• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Megastretko Apríloviek 2008

(zamknutá)
6. mája 2009 
ja súhlasím s tortou aj s tričkami :dizzy_face: , len sa dohodnúť aké presne. A či to objednáme hromadne a možno skúsime aj nejakú zľavu alebo jednotlivo.

myslím, že budú v rovnakom zlatý :wink:
2. feb 2009 o 08:32  • Odpovedz
ja tiez suhlasim s trickami a tortu tiez neodmietnem :grinning:
2. feb 2009 o 15:22  • Odpovedz
no pripajam sa a suhlasim s trickami a aj s tortou...mnaaaaaaaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face:
3. feb 2009 o 12:35  • Odpovedz
mnooo tortu ok, len nad tými tričkami uvažujem...to chcete bodynko pre krpca, alebo už tričenko...a s krátkymi abo dlhými rukávkami??
Pretože sú tu aj "väčšie" detičky,ktoré už teraz nosia 80-86ku a čo do mája?? To už to body, čo tu hodil niekto link, pre väčšie ako 86ku už nerobia...takže ako si to predstavujete?? :sweat_smile:
3. feb 2009 o 14:07  • Odpovedz
tess to som ten link dala ja a majú aj tričká .... len sa dohodnúť, veď sa to dá objednať hocikde :dizzy_face:

a som tiež radšej za triká lebo body asi nemajú veľkú životnosť pri tých našich "sloníkoch"... :grinning:
3. feb 2009 o 18:57  • Odpovedz
s tymi trickami je to dobry napad, nedame tam aj meno dietata? a torta nemoze chybat :grinning:

ozaj baby a co s nasimi chlapmi, my sa este podla fotiek spozname, ale moj muz ma stresy, lebo on si nepamata mena a uz ma hrozu ako tam bude komunikovat ked si vyrobi nejake trapasy :unamused:
3. feb 2009 o 21:34  • Odpovedz
jezííís baby nebláznite, ešte aj meno dieťaťa... :sweat_smile:

Ja to napíšem takto...ja teda osobne to tričko obliekať dieťaťu viac nebudem...mal by ho len na megastretku a dosť...neviem si predstaviť, že by sme išli niekam a na tričku môjho dieťaťa by svietilo Aprílovčatká 2008 :confused: :confounded: ...alebo niečo podobné...
Neprehaniame to už trošku s tým stretkom??? Som rada, že ideme všetky, že budeme mať aj tortičku, tiež sa mi to javí ako dobrý nápad, veď si môžeme vychutnať ju všetci...
Ale tie tričká...no neviem, ja osobne teraz potrebujem prašule na celkom iné veci a zdajú sa mi to vyhodené peniaze...
Ale zase ak by som mala vytŕčať z radu, tak to tričko dám pre Domča urobiť...
3. feb 2009 o 21:45  • Odpovedz
a viol,
nech mangel nestresuje, môj ani netuší mená ani nicky nás tu z MK, jediné ktoré si pamätá je Almika, aj tú chudiatko premenoval na ALMAKU :angry: :pensive: Sorry, Almi... :zipper_mouth:
3. feb 2009 o 21:47  • Odpovedz
tessa tak to moj muz tiez netusi nicky, ja len viem, ze ked sa mu niekto predstavi tak uz pomaly o meter dalej nebude vediet jeho meno :grinning: :grinning: :grinning:

a s tym menom to bol len navrh :wink:
3. feb 2009 o 21:57  • Odpovedz
nič si z toho nerob....tie origoš mená budú robiť aj mne problém...nie to ešte chlapom, čo o sebe ani len nevedia :grinning: :grinning:
Ja poznám vaše nicky, viem si k nim fotku pripojiť, viem o vás dosť, ale teda na origoš mená, neviem, či sa budem chytať... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2009 o 22:01  • Odpovedz
no prave som chcela napisat, ze s tymi menami budem mat asi aj ja problem :confused:
prinajhorsom sa budeme oslovovat nickami :sunglasses:
3. feb 2009 o 22:03  • Odpovedz
tak to u môjho chlopa bude totálny galimatiáš :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2009 o 22:05  • Odpovedz
tak ja sa priznam,ze ja si zase pamatam mena, datumy, adresy, blbosti a pod. tak ja mozem robit napovedu :grinning:
3. feb 2009 o 22:08  • Odpovedz
apropo,
znie mi otázka...keď vás niekto osloví nickom, aj zareagujete, že to volá na vás??? :sweat_smile:
3. feb 2009 o 22:11  • Odpovedz
tess tak to sa mi este nestalo :wink:
3. feb 2009 o 22:12  • Odpovedz
viol, ja myslím tak, keď budeme na stretku, či by si zareagovala...hm?
3. feb 2009 o 22:13  • Odpovedz
aha tak, no asi ano, lebo tam to budem podvedome ocakavat ze ma tak niekto oslovi :slight_smile:
3. feb 2009 o 22:17  • Odpovedz
no som zvedavá, čo z toho celého na stretky vzíde :grinning:
3. feb 2009 o 22:21  • Odpovedz
na stretku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
idem spať, lebo už píšem bludy :grinning:
3. feb 2009 o 22:21  • Odpovedz
ja som za tricko, ale asi bez mena..lebo ho chcem obliect aj dalsiemu babatku. ale kto si chce dat meno, tak v pohode. :slight_smile:
almi, ja az dnes idem na postu, tak prepaaac za oneskorene peniazky. uz som raz na poste bola, ale taka sora, ze som skoro odpadla..a lili mi v nositku mrncala, bolo jej teplo, tak som to vzdala.
4. feb 2009 o 10:28  • Odpovedz
no ku menam

moj mangel bude mat tiez galimatias z mien ... tiez si nic nepamata

tessa: mna mozete aj fialka ... volala som sa za slobodna fialova a kamarati mi obcas hovorili fialka .. takze ja zareagujem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

babenky: tak na tych trickach nemusi byt aprilovcatka .... moze tam byt nieco ine ... chlapci auticko a dievcata kvietok, slniecko? co ja viem ... aby to mohli v lete este vynosit ... a som za tricka, body isto nie .... tricko ci s dlhym alebo kratkym ... to mi je jedno ....

a mozem sa podujat urobit ku foteniu transparent ... ak sa mi zadari ... a tam moze byt aprilovcatka 2008 :wink: :dizzy_face: alebo to uz asi vymyslam a trepem ... idem asi tiez spat :wink:
4. feb 2009 o 20:57  • Odpovedz
autor
baby, mňa kľudne volajte almi, almika, ja na to budem reagovať tiež, v škole na strednej ma tak volali, a ja vás tiež budem volať nickom :sweat_smile: :grinning: :wink:
4. feb 2009 o 21:10  • Odpovedz
ja sa pripájam - mňa tiež kľudne Mirininu alebo ak Vám je lepšie Miresa :dizzy_face: , mňa tak volajú bežne, takže v pohode :dizzy_face: reagujem .

a s tými menami mám niekedy aj ja problém :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 21:17  • Odpovedz
tak ja som už Tessou dobrých pár rôčkov, ale uviídme, či zareagujem :grinning: :grinning:

Mirininu, to je ťažke, ako sa voláš v reale???
4. feb 2009 o 21:21  • Odpovedz
transparent...a pôjdeme rovno do ulíc manifestovať :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 21:22  • Odpovedz
noooo Miroslava, ale to veľmi nemusím, takže Mirka :wink:
4. feb 2009 o 21:24  • Odpovedz
Mirka...aaale vás je...mnooo, niečo si vymyslím pre teba,lebo Mirininu, je mooooc komplik.pre moju pamäť a jazyk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2009 o 21:26  • Odpovedz
Miri,
ja som opak tvojho mena...Slavomíra :grinning:
4. feb 2009 o 21:27  • Odpovedz
veď nejako sa dohodneme :wink:
4. feb 2009 o 21:28  • Odpovedz
teda, ale tiež nechápem, na čo naší mysleli, keď mi také meno vymysleli... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. feb 2009 o 21:29  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.