• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mikulášske stretko 5.12.2008

(zamknutá)
9. decembra 2008 
no ahojte krasavice... :slight_smile: neveste vdacim za echo, bo ja som uplne nemozna... :pensive:

Co sa mna tyka, nakolko som nezamestnana, pridem kedykolvek a kamkolvek (s vynimkou vis major), dokonca mam doma anjelske kridla a certikovske rozky a chvostik, ak by sa chcel niekto vyblbnut... :slight_smile:
28. nov 2008 o 09:23  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (38. tt)  • Odpovedz
autor
Mixka, bola si kuknut? :confused:
2. dec 2008 o 07:39  • Odpovedz
ahojte ja sa piateho bud dostavim alebo nedostavim pre mna je to dost daleko takze museli by byt optimalne vsetky podmienky a to musim sa citit vyspata schopna soferovat aspon do centra odkial by to snad zvladol moj muz a naviac musi mat amelia dobry den lebo o stvrtej niekedy len zaspava a to by som najskor o siestej vyrazila co uz je dost neskoro
no a hlavne musim byt este stale dva v jednom :grinning:
inac je to tak v podzemi?
2. dec 2008 o 16:32  • Odpovedz
ahojte, tak sa hlasim... link, ktory dala nevesta je uz neaktualny aj s cislami, ma to novy majitel a teraz plati tato stranka http://www.zelenatara.sk/. osobne som tam nebola, ale teraz som tam volala a majitelka tam akurat bola a teda netvarila sa moc nadsene, ked som jej povedala pocet deti... argumentovala tym, ze nevie, ci by jej tam niekto prisiel, keby tam mala tooolko deti... na otazku, ci by sme platili za prenajom mi priamu odpoved nedala... pocity mam zmiesane, ale mam v zalohe jeden podnik celkom fajn a ak mi date cas do zajtra vyzistim...
2. dec 2008 o 20:58  • Odpovedz
autor
OK, cakame na info. Dik
2. dec 2008 o 22:28  • Odpovedz
autor
Osobne som zato, ked nemaju zaujem o nase peniaze, tam neist :rolling_eyes: Nechapem ich logiku, vsak my budeme predsa konzumovat :angry:
3. dec 2008 o 08:17  • Odpovedz
nevesta, vsak ja som skoro tiez odpadla... som jej povedala predpokladany pocet deti a ich vek a sa zacala vykrucat, ze kto jej tam potom pride... a na otazku, ci by sme platili za prenajom mi nevedela /alebo nechcela/ normalne povedat ano - nie... ze potom sa dohodneme... lenze dohodnut sa treba predtym podla mna, nie potom... okolo obeda podam dalsiu spravu...
3. dec 2008 o 09:00  • Odpovedz
autor
Mixka, suhlasim, ked nechce nase deti, nebude mat ani nase peniaze :pensive: :zipper_mouth:

Daj vediet, dufam, ze to bude lepsie... Na peniaze za prenajom by som sa ani nepytala, vsak im tam cosi aj skozumujeme, nie? :confused: Ci len ja som taka naivna? :confused:
3. dec 2008 o 10:25  • Odpovedz
mame resrve podnik na piatok od 16.00 :slight_smile: viac napisem vecer, teraz idem dat detom obed a ficim na interne predoperacne
3. dec 2008 o 13:11  • Odpovedz
autor
Mixka parada :dizzy_face:
3. dec 2008 o 13:14  • Odpovedz
cakam info :slight_smile:
4. dec 2008 o 07:15  • Odpovedz
autor
Ja tiez :grinning:
4. dec 2008 o 08:43  • Odpovedz
autor
Mixkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, kde je info? Dufam,z e len nestihas, ze sa ti nic neudialo :pensive:
4. dec 2008 o 14:15  • Odpovedz
ahojte, neudialo sa nic, zajtra prideme, len som bola dnes cely den v nemocke vybavovat operacny termin a nemam... stiahnem fotky podniku a pridam do albumu, aby ste videli kam ideme a hodim aj popis, kde sa nachadza
4. dec 2008 o 15:19  • Odpovedz
4. dec 2008 o 15:30  • Odpovedz
ahojte, ja len ze vasý ticho citam a pžridame sa zajtra :slight_smile: nech to bude kdekolvek
:dizzy_face:
4. dec 2008 o 15:50  • Odpovedz
ale aj s tatinkom, ak neva, dufam, ze nebude sam :confused:
4. dec 2008 o 15:50  • Odpovedz
autor
Mixka, podnik vyzera super, este adresu :wink: Pre mna orientacne velmo slabu :grinning:
4. dec 2008 o 15:53  • Odpovedz
ak sa vam to bude pacit, podnik sa nachadza za obchodnym domom saratov. pre autickarky - je velka svetelna krizovatka, ak ju berieme z mesta, tak sa odboci vlavo a hned za krizovatkou prva odbocka vpravo. ide sa medzi domy a po lavej strane uvidite priestranstvo a nizku budovu. podnik sa vola slonik a je cely vynoveny
4. dec 2008 o 15:55  • Odpovedz
autor
Adresu Mixka, adresu :grinning: potrebujem do Gps :wink:
4. dec 2008 o 16:00  • Odpovedz
Restaurant & pub Sloník
Gallayova 1
841 02 Bratislava
4. dec 2008 o 16:03  • Odpovedz
mame rezervovany detsky kutik a bude to pre nas uzavrete
4. dec 2008 o 16:04  • Odpovedz
jaj a este one... ako je to s balickami pre deti ??? kazda mamca donesie svojmu a niekto je mikulas, ci toto vypustame ???
4. dec 2008 o 16:05  • Odpovedz
helou, sorry baby link uz neplati, lebo pravidla albumov platia aj pre stare vrazdy :wink:
mixka ano balicky kazdy sam, ale neviem, ako to bude s tym mikulasom
4. dec 2008 o 16:17  • Odpovedz
tak ako vam to mam potom ukazat ??? nech si to da do albumu nejaky admin
4. dec 2008 o 16:18  • Odpovedz
autor
Mixka, netreba je to pekne :wink: a kedze tam maju aj detsky kutik priam super :slight_smile:

Netusim, ako je to s Mikulasom, Zuz je chora, ta mala priniest kostym a Silvinka nepride koli Miskovi tiez, ta mala priniest cloveka (ale ak si dobre pamatam, pisala, ze ten neplati uz davnejsie)...

Cize ak to nikomu neprekaza, ja by som kaslala na Mikulasa (nech sa vyjadria hlavne maminy starsich deti, mojej je to zatial srdecne jedno) a isla sa stretnut len tak...

Mixka, daj na .modrastrecha.sk, tam su foto interierov povolene :wink:
4. dec 2008 o 16:26  • Odpovedz
ja suhlasim, mikulas pre nas tiez nie je nutny, ide hlavne o stravene poobedie a zabavenie sa... moje nevedia co to je a balicek ich bude cakat doma rano :slight_smile:
4. dec 2008 o 16:28  • Odpovedz
autor
Ostatne kocky, moze byt?
Dorotka, Ena, Anad? :confused:
4. dec 2008 o 16:30  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.