• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Megastretko Apríloviek 2008

(zamknutá)
6. mája 2009 
u mňa je to isté, mama sa chcela vyhnúť tomu, aby mala doma ešte jedného Miroslava :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 21:32  • Odpovedz
heh, tak ja som mala byť Slavomír po otcovi...ale zdá sa mi to meno ako za trest :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 21:33  • Odpovedz
aleee, dá sa :wink:
4. feb 2009 o 21:37  • Odpovedz
som za tortu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v pripade ze sa daju robit tricka, myslim ze fialllka ma pravdu ze nedat tam napis Aprilovcatka 2008 ale napr. len krstne meno a trebars to auticko ...pre chlapcov
4. feb 2009 o 21:59  • Odpovedz
tak by sme si to mohli zhrnúť nie????

za tortu sú všetci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a za trika myslím tiež :wink:

takže by sme sa mohli dohodnúť:

dlhé alebo krátke tričká
s nápisom aprílovčatá 2008
s menom
s autíčkom pre chlapcov a napr. bábikou pre dievky
alebo slniečka pre všetkých
poprípade modrého koníka /myslím iba obrázok/

dajte návrhy a vyberme niečo.... čo vy na to ? :slight_smile:
5. feb 2009 o 14:29  • Odpovedz
jééj torta to je super nápad almi.. to bude dobrá foto ako sa do nej deti pustia :wink: :grinning: a tie tričká určite tiež.. ja by som dala aj nápis aprilovčatá 2008 a prípadne aj koníka k tomu :slight_smile:
5. feb 2009 o 16:59  • Odpovedz
pre chlapov : ja som za autíčko , nápis aprílovčatá 2008 a dlhý rukáv :slight_smile:

pre dievky: kvietok a tiež aprílovčatá 2008 :slight_smile:

keď ale bude niečo iné nevadí

:grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 20:49  • Odpovedz
autor
ahojte, baby: kika, violetka, samika, natt, tucika, milienka, mimik - nezabudnite mi prosím poslať zálohu :wink: čas sa kráti :wink: ďakujem :wink:
5. feb 2009 o 20:55  • Odpovedz
Baby ja by som dala urobit slniecka a dlhy rukav (bude to lacnejsie urcite ked budeme davat rovnaky vzor pre vsetkych) ale v pohode moze byt aj auticko a babika akykolvek obrazok. Almi to tricko je supeeeeer :slight_smile:
5. feb 2009 o 21:49  • Odpovedz
Almi, akurat dnes som bola na poste, tak peniazky su na ceste :wink:
5. feb 2009 o 22:04  • Odpovedz
almika ja som poslala dnes peniazky, tak dufam, ze zajtra dojdu :slight_smile:
5. feb 2009 o 22:18  • Odpovedz
autor
Dobré ránko :slight_smile:

ivka, ďakujem :wink:

mimik, violetka, oki :wink: určite dám vedieť :wink:
6. feb 2009 o 06:49  • Odpovedz
ja by brala urobit len slniecka .... ako pise ivkab mozno vyjdu lacnejsie .... a nase deti su pre nas slniecka nie? :wink:
a ku tomu ich meno ... aby to mohli nosit :dizzy_face:

aj ked pre chlapcov by bolo krajsie auticko a dievcatam slniecko? :sunglasses: :dizzy_face:
6. feb 2009 o 10:48  • Odpovedz
ale mozem to zistit, ci by dali zlavu ... a podla zoznamu spocitam kolko auticok a kolko slniecok by to bolo .... :wink: hmmm?
6. feb 2009 o 11:42  • Odpovedz
ja si tričko neprosím, my to viac nevyužijeme :confounded:
6. feb 2009 o 13:52  • Odpovedz
ohladne tych triciek - nie som proti - ale si myslim ze by tam nemusel byt napis Aprilovciatka 2008 (som toho nazoru ako pisala tessa) ked uz tak by som tam dala logo konika - len samotneho konika bez napisu aby to mohol Vilusko nosit aj po stretku :wink:
6. feb 2009 o 17:26  • Odpovedz
ja by som tam tiez nechcela aprilvciatka 2008 ... aby sme to mohli nosit aj inokedy :dizzy_face:
6. feb 2009 o 18:07  • Odpovedz
idem z posty..almi prachy su poslaneeee..a kocky su hodeneeeee :dizzy_face: .
ja som za tricko....
a asi ako jedina proti torte, ved sme tlste, na com nam bude... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja by som tie peniaze dala almike, ved ma fakt tolko vybavovaciek okolo stretka, mne stacilo teraz co som bola na poste s malou a stacilo mi ako sme cakali v dlhej sore v tom teple..a ona v nosici...chuda almika musi chodit na postu kazdu chvilu. takze moj navrh, tu zlavu ktoru nam daju by mohla almika vyuzit na svoj pobyt/ jedna noc zadarmo tam tusim bola/.
6. feb 2009 o 18:10  • Odpovedz
a tricko s logom MK znie supeeeer.....tak kto sa spyta na zlavu??
6. feb 2009 o 18:11  • Odpovedz
no my sme za tricko ale neutralnejsie ... takze bez MK a bez aprilovciat ... nieco fakt, co by sme mohli nosit potom hocikedy a hocikde :wink:
6. feb 2009 o 18:41  • Odpovedz
kika,
Almika tam spať nebude... :pensive:

A že sme tlsté??? Ja jediná, som tu tučná a mala by som také niečo ja povedať, že torta nieee, ale jednoznačne sa mi to zdá 100% lepší nápad ako tričko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vy všetky ešte plánujete druhé bejby, ale u nás to aktuálne už nie je..
A k tej torte...bude nás tam fakt veľa, možno sa každému ujde fakt len kúsoček a že by sme práve z toho kúsku pribrali...rehlíííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Keby som ju zožrala celú, tak nič nepoviem... :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2009 o 19:08  • Odpovedz
autor
kika, si zlatá, ale nie, ďakujem :dizzy_face: ja tam nebudem spať, keďže mám kúsok domov :wink: budem sa s vami stravovať :wink: ale tak môžme využiť tú zľavu na niečo iné :wink:

čo sa týka tričiek, tiež nechcem nápis Aprílovčiatka,tak radšej by som brala s tým koníkom, alebo so slniečkom, prípadne aj s autíčkom, a mohli by byť bielej farby pre všetky detičky, s tým, že teda dievčatká by mali slniečko a chlapci autíčko, alebo všetci slniečko.. no v každom prípade sa treba dohodnúť..

fialka, tak ak sa ti dá, tak zisti predbežne, či by nám dali zľavu :wink:
6. feb 2009 o 19:11  • Odpovedz
autor
tess, prestaaaaaň! hlavná vec, že sme zdravé a pekné :wink:

kika a ty že si tlstá??? a kde prosííím ťa? veď si štíhla ako ihla :wink:
6. feb 2009 o 19:13  • Odpovedz
Kika, ak nebudeš chcieť z torty, zober Emilovi,určite by si pochutnal, naša Lea miluje sladké :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2009 o 19:15  • Odpovedz
tess :grinning: , ty si kun :grinning:
inak z tohoto este vznikne hadka. mne je fakt sum a fuk, ci triko, mliko, torta alebo podprda, s konom ci bez... alebo aj nist, ja to nechavam na vas, len sa do maja nezabite :grinning:
6. feb 2009 o 19:21  • Odpovedz
autor
čerti a ty si perfektná :grinning: lážo-plážo, zlatá si :slight_smile: :wink:
6. feb 2009 o 20:48  • Odpovedz
čerti :grinning: :grinning: - super odlahčujuca poznamka...

pre nas triko môže byt, ale tiež sa mi velmi nepači napis Aprilovčata...takže sa pridavam k vačšine....triko ano, obrazok ano, napis nie...farba - nezaleží... :wink:

a torta anoooooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2009 o 21:00  • Odpovedz
baby,
veď ja si robím srandu :grinning:
Hlavné je, aby sme si užili víkend všetci, nie? :wink:
6. feb 2009 o 22:09  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.