odpovedz
baby, trochu som pokukala tie odkazy, ale nie vsetky
ja som sice pisala o wellnese a bazene, ale to bol len taky navrh, ja sa prisposobim, nie som narocna, kludne moze byt aj chata, len stravy sa nevzdam :grinning: a este je pre mna dolezita hygiena, cize ciste wecko a kupelka a aby po posteliach nebehala kadejaka chrobač, z toho mam strach :astonished:
a co sa tyka terminu, nam zatial vyhovuje ktorykolvek
13. jan 2009 o 10:08  • Odpovedz
autor
baby volala som do Hlbokého, ale ťažko mi je niečo vybavovať, keď väčšia časť mi ešte nenapísala... pani sa má pýtala aspoň približný počet ľudí, ale neviem jej povedať.. aspoň nejaký strop.. tá pani mi má volať spať, všetko pozisťuje, že zistí voľnosť kapacity, povedala mi, že je to vhodné pre také malé deti, tak mi povedala, že áno, že sú tam novo zrekonštruované izby a pýtala som sa aj na tú kuchynku, alebo nejakú miestnosť s mikrovlnkou, tak mi to tiež zistí, či by sa tam dala zabezpečiť, lebo kuchynka sama o sebe tam nie je..

na stretko idú:
almika 2+1
emily 2+1
fialka 2+1 (jedna noc)
lusya 2+1
rybanka 2+1
tess 2+1
kika 1+1
mirininu 2+1
violetka 2+1
ivkab 2+1
samika 2+1
mirka ? (neviem počet osôb)

to ste tie, čo ste presne napísali počet osôb a termín

takže baby, ktoré máte záujem o stretko a nenašli ste sa v zozname, tak šup-šup, píšte mi do IP, ďakujem :wink:
13. jan 2009 o 10:11  • Odpovedz
autor
a každá izba má sociálne zariadenie :wink:
13. jan 2009 o 10:11  • Odpovedz
autor
babyyy, a RS Hlboké je rekreačné stredisko a nie útulok pre bezdomovcov.. malo by tam byť čisto a ja to tam pôjdem omrknúť, nebojte sa! :wink: aj tak príde na to, že niektoré z vás budú potom nadávať, ale to je už údel toho, čo sa dal na vybavovanie :grinning:
13. jan 2009 o 10:15  • Odpovedz
autor
dopĺňam počet:
almika 2+1
emily 2+1
fialka 2+1 (jedna noc)
lusya 2+1
rybanka 2+1
tess 2+1
kika 1+1
mirininu 2+1
violetka 2+1
ivkab 2+1
samika 2+1
mirka ? (neviem počet osôb)
mimik 2+1
13. jan 2009 o 10:17  • Odpovedz
almi, by sme sa ti mali podakovat, ze si sa na to dala a nie ti nadavat, tak nebooj :wink:
13. jan 2009 o 10:21  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.