• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Míľa pre mamu

(zamknutá)
4. mája 2010 
míľa pre mamu je tento rok už po šiesty krát! je to pekné podujatie pre celé rodinky, každé MC si organizuje vlastný program :slight_smile: nezabudnite so sebou zobrať celú rodinu - deti, oteckov, sestry, mamky, babky... každá mamka si predsa zaslúži, aby sme si pripomenuli, ako sme radi, že ju máme :wink:
2. máj 2008 o 08:53  • Odpovedz
a kde sa ta mila bude konat v ba?
2. máj 2008 o 09:19  • Odpovedz
cicushka... na portali materskych centier to mas... tusim na Hlavnom namesti a v uliciach Stareho Mesta
2. máj 2008 o 09:32  •  2 deti  • Odpovedz
audrey to mas pravdu ze je to kraaasne podujatie, minuly rok som bola prvy krat s Lucaskom a bolo fajn teraz ked uz je vacsi bude este lepsie, úrcite sa zucastnime....odporucam vsetkym maminam aby tam zobrali svoje rodinky :wink:
2. máj 2008 o 13:33  • Odpovedz
Je to uzasne nadherne podujatie, len je skoda ze v nasom meste tento rok nebude :cry:
2. máj 2008 o 18:12  • Odpovedz
autor
my sa chystame prvy krat, tak sa tesime. :wink:
2. máj 2008 o 23:36  • Odpovedz
my chceme ist urcite :slight_smile:
7. máj 2008 o 21:42  • Odpovedz
ahojte

mam pred sebou plagatik na dalsiu akciu: End Hunger - Walk the World
bude to 1.juna 08, BA o 9.00h do cca 14.00h
je to 6.celosvetovy Pochod TNT proti hladu

kazdy ucastnik prispeje 199sk/dospely/ a 99sk/dieta do 12rokov/ na konto Svetoveho potravinoveho programu OSN
na zachranu deti postihnutych hladom.
pri registracii kazdy ucastnik dostane tricko, siltovku a naramok s logom akcie

ked sme tam boli pred 2 rokmi, startovalo sa z Hviezdoslavovho namestia, isli sme okolo Michalskej brany, po Sturovej ulici, cez stary most a pri Auparku bol ciel. tam bolo obcerstvenie a vystupoval Jakub Petranik /superstar/
moderoval to Lubos Sarnovsky z JOJky, pochodoval s nami aj Maros Kramar s manzelkou, moderator Bucko /riskuj/, dalej ten Juraj, co hlasi pocasie na JOJke :slight_smile:
14. máj 2008 o 17:21  • Odpovedz
baby ja som ani nevedela ze mila pre mamu sa organizuje aj mimo ba :confused:
14. máj 2008 o 18:10  • Odpovedz
22. apr 2009 o 12:20  • Odpovedz
maminky ja chcem zajtra zucastit mila pre mamu,ale neviem kde sa registruje a startuje? :confused: viem kedy.prosim napiste
9. máj 2009 o 19:14  • Odpovedz
Ahojte ,tak sme si prešli míľu pre mamu už druhý krát .Bolo dobre ,aj počasie vyšlo .
9. máj 2009 o 21:37  • Odpovedz
Lumka mila bola dnes:(
my sme boli na ranci v Lozorne a bolo super:slight_smile:)) pekna akcia je Mila pre mamu. Potesi pri srdiecku ....
9. máj 2009 o 21:55  • Odpovedz
a k čomu to vlastne je? :sweat_smile: jaká je myšlienka?
9. máj 2009 o 21:58  • Odpovedz
aj nasa mala bola ale s babkou....velmi si chvalili a prisli ako slniecka :slight_smile: ..inak info o tom preco sa to kona je vzdy vyvesena na strankach materskych centier kili...aj tu vyssie je spomenuta ta stranka - precitaj si.... :wink:
9. máj 2009 o 22:07  • Odpovedz
pekný večer ... my sme tiež tento deň strávili v meste, prešli sme si míľu, dcéra dokonca vystupovala ... mali sme krásne popoludnie :slight_smile:
9. máj 2009 o 22:13  • Odpovedz
babenky zaujíma ma aké darčeky ste dostali pri registrácii ....my macka s logom wustenrot poisťovňa ,pero ,časopis mama a ja ,rôzne formuláre a vzorky ,voskovky ,prívesok na kľúče ,
9. máj 2009 o 22:26  • Odpovedz
adulika,my sme boli na Míli v BA a pri registrácii sme dostali 4x Lucku na pitie-podľa počtu členov rodiny a po absolvovaní sme dostali tašku,kde bola detská výživa Hamánek,zubná kefka Curaprox,časopisy pre maminky,dávkovač na lieky,pero,karta prvej pomoci a kadejaké blbinky...alenešli sme tam preto,ale podporiť dobrú myšlienku-dovoľte nám,mamám vstúpiť s dieťaťom(a kočíkom)... :slight_smile: :slight_smile: :wink:
9. máj 2009 o 23:53  • Odpovedz
bambi tak aspon takto si uctili mamičky :slight_smile: ,,,
10. máj 2009 o 12:22  • Odpovedz
veď ani ja som tam nešla preto.Ani som nevedela ,že dačo dajú len hneď pri vstupe ma slečna oslovila .Ja som myslela ,že budú rovnaké .Ináč to je dobrá myšlienka ,lebo kde sa nedá vstúpiť s kočíkom ani nejdem .Bol tu obchod ,ale prístup hore schodmi ,tak ho aj zrušili .
10. máj 2009 o 13:30  • Odpovedz
Maminky, ďalší rok je za nami a Míľa pre mamu je pred nami. Dozvedela som sa, že MC Slniečko v Prievidzi vybavilo aj Čanakyho a Podhradskú. Vyzerá, že tu budeme mať veselo. Tak už iba aby sa nebíčko cez týždeň vypršalo a v sobotu ideme na pochod s kočíkmi. pridajte sa aj Vy.
4. máj 2010 o 22:35  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.