• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Megastretko Apríloviek 2008

(zamknutá)
6. mája 2009 
ahojte babizne :grinning:

tesiiiime sa na stretko :sunglasses: Ami my pojdeme vsetci 3 a co sa tyka terminu - je mi to v podstate jedno, aj ked si myslim ze druhy majovy vikednd (spolu s volnym piatokom by bol vyhovujucejsi) a co sa ubytka tyka som jednoznacne za chatovicu....to Hlboke je fajn :dizzy_face:
14. jan 2009 o 12:16  • Odpovedz
autor
natt, moja, super, idem aktualizovať zoznam:

aktualizujem zoznam:
almika 2+1
emily 2+1
fialka 2+1 (jedna noc a okrem termínu 8.-10.5.)
lusya 2+1
rybanka 2+1
tess 2+1
kika 1+1
mirininu 2+1
violetka 2+1
ivkab 2+1
samika 2+1
mirka 2+1
mimik 2+1
monika 2+2 (okrem termínu 1.-3.5. a 8.-10.5.)
natt 2+1
14. jan 2009 o 12:29  • Odpovedz
ahojte kočky,

čo sa týka termínu nám je to zatiaľ jedno, takže v pohode :wink:

almi super že si sa na to podujala :dizzy_face:

ešte jeden nápad ... možno blbosť

http://www.nipa.sk/e-shop/product_info.php?cPath=91&products_id=1024

dať urobiť drobcom tričká, alebo body a pridať ešte nápis aprílovčatá 2008, alebo tak niečo

:wink:
14. jan 2009 o 12:29  • Odpovedz
my radsej ten prvy termin, ak sa da vybrat..lebo potom druhom termine nam hned odchadza tatinko do zahranicia a chceli by sme byt este s nim posledny vikend. ale ak sa neda inac, mozno na jednu noc by sme dosli.
14. jan 2009 o 12:35  • Odpovedz
kto chce moze si objednat aj tricko :slight_smile: my by sme si dali..ak nas bude aspon 2...
14. jan 2009 o 12:36  • Odpovedz
ahojte, ja by som aj na stretko isla, ale mojho muza tam isto nedostanem, ten je maximalne nespolocensky v partii ludi, kt. nepozna :pensive: a viem, ze ho ani neprehovorim... a neviem ci by som mala cas s vami kvakat (co by som velmi rada) ak budem stale pobehovat za malym...musim si to este premysliet, mozno by som vas prisla aspon na jeden den pozriet, ked tak.
tiez sa mi viac pozdava chata ako hotel, na to nemam financie...
a termin mi je v podstate jedno :wink:
14. jan 2009 o 12:56  • Odpovedz
Baby, tak ja nemôžem žiadny iný termín...hlavne nie 8.-10.5., pretože moja svokruša oslavuje 60tku, a ja som na to celkom zabudla... :confounded: :angry:
Už sa ma pýtala, či fakt ten prvý víkend pôjdeme na megastretko,alebo kedy, že či sme zabudli ,že bude oslavovať 60tku... :confounded: :angry: Takže ten ďalší víikend určite ee, lebo to má presne narodky, ale ešte neviem,ktorý víkend bude oslavovať... :angry:
14. jan 2009 o 13:57  • Odpovedz
my by sme Vás prišli na jeden deň pozrieť. Prehovorím môjho muža, nerád chodí na také akcie, ale ukecám, že bude veeeeľa tatinkov. Len problém je na dlhšie, pretože jeho nemá kto zastupovať v práci, on má servis a hlavne poruchy na starosti. Vyhovuje skorší dátum, pri malom robím účto (väčšinou v noci), vtedy je aj menej roboty.
Ale veľmi rada by som sa s Vami stretla. :slight_smile:
14. jan 2009 o 13:59  • Odpovedz
autor
baby, ja by som už ostala pri tom prvom dátume a to 1.-3.5., pretože to väčšine vyhovuje ako čítam, tak podľa toho sa budem aj riadiť :wink:

takže definitíva a termín stretka: 1.-3.5. :wink: :slight_smile:

ak by ste nechceli byť aj s inou skupinou v Hlbokom, alebo by sme sa tam nezmestili, tak by som hľadala iné, napr. aj chata Bajč nie je od veci, ale zatiaľ ostávame pri Hlbokom :wink:

baby, a do konca budúceho týždňa potrebujem definitívne kto ide a kto nie, lebo tak sa mi ťažko hľadá, ďakujem za pochopenie :wink:
14. jan 2009 o 14:32  • Odpovedz
autor
aktualizujem zoznam:
almika 2+1
emily 2+1
lusya 2+1
rybanka 2+1
tess 2+1
kika 1+1
mirininu 2+1
violetka 2+1
ivkab 2+1
samika 2+1
mirka 2+1
mimik 2+1
monika 2+2 (okrem termínu 1.-3.5. a 8.-10.5.)
natt 2+1
čerti 2+2 (jedna noc)
lenko (bez nocľahu)
zuzanat ?
14. jan 2009 o 15:26  • Odpovedz
autor
Dobré ránko :slight_smile:

aktualizujem zoznam, stretnutie 1.-3.5.:
almika 2+1
emily 2+1
lusya 2+1
rybanka 2+1
tess 2+1
kika 1+1
mirininu 2+1
violetka 2+1
ivkab 2+1
samika 2+1
mirka 2+1
mimik 2+1
natt 2+1
čerti 2+2 (jedna noc)
lenko (bez nocľahu)
zuzanat ?
tucika 2+1
15. jan 2009 o 07:47  • Odpovedz
autor
almika 2+1
emily 2+1
lusya 2+1
rybanka 2+1
tess 2+1
kika 1+1
mirininu 2+1
violetka 2+1
ivkab 2+1
samika 2+1
mirka 2+1
mimik 2+1
natt 2+1
čerti 2+2 (jedna noc)
lenko (bez nocľahu)
zuzanat ?
tucika 2+1
milienka 2+1
16. jan 2009 o 19:30  • Odpovedz
celkom pekny pocet sa nas nazbieral :wink: len pocko aby vyslo a bude to super :sunglasses: :grinning: :dizzy_face:
18. jan 2009 o 20:46  • Odpovedz
autor
ryby, jasné že vyjde :wink:

v piatok budem volať ohľadom toho, či sa zmestíme k tej druhej skupine :wink: dám vám potom hneď vedieť :wink: pôjdem to tam omrknúť :wink:
19. jan 2009 o 17:44  • Odpovedz
almika ja na noc isto nepojdem, ak sa bude dat, tak pridem aspon na jeden den...s mojim muzom sa neda... :pensive:
19. jan 2009 o 21:49  • Odpovedz
autor
zuzi, tak nevadí, prídi aspoň cez deň :wink: ani môj Braňo tam nebude celý deň, vzhľadom na to, že má aj takú prácu, že víkendy má pracovné, tak preto.. upravím zoznam.. :wink:

almika 2+1
emily 2+1
lusya 2+1
rybanka 2+1
tess 2+1
kika 1+1
mirininu 2+1
violetka 2+1
ivkab 2+1
samika 2+1
mirka 2+1
mimik 2+1
natt 2+1
čerti 2+2 (jedna noc)
lenko (bez nocľahu)
zuzanat (bez nocľahu)
tucika 2+1
milienka 2+1
20. jan 2009 o 13:09  • Odpovedz
autor
baby, má ešte niekto záujem o stretko? do štvrtka (22.1.) potrebujem počet :wink: ak ste sa nenašli v zozname a máte záujem ísť na stretko, tak mi napíšte do IP :wink: ďakujem :wink:
20. jan 2009 o 13:17  • Odpovedz
almi, tak ja by som asi došla len sama s drobcom ale ak tak z piatku na sobotu lebo ak budem mať dáku zákazku v sobotu tak budem musieť utekať domov a môjho muža to neoslovilo takže :frowning2:
20. jan 2009 o 21:49  • Odpovedz
autor
radul, nevadí, tak prídeš len so Sisi :wink:

almika 2+1
emily 2+1
lusya 2+1
rybanka 2+1
tess 2+1
kika 1+1
mirininu 2+1
violetka 2+1
ivkab 2+1
samika 2+1
mirka 2+1
mimik 2+1
natt 2+1
čerti 2+2 (jedna noc)
lenko (bez nocľahu)
zuzanat (bez nocľahu)
tucika 2+1
milienka 2+1
radulka 1+1
21. jan 2009 o 14:09  • Odpovedz
ale nás je riadny kopec.. bude tam celá škôlka :grinning:
21. jan 2009 o 22:55  • Odpovedz
ahojte babulky,

super ze bude stretko! Budem na vas mysliet.. AK nam vsetko vyjde, tak 18.4. letim s Luckou na CYprus - muz tam ma od marca 2 rocny job... takze sa budem tesit na fotky :slight_smile:
22. jan 2009 o 14:47  • Odpovedz
ahojte, mám na vás dotaz, mám kamošku, rodili sme spolu, má dcérku a chcela by tiež ísť na naše stretko.. mohla by??? :slight_smile:
22. jan 2009 o 22:34  • Odpovedz
radulka, ja si myslim, ze ano ... cim viac nas bude, tym bude lepsia zabava :grinning:

mirusd, vsak v maji sa vrat a pod s nami na stretko :slight_smile: Lucidielko uz hadam aj sama chodi, si pamatam, ze bola najsikovnejsia z aprilovciat, prva stala v postielke :wink:
23. jan 2009 o 10:56  • Odpovedz
autor
ahojte

zatiaľ nemám nič nové, dnes by mi mala ešte tá pani volať, ak nie, tak jej zavolám ja v pondelok, že čo je nové..

no a radulka, nechcem sa nikoho dotknúť, ani nechcem, aby sa niekto urazil, ale je to stretko nás Apríloviek, ich manželov a detičiek a začína sa to rozrastať pre nás neznáme osoby.. neviem, nech sa vyjadria aj ostatné...
23. jan 2009 o 14:19  • Odpovedz
no, ja uz mam teraz dojem a "strach" :grinning: , ked citam ten zoznam... ze sa za tie 2 ani nestihnem zo vsetkymi osobne zoznamit, nie este prehodit par slov :grinning: . ak teda naozaj vsetci prideme, ako sme sa nahlasili :slight_smile: .

mne apriori nikto cudzi neprekaza, ale tiez som si myslela, ze sa tam ideme scuknut my aprilovky z konika, co sa "pozname" a prezivali sme spolocne tehu az doteraz, aj ked vacsina a vacsinou len cez klavesnicu. kazdopadne ako rozhodne(te, -me), tak bude :wink:
23. jan 2009 o 14:57  • Odpovedz
no zrejme sa to vyriešilo samo lebo tá kamoška nakoniec nemôže.. takže nebojte budeme len aprílovky z mk :wink:
23. jan 2009 o 22:23  • Odpovedz
autor
Ahojte

baby, takže termín stretka 1.-3.5. a ubytovanie Hlboké-Bojnice je potvrdené, mám napísať záväznú objednávku + všetky požiadavky, ktoré máme a ona mi to spätne potvrdí, bude sa musieť zaplatiť záloha vo výške 30 % z celkovej sumy, takže budem potrebovať aby ste mi poslali zálohu čím-skôr a najlepšie poštovou poukážkou (sumu upresním), keď mi pošle potvrdenie objednávky :wink:

nebojte sa s peniazmi neutečiem :grinning: :wink:

dnes idem pozrieť Hlboké, urobím aj nejaké fotočky ak sa bude dať :wink:
26. jan 2009 o 10:05  • Odpovedz
jej,mirus na cyprus..a to tam budete dva roky???
radu, ja nemam nic proti kamoske..mohla kludne dojst..ved baby, ani my sa tak dobre nepozname, napr. kebyze nejdem na ziadne predosle stretko a nemam albumy, tak mohla dojst hocijaka mamina a predstavit sa ako trpezliva, a ani by ste nevedeli, ze to nie som ja...
no ale kedze uz nemoze prist, tka je to vyriesene.
almi, kolko peniazkov ti mame poslat??? a mne naozaj neutecies..dobehnem aj s bezeckym kocikom :grinning:
26. jan 2009 o 10:58  • Odpovedz
almi super, peniažky pošleme ked poveiš koľko presne ti máme poslať a teším sa na fotočky :dizzy_face:
26. jan 2009 o 12:04  • Odpovedz
autor
baby,

záväzná objednávka je poslaná, budem čakať na potvrdenie a vypočítanie zálohy, podľa toho, vám napíšem koľko mi máte peniažkov poslať :wink:

dnes som sa tam bola pozrieť, je to 4 km od Bojníc, ako som vám písala, je tam nádherné prostredie, budeme ubytovaní v hlavnej budove, ktorá je práve v rekonštrukcii, čiže tam bude všetko nové, od plafóna až po zem :wink: nové kúpeľne, nábytok, postele, matrace, nerobila som fotky, vzhľadom na to, že tam boli ešte holé izby, čerstvo namaľované.. vonku je aj bazén, ale iba na také ovlaženie mi povedal majiteľ, lebo nie je veľmi hlboký.. je tam veľká jedáleň, bar, recepcia, vonku je altánok a dva grily, futbalové ihrisko, myslím si, že je to milé :wink:
26. jan 2009 o 16:59  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.