• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mimotelové oplodnenie marec - apríl 2009

(zamknutá)
26. januára 2011 
Ahojte dievcata,tak vcera som uz nemala cas na pisanie,musela som pracovat.Takze mne v zahranici poistovna nepreplaca vobec nic,zijem v Grecku,ale kedze som si trvaly pobyt na Slovensku nezrusila,mozem sa tam kedykolvek znova prihlasit v poistovni.A keby bol problem s poistovnou,tak si to uz potom zaplatim sama,urcite to je na SK lacnejsie ako tu.Tu v GR to stoji 3.500 eur.Moze mi niekto povedat aspon priblizne kolko by ma to stalo na SK? A kolko sa aspon priblizne doplaca,ak by to bolo zaplatene poistovnou? A ked uz poistovna schvali ziadost o preplatenie,tak sa potom musi cakat este v poradovniku na zakrok,myslim tym,ci sa caka v poradovniku potom este na klinike a mate niektora skusenosti s klinikou v Martine-Helios? Viem,ze je to vela otazok,ale kedze som sa len pred tyznom dozvedela moju diagnozu,tak toho este vela neviem,ved kto sa zaobera takymi vecami,ak mu to netreba?
1. apr 2009 o 10:52  • Odpovedz
adap zaleži od centra od liečby a od toho ako budeš reagovat na liečbu.
v prvom rade mosíš byt min.polroka poistena na SR, potom ti IVF
schvália cca 3 - 5 týždnou a ak ti ho schvália nečakaš na nič možeš
ist hned stimulovat. :wink: prve 3 IVF su hradene poistovnou
mna 1 IVF stalo 30 000 sk a 2 IVF 38000 sk
1. apr 2009 o 11:01  • Odpovedz
Pises,ze teba 1 IVF stalo 30000 SK,myslis tym,ze si tolko doplacala,alebo ako samoplatca si si tolko zaplatila?
1. apr 2009 o 11:15  • Odpovedz
doplacala som tolko :wink:
1. apr 2009 o 11:15  • Odpovedz
Tak to je dost,ked si musis este tolko doplacat,to je 1000 eur,neviem,ci sa mi to potom oplati,no neviem,ako sa mam teraz rozhodnut
1. apr 2009 o 11:23  • Odpovedz
pre babenko sa oplatí všetko
ale ja chodím do GF tam to je drahe myslím že ferticent je najlacnejší
skus napisat na temu ferticent a oni ti napišu kolko platili
1. apr 2009 o 11:25  • Odpovedz
Tak ti dakujem,ja som myslela,ze ci sa mi oplati ist na Slovensko a nie,ci sa mi oplati robit IVF - to je samozrejmost,ze do toho idem
1. apr 2009 o 11:32  • Odpovedz
adap vela štastia :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. apr 2009 o 11:33  • Odpovedz
Dakujem pekne
1. apr 2009 o 11:35  • Odpovedz
Este som chcela napisat,ze som prave volala do vseobecnej zdravotnej poistovne a bolo mi povedane,ze nazalezi na tom,ako dlho som poistena,aj ked som poistena len 1 mesiac,tak si mozem podat ziadost o preplatenie IVF.Dufam,ze to aj tak bude,pretoze niektore dievcata tu pisali,ze musim pockat pol roka alebo dokonca 1 rok,aby som si mohla podat ziadost
1. apr 2009 o 12:55  • Odpovedz
lulu, tak ako? :sunglasses:
1. apr 2009 o 15:24  • Odpovedz
tina ako sa mas co chodis do prace alebo si na PN,ja mam este stale nadchu niekedy ma chitia take krce neviem preco vajecnyk hlavne pravy citim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2009 o 16:09  • Odpovedz
ahoj bakosko, ja som na PN od pondelka. Mňa už nebolí nič, len tie prsia cítim. A vaječníky- vieš, boli dopichané a preto ešte bolia. A ten pravý bol možno viac. Alebo ešte tie hormóny reagujú a preto to cítiš. Nič sa neboj, len veľa pij, aby si nemala OHSS. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. apr 2009 o 16:12  • Odpovedz
tina odkial si a kolko mas rokov ako dlho si vydata :dizzy_face:
1. apr 2009 o 16:32  • Odpovedz
ahojte :wink:
1. apr 2009 o 16:33  • Odpovedz
luly co mas nove
1. apr 2009 o 16:34  • Odpovedz
bakosko, más IP
1. apr 2009 o 16:40  • Odpovedz
idem si farbiť vlasy. O 1 hodinu som tu ako na koni. Chcem byť krásna, keď ma detičky prvý- krát uvidia. :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2009 o 16:41  • Odpovedz
co je to IP :astonished:
1. apr 2009 o 16:56  • Odpovedz
ahojte kocky.
lulu no cooo?
bakosko ip si najdes uplne hore vedla tvojho uzivatelskeho mena :slight_smile:
1. apr 2009 o 17:08  • Odpovedz
aha uz viem idem na nakup ozvem sa neskor nemam co jest :wink:
1. apr 2009 o 17:10  • Odpovedz
tina ty si volala kolko mas oplodnenych zajtra mam rano sa normalne naranajkovat a tabletky utrogestan zjest
1. apr 2009 o 19:17  • Odpovedz
čaute, mám pre vás pozitívny správičku krvička bola pozitívny, hodnotu HCG neviem v tom šoku som sa ani neopýtala, ja sa trasiem ešte teraz a ešte stále tomu nemôžem uveriť. V pondelok idem zas na krv tak dúfam, že to dopadne v poriadku a za 3 týždne od posledného odberu krvi pôjdem na UTZ. Tak sa už len budem modliť aby sa drobček alebo drobčekovia udržali:slight_smile:))))))))))))
tina ty si odhalila moje príznaky celú noc som nespala ako ma bolelo bruško, myslela som, že príde M a bolí aj dnes.
Keď si podratila, tak si to zistila tak že prišla M?
1. apr 2009 o 19:21  • Odpovedz
lulu vsetko naj naj naj naj naj naj :grinning: :grinning: :grinning: taku spravu chceme vsetky :frowning2:
1. apr 2009 o 19:48  • Odpovedz
lulu gratulujeeeeeeeeeeeeeem
1. apr 2009 o 19:50  • Odpovedz
Teším sa ale zároveň sa ešte bojím to dopadne druhý odber a UTZ. Bože prajem vám že keď si zavoláte na výsledky tak vám povedia to čo mne, aby ste zažili takú radosť ako ja, len aby som to dobojovala do samého konca, ja sa z tej správy ešte teraz trasiem
1. apr 2009 o 20:06  • Odpovedz
lulu ked ty dali dnuka vajicka co si robila lezala si len alebo si aj varila upratovala a hlavne pila si bilinkove caje
1. apr 2009 o 20:16  • Odpovedz
ahojte dievcata.
ahoj bakosko aj my ideme v rakusku. ja som v st. pöltne.
1. apr 2009 o 20:40  • Odpovedz
bakosko - keď som išla na ET tak 2 hodiny pred tým som si dávala tabletku diazepan chcelo sa mi od toho strašne spať, ale aspoň moje telo bolo kľudné a hodinu pred tým čipku, to som dostala z centra. Keď som prišla domov tak šupla som sa do postieľky, vstala som len keď som išla na WC drahý sa omňa staral až na 3 deň som už trošku viac chodila. Čítala som na nete, že je dobré 2 dni ležať v kľude. Vody som pila dosť málo, až keď som sa to od vás dozvedela tak som začala piť veľa. Pila som iba ovocné čaje, bylinkové čaje sú asi zvlášť pre tehotné, treba si vždy prečítať, čo je napísane na čaji, pretože som si chcela spraviť od bolesti bylinkový ženský čaj, ale na čaji bolo napísané, že nie je vhodný pre tehotné
1. apr 2009 o 20:40  • Odpovedz
lulu tak teda predsa :slight_smile:

a ty si hadzala flintu do zita

mooocc ti gratulujem a tesiiiim sa s tebou

ja som zajra 10.D. po ET. tak skusim testnut-len sa aj trosku bojim,lebo my sme nemali predlzenu kultivacu,tak neviem,ci tam nieco bude.

dnes ma priiiserne boli cele brucho :unamused:

pekny vecer vsetkym dievcatam
1. apr 2009 o 21:03  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.