• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Metallica - Praha 3.6.2008

(zamknutá)
5. júna 2008 
:dizzy_face: Baby zavidim vam, ze ste boli. Dufam, ze ked Sebastianko bude vacsi, tak este budu koncertovat...
Mam uz len troch interpretoch, ktorych by som chcela este vidiet : Madonnu, Red Hot Chilli a Metalicu...
5. jún 2008 o 14:53  • Odpovedz
Martinabarak, tak ti mozno pokazim "nadsenie" lebo madona bola asi pred tyzdnom alebo dvoma v parizi a takmer cele to bolo na playback :rolling_eyes: vela ludi to veeeelmi sklamalo. A red hot chilli peppers mam aj ja rada ale mi jedna "sestra" (bubba) povedala, ze ich videla na koncerte - spevak nema hlas a ani nestaci fyzicky :confused:, vraj uplny shit :sweat_smile: tak neviem :unamused:
5. jún 2008 o 14:58  • Odpovedz
Karolina, to sa podla mna ludom zda ako kto spieva. Zalezi na tom, kde na koncerte stojis, resp. sedis. Zvuk robi vela.... :unamused: Hoci o Red Hot som to aj ja pocula, no nevadi, raz to vijde cisto raz nie... :confused: :grinning:
5. jún 2008 o 15:01  • Odpovedz
tak ja ti z vlastnej skusenosti nepoviem, ale zdalo sa mi, ze bola nimi fakt sklamana a myslim, ze po tejto skusenosti ich uz ani nepocuva. To vraj nebolo len to hlase ale aj o tom, ze jednoducho nestacil fyzicky :confused: tak neviem. Mozno sa tu ukaze a potom sama vysvetli :wink:
5. jún 2008 o 15:05  • Odpovedz
autor
tak na to aky su už starý :grinning: tak teda riadne blbli.
boli super všetko bolo super fakt ak teda na jar pridu a ja nebudem tt tak pojdem :dizzy_face:
5. jún 2008 o 16:00  • Odpovedz
autor
čo som teda ocenila - je velmi poznať že hraju fakt radi a pre divakov a je to cítiť .
James stale komunikoval s ludmi a žilo to tam.
a dalšia vec - narozdiel od iných "hviezd" oni VŽDY hraju live... žiadny playback :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: javascript:addEmoticon(':dizzy_face:','vBody')
5. jún 2008 o 16:03  • Odpovedz
Kam maju prist na jar ? Na Slovensko ?
5. jún 2008 o 16:03  • Odpovedz
autor
martinka v roku 1993 povedali ze na SVK nikdy nepridu
predpokladam že to bude Praha ale uzavreta hala
5. jún 2008 o 16:05  • Odpovedz
Jerryjanka preco povedali v tom '93 ze na slovensko nikdy nepridu??? :astonished:
5. jún 2008 o 16:07  • Odpovedz
autor
no to bolo tesne po rozpade a prišlo hrozne malo ludi uplne minimum
asi 5 tisic či ako
tak kvoli tomu - teraz v prahe bolo 36 tisic

kukala som fotky a nejake kratke videa - :dizzy_face: vpredu som mala kamaratov - dokonca si od nich James vypytal slovensku vlajku s nazvom Metallica

aj do viedne alebo do polska by som šla ale praha bola fakt dobra
tí čo boli teraz v prahe a minuly tyžden v Chorzowe tak povedali že praha bola lepšia teda :dizzy_face:
5. jún 2008 o 16:11  • Odpovedz
No v 93 by som aj povedala, ze na SK nikto dobry nepride. A ked uz tu boli Depeche a vela inychi, tak nikdy nevies.
5. jún 2008 o 16:11  • Odpovedz
autor
no ale oni tu už boli a prišlo malo ludi
tak povedali že vieden praha a tak - a z SVK ak budu chcieť prisť pridu aj tam
skratka fakt to bolo slabe vtedy - no možno si to raz rozmyslia. ale to by nesmeli dať ani vieden ani madarsko ani prahu... aby vypredali
to by som šla na milion percent keby boli tu

ale aj mimo ak to nebude priliš daleko
5. jún 2008 o 16:15  • Odpovedz
jj, tak pekne s ato cita, aj fotky som mrkla..no super :grinning: ja som trochu smutna, lebo tento rok pridem o kopu dobryhckoncertov tu na SVK :cry: ale neva, drobec mi to vynahradi...jerryjanka, super, ze ste si to uzili :wink:
5. jún 2008 o 16:19  • Odpovedz
To som vobec nevedela, ze tu boli..... :confused: :confused: :confused:
5. jún 2008 o 16:20  • Odpovedz
autor
no verulka - ja som to stihla ešte pred mimi :D
a ak sa nezadari tak možno ešte niečo stihnem ak sa zadari tak bude mimko
metallica ma aj neoficialnu stranku slovensku aj česku
a ten čo ju vlastní to je kamarat - mali sme ho aj na svadbe
snaži sa ju urobiť normalne oficialnou odnožou ofiacialneho fan clubu metallica
dal robiť trička čierne - metallica a obrys československa - obrys bol modrobieločervený
dosť ludi ho tam už malo len v tom bol chaos a pre mna už nema. :frowning2: drahemu však ešte jedno mal tak sme ho hned vzali ked sme sa s nim tam stretli
ide davať dorabať dalšie tak som mu hned povedala nech sa spyta na to či mi urobia aj veľkosť 62 alebo 68
tak verim že to vybavííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. jún 2008 o 16:23  • Odpovedz
autor
setlist pražského koncertu:
1. Creeping Death
2. For Whom The Bell Tolls
3. Ride The Lightning
4. The Four Horsemen
5. The Unforgiven
6. ...And Justice For All
7. Devil's Dance
8. No Remorse
9. Fade To Black
10. Master Of Puppets
11. Damage, Inc.
12. Nothing Else Matters
13. Sad But True
14. One
15. Enter Sandman
16. Last Caress
17. So What
18. Seek & Destroy
5. jún 2008 o 16:28  • Odpovedz
Jerryjanka no mas pravdu, ze to by mohli na slovensko prist jedine v tom pripade, zeby nerobili koncert ani v polsku, ani na cechach, ani v rakusku :unamused:
5. jún 2008 o 16:32  • Odpovedz
autor
tu si james berie tu slovensku vlajku ktoru si od chalanov vypytal :D
http://metallica.fixinko.sk/v/ozzzzzz/praha+2008/praha+232.jpg.html

karol ano - inak by zasa nevypredali asi :rolling_eyes:
5. jún 2008 o 16:36  • Odpovedz
Inac JJ, ked som bola v 5. mesiaci, tak som bola na Kim Wilde a v pohode. Koncert nic moc no listok zadara. Tak to len k tomu, ak by sa vam zadarilo a bol by tu daky dobri koncert. Kamarat lekar mi na otazku ci mozem ist na koncert povedal, ze "Ved si tehotna, nie chora ! preco by si nemohla..." :grinning:
5. jún 2008 o 16:38  • Odpovedz
autor
no len koncert ako koncert ja viem že nie je to choroba ale to rezonovanie som citila až v zadku :grinning:
5. jún 2008 o 16:43  • Odpovedz
Tak to hej, to babo chuda by si toho uzilo :rolling_eyes: hlavne pri tych rockovych skupinach....
5. jún 2008 o 16:46  • Odpovedz
autor
no ved prave :(
no uvidiiiiiiiiiime ako to nakoniec bude kukam tie fotky postupne
5. jún 2008 o 16:48  • Odpovedz
5. jún 2008 o 16:54  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.