• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mesto tieňov

(zamknutá)
18. júna 2008 
Dufam ze to baby z temy Panelak nebudu brat ako opakovanie, ale v tej teme tento serial rozoberat nechcem, mohli by to admini brat ako odbocovanie od temy.... takze zakladam tuto.....
posledne casti mam taku smolu ze cez poslednu reklamu zaspim..... vzdy si myslim ze vydrzim, ale ta reklama byva taaaaka dlha.... a 20 min na konci nevidim. mozte niekto napisat ako to vcera skoncilo? dik :sunglasses:
14. jún 2008 o 10:20  • Odpovedz
pzri si to na www.markiza.sk - v archive najdes vsetky casti a nemusis vediet koniec len z rozpravania ale na vlastne oko :wink:
14. jún 2008 o 10:28  • Odpovedz
velmi vydareny serial...konecne nieco slovenske a dobre :slight_smile:...sice som na zaciatku mala tendenciu porovnavat s CSI, ktore su moje oblubene (hlavne Miami :wink: )...ale samozrejme ze sa to neda...predsa len tam maju ine (vy)moz(e)nosti :wink:....

Moni - a odkial si nevidela? Toho Alexa zabil manzel tej Kubovcakovej ci ako sa volala...a Tomecek isiel za dcerou do nemocky a doniesol jej kvety :grinning:...a zjavne mu odlahlo, ze je OK a stav sa jej zlepsuje...

A skoda ze si zaspala - po filme isiel dokument o natacani a ten bol super :slight_smile:

Len neviem preco - nejak mi tam nesedi Norisova :sweat_smile: :confused:
14. jún 2008 o 10:32  • Odpovedz
Apropo skoda ze to nechodi denne ako Panelak :grinning:
14. jún 2008 o 10:33  • Odpovedz
a Pyca si stihla? :grinning:...bola som nanho zvedava...a aj ked kratko, ale podla mna to zahral veeeelmi presvedcivo :slight_smile:
14. jún 2008 o 10:37  • Odpovedz
aj mne sa to paci,mozno aj preto,ze su tam pribehy zo zivota a jasne,ze aj sympaticky herci :grinning:
14. jún 2008 o 10:39  • Odpovedz
dokonca mi nevadi ani "Karol" z Panelaku...tam je desny :grinning:...ale tu ten Oliver moze byt :wink:
14. jún 2008 o 10:41  • Odpovedz
moni1412 aj ja som zaspala cez reklamu a zobudila som sa na titulky :frowning2:
14. jún 2008 o 10:47  • Odpovedz
Ahojte :slight_smile: :slight_smile:
Mne sa páči, že tam obsadili kvázi neznámych hercov, Mitaš, Jakab.... Mne sa seriál páči, milujem kriminálky...

A perlička... STV bude nakrúcať seriál, v hlavnej úlohe s Evou Krížikovou a Janom Krónerom... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Obkukané, staré tváre, hlavne Krónera neznášam...
14. jún 2008 o 12:28  • Odpovedz
autor
prasiatko pozerala som vcera na tej stranke, ale cele sa mi to pozerat nechce a kym mi to nacita..... proste nemam tolko casu :unamused:

julova to som chcela vediet kto zabil toho Alexa.... dik :wink: inak, Pyco.... :grinning: videla som ho na zaciatku v titulkoch a ked som zbadala toho barmana, ani som si neuvedomila ze je to on. az po chvilke. fakt to dobre zahral :grinning:

simula ja som sa zobudila az po jedenastej :sweat_smile: :pensive:

mam tiez velmi rada kriminalky. a aj mne sa paci ze su to slovenske skutocne pribehy. :sunglasses:
15. jún 2008 o 12:10  • Odpovedz
aj mne sa to paci, je to take presvedcive :slight_smile:

a paci sa mi aj ta piesen na konci :dizzy_face:
15. jún 2008 o 12:15  • Odpovedz
neviem - ale posledne to zmenili a rozdelili tie deli na 3-4casti - teda aspon u mna je vidno najprv to okienko s obrazovkou - kde je vidno film a pod tym mas take 3-4 riadky - je to delene podla toho ako idu reklamy sa mi vidi - ked tuknes na prvu cast tak automatikcy idu vsetky ale mozes tuknut aj na tu cast ktora ta zaujima a vtedy sa spusti len ta - neviem mne to ide teraz uz dost rychlo - ked menili tu stranku tak tam boli problemy ale vypada to tak ze uz vychytali vela much a mne to ide ok :wink:
15. jún 2008 o 12:53  • Odpovedz
inak fakt dobry serial - nieco nove a tym ze to tocia aj v exterioroch tak je to normalne akcne :grinning: mi to pripomina tie americke krimi serialy ale ma to vlastny punc/ pecat - co si myslim je tiez dost dolezite. i ked niekedy ma vytaca to ako pomaly rozpravaju a tak akoby etericky :grinning: ale vcelku bi tento format serialu ide - omnoho viacej ako panelak alebo priatelky - tie nemusim. :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2008 o 12:56  • Odpovedz
to "bi" malo byt "mi"
15. jún 2008 o 12:57  • Odpovedz
čaute, tiež to rada pozerám, názor nebudem písať, zhrnula to julova :grinning: úplne súhlasím :slight_smile:
15. jún 2008 o 15:18  • Odpovedz
autor
ta piesen na konci je super :slight_smile: vzdy ked to chce manzel uz prepnut, tak si rozkazem si ju nechat.... :wink:
16. jún 2008 o 10:23  • Odpovedz
Caute,velmi vydareny serial ale na mna priliš dlhy :unamused: a pači sa mi aj zaverečna pesnička :grinning:
16. jún 2008 o 10:54  • Odpovedz
16. jún 2008 o 10:56  • Odpovedz
autor
aha, prasiatko, konecne som mala cas pozriet lepsie markizovu stranku, tak som to nasla. dik :wink: predtym to tak nechodilo, dobre to zmenili :wink:
16. jún 2008 o 11:26  • Odpovedz
Aj ja pozerám mesto tieňov, mám tiež tendenciu zaspať no stane sa mi, že preklipkám až na koniec no potom rovno do postele. Ešte že sú tie reklamy také dlhé, aspoň sa mám kedy osprchovať a potom len dopozerám. (keď mám pocit, že sa mi chce spať idem sa umyť). Potom mám opačný problém - nemôžem zaspať. Ale každá sme iná no nie ???? klongi
16. jún 2008 o 13:06  • Odpovedz
aj ja to pozerám, ale myslím, že už to skončilo, natočili iba 10 častí, čo je škoda, dúfam, že ešte budú pokračovať
16. jún 2008 o 14:04  •  2 deti  • Odpovedz
pocujte, mozno to bude trochu odveci :grinning: ale neviete mi niekto povedat ake tricko to mal Pyco v meste tienov? myslim znacku alebo tak... lebo z fotiek to neviem absolutne vycitat..
18. jún 2008 o 10:52  • Odpovedz
mne sa na seriáli najviac páči ikamera! fakt originálna :wink: aj herci sú fajn, len norisová hrá takú nejakú akoby starú dievku - nemastná, neslaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: páči sa mi tomeček (višňovského hlas som mala rada aj predtým z dabingov). aj tá dvojka je podarená - sergej s oliverom :slight_smile:
18. jún 2008 o 14:44  • Odpovedz
dakujem za pesnicku :slight_smile:
18. jún 2008 o 15:30  • Odpovedz
ilijanka: Druhá séria (ďalších 10 častí) by sa malo začať natáčať toto leto.
18. jún 2008 o 21:05  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.