• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mikrovlnná rúra so šiestym zmyslom

(zamknutá)
20. novembra 2008 
http://www.whirlpool.sk/16102

ahoj,
mate niekto skusenosti s touto mikrovlnkou? Využívate všetky funkcie tejto mikrovnky?
19. nov 2008 o 13:01  • Odpovedz
to je aky ten siesty zmysel?ze vie,kedy je jedlo ohriate??? :sweat_smile:
19. nov 2008 o 13:23  • Odpovedz
autor
neviem :sweat_smile: , zatial som to až tak do podrobna neskumala.... ale myslím si, že nastavíš napriklad kuracie maso a vie kolko ho treba napr. piecť....
19. nov 2008 o 13:26  • Odpovedz
6. zmysel: umoznuje zvolenie rezimu mikrovlnnej rury jedinym dotykom tlacidla... hm, nechapem :grinning: to su uz podla mna uplne zbytocnosti, za ktore priplacame....
19. nov 2008 o 13:27  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
19. nov 2008 o 13:31 • bubba
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
19. nov 2008 o 13:32 • slnieckova
19. nov 2008 o 13:32 • tamia
19. nov 2008 o 13:40 • titkovamiriam
inak ta mikrovlnka vyzera dobre,ale take prachy by som zanu nedala-ja mam ani neviem aku znacku stala pred dvoma rokmi 5 tisic aj griluje a je super,nasi si v lete kupili mikrovlnku uz za 1200-vyslovene len na zohrievanie :wink:
19. nov 2008 o 13:50  • Odpovedz
:astonished: :astonished: tu cenu som si nevsimla... tak to ani nahodou :grinning: ved za taku cenu mam doma pracku :grinning: so siestym zmyslom :grinning: :grinning:
19. nov 2008 o 13:54  • Odpovedz
autor
baby,
a všimli ste si, že táto mikrovlnka varí v pare, zapeká, griluje, pečie horúcim vzduchom a má príslušenstvo na plne vužitie týchto funkcii.... myslím si, že to nie je iba čisto mikrovlnka...
19. nov 2008 o 14:05  • Odpovedz
ja by som ju nevyuzila :frowning2: ja mam ruru horkovzdusnu-ako myslim sporak,pre nasu velku rodinu by ta mikrovlnka musela byt ako chladnicka :grinning: -no kto v nej aj bude varit a piect a nevadi mu tak navarene tak ok.ja napriklad varim sialene rada a skusala som aj v mikrovlnke no mne to varene aj pecene jedlo pripada mdle-asi sila zvyku :grinning:
19. nov 2008 o 14:09  • Odpovedz
tamia: pozri, mam znamu, ktora ma mikrovlnku aj s grilom... a povedala, ze lutuje tie peniaze, ktore do toho vrazila (lebo s grilom je automaticky drahsia) a to ma len jedneho syna :wink: Vraj sa v nej da ugrilovat naraz len polka kurata... to zje jej syn na posedenie :grinning: a co ona a muz? A to umyvanie potom, vraj je cela zasvinena :grinning: teda mastna... radsej si kuriatko (cele, aj dve :grinning:) "ugrilujem" v rure.... :slight_smile:
19. nov 2008 o 14:10  • Odpovedz
autor
slniečkova,
to je jasne.. tiež máme mikrovlnku s grilom a nepoužívam ho. ale mne sa hlavne páči to varenie na pare a zapekanie....
neviem, ale od tejto mikrovlnky čakam niečo iné ako od klasickej či už s grilom alebo bez neho.... ešte musím niekde pokukať nejaké recenzie...
19. nov 2008 o 14:21  • Odpovedz
ja mam podobnu, teda dost lacnejsiu a nie je tam 6.zmysel ale ma aj gril aj crisp aj varenie v pare - okrem grilu vyuzivam vsetko (v podstate aj gril, pretoze crisp je kombinacia grilu a mikrovln - to pouzivam napr. na pizzu, hranolky ...), varenie v pare vyuzivam na zeleninku, je to ovela lepsie ako varene vo vode
19. nov 2008 o 19:39  • Odpovedz
tamia, vyzerá super a má fakt vymakané funkcie. Ja mám mikrovlnku s grilom a ešte neviem s čím, ale nemám paru..

Ak sa ti páči, tak si ju kúp. Veď keby bola kazová, tak sa dá vrátiť. A u Whirpool si môžeš prikúpiť záruku k tým základným 2 rokom-tuším na 5 a na 8 rokov??Nie som si istá.. :wink:

Podstatné je, či ju mieniš využívať na aktívne varenie. Ak áno, tak už nerozmýšľaj a kúp si ju.
19. nov 2008 o 20:01  • Odpovedz
autor
maruschka,
dakujem za podporu :wink:

emjee,
a to varenie nad parou v mikrovlnke je asi také podobné ako ked variš nad parou na sporaku? ako dlho to trvá, kým sa zelenina uvarí?
20. nov 2008 o 12:39  • Odpovedz
my sme si pred siedmimi rokmi kupovali mikro aj s funkciu Crisp, pečenie a dodnes v nej pečiem bábovku.... A nikto ani nepoznal, že je z mikrovlnky a nie z rúry.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A vtedy stála okolo desiny :sweat_smile: :sweat_smile:
20. nov 2008 o 13:08  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.