• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mimotelové oplodnenie marec - apríl 2009

(zamknutá)
26. januára 2011 
ja sa cítim celkom dobre, Vaječníky nebolia. No ja chodím prezmenu stále na WC cikať. Od rána som už bola asi 15 krát.
3. apr 2009 o 17:25  • Odpovedz
to musis vela pit co mislis ako dlho sa to male bude uhniezdovat :slight_smile: kedy mas ist na kontrolu
3. apr 2009 o 18:26  • Odpovedz
sestrička mi vravela, že do 5 dní by malo byť zahniezdené. Na krvný test idem 16.4.2009. Budeš si robiť aj tehotenský test?
3. apr 2009 o 18:32  • Odpovedz
ja neviem trochu sa budem bat ,to tak dlho sa zahniezduje,co ty robis celi den ja sa nudim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. apr 2009 o 18:43  • Odpovedz
aj ja sa nudím, ani nevieš ako. Už asi zajtra zruším ničnerobenie a budem niečo šupkať doma. Ja test asi robiť nebudem. Muž mi povedal, že sa necháme prekvapiť krvným testom.
3. apr 2009 o 20:15  • Odpovedz
baby držím palce :wink: :wink: :wink:
3. apr 2009 o 21:48  • Odpovedz
Ahojte jaja- to brucho bolelo aj mňa a začalo to od kedy som mala dostať a bolelo to ešte viac ako keď normálne dostanem M asi dva dni som oči nezažmúrila, nevedela som čo je to. A čo sa týka toho testu ja som si robila na 8 deň po ET mala som predlženú kultiváciu, ten test ti nemusí ukázať, veď vieš akú som mala skúsenosť už som drobčov oplakala, v centre mi hovorili aby som si ho nerobila aj môj obvod. lekár hovoril, že je to ešte skoro. Ty máš kedy dostať M?
saxana - som šťastná s tebou, ja som vedela, že ti tá streda na OPU prinesie šťastie, super správička, už len aby si s tým šťastím dorazila do konca tohto boja.
tina a bakoska - tak teraz už ste embryjkove:slight_smile: len sa o nich pekne starajte nech sa im tam zapáči
Chcem sa vám všetkým poďakovať, všetkým ktoré ste ma tú povzbudzovali v ťažkej chvíli, veľmi mi to v danej chvíli pomohlo.
Tak teraz s drobcami alebo drobcom bojujeme aby boli silný. Včera mi môj drahý hovoril, čítal, čo mi písala tina a teraz mu to vrta v hlave o tom potrate. Tina ja ťa obdivuje ako si to zvládla, neviem či by som to takto dokázala ako ty. Bojíme sa o nich.
babušky a ste všetky na PN?
v štvrtok mi prišlo dosť zle keď som prišla z práce, ja mávam nízky tlak a vtedy som mala trošku vyšší 134/83, keď som taký mala a bola som na internom tak mi nič nebolo, drahý mi doniesol pepsi a za 10 min to prešlo
4. apr 2009 o 09:10  • Odpovedz
Ahojte kocky.
lulu super ze si sa ukazala.
ja som znova testovala-teraz s citlivejsim testom-a znova velmi slaba druha ciarka.
tak ja fakt neviem-v pondelok mam krv a mrsku by som mala dostat(dufam ze nedostanem) az v utorok-ja mam cca 31-32 dc.
peknu slnecnu nedelu vsetkym kockam :slight_smile:
4. apr 2009 o 09:48  • Odpovedz
Ahoj jaja 1118 - tak to je super správička ty si tehotná, ja som si to myslela, keď si hovorila o tých bolestiach bruška, tá čiarka sa každým dňom bude zosilňovať. Si tehotná hurá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to už nedostaneš a ak by si trošku špinila, tak aj tak si tehotná, to je normálne
4. apr 2009 o 10:05  • Odpovedz
to si mala dostať tento utorok?
takže v pondelok ideš na krvičku aj ja idem na druhý tehotenský test krvičky, dúfam, že ma neskame
4. apr 2009 o 10:11  • Odpovedz
lulu az v utorok mam dostat...na bud t.
4. apr 2009 o 10:17  • Odpovedz
budem ti v pondelok drzat palce-tehula :slight_smile:
4. apr 2009 o 10:18  • Odpovedz
tina kde si este spis ja som uz vstala idem sa osprchovat cela som lepkava co ides porabat ja trocha upratat nad ranom ma tak bolelo brucho nevedela som na aku stranu si lahnut o chvilu sa ozvem idem sa dat do kopi :grinning: :grinning:
4. apr 2009 o 10:33  • Odpovedz
pozerám, že sa tu už rozmnožuje tehotenstvo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. apr 2009 o 10:39  • Odpovedz
lulu ty super optimistka :slight_smile:
aj tak mam malu dusicku-sa mi nepaci to testovanie.
ty si po tom jednom teste este testovala?
4. apr 2009 o 10:56  • Odpovedz
lulu aj tebe bolelo brucho ja neviem ci su to vajecnyky
4. apr 2009 o 10:56  • Odpovedz
jaja 1118 - nie netestovala a ani už nechcem, drahý ma na to navádzal/to len tak podrýpoval/, ale zbytočne by som mala nervy. Ja by som si už na tvojom mieste nerobila test, neboj v pondelok si napíšeme pozitívnu správičku. Po tejto skúsenosti by som asi už nikdy netestovala
bakosko - áno boleli ma vaječníky aj ešte ma bolia keď idem na vecko ale tie sú na pravej a ľavej strane dole v podbrušku, to ich určite cítila počas stimulky a po punkcii ale táto bolesť je trošku iná je v strede medzi vaječníkmi, teraz to už viem, ale doteraz som bola tiež zmetená, čo ma to vlastne bolí. Bruško som mala teple na dotyk a niekedy som cítila v brušku také teplo, ale to nebolo stále
4. apr 2009 o 11:10  • Odpovedz
bakoško- asi dva dni asi na 8 deň má už začalo neskutočne bolieť bruško, stále som sa išla skontrolovať, či som nedostala, pred tým bolelo ale nebolo to až také strašné
4. apr 2009 o 11:12  • Odpovedz
tina co spis
4. apr 2009 o 11:17  • Odpovedz
ok lulu tak v pondelk :slight_smile:
tak peknu sobotu-nedelu som uz priala :grinning:
4. apr 2009 o 11:18  • Odpovedz
caute, nespím, už od 8 nie. Upratujem, sestra má prísť zajtra domov z Talianska, tak trošku musím poriadiť. Dnes ráno som začala cítiť vaječníky aj ja.
4. apr 2009 o 11:21  • Odpovedz
začala som upratovať, dnes jedno okno a každý deň niečo, aby toho nebolo veľa, síce keď som sa chystala na IVF som všetko upratala, aby som k veľkej noci nemusela, ale nedá mi to po troške to hádam neuškodí :slight_smile:
4. apr 2009 o 11:28  • Odpovedz
ja som tiež pred ET poumývala okná, atď., ale aj keď doma nemáme malé deti, tak prachu na dlážke je stále dosť. Takže moje upratovanie je len také rých umyť dlážku a utrieť prach. :sunglasses:
4. apr 2009 o 11:30  • Odpovedz
baby a viete, načo mám strašnú chuť? Na vianočnú kapustnicu. Teraz nám varí moja mama, ale v utorok ju určite spravím.
4. apr 2009 o 11:33  • Odpovedz
tyna ty si už koľko dni po ET?
4. apr 2009 o 11:39  • Odpovedz
ET som mala vo štvrtok. Takže ešte veľmi málo. To ešte nie sú chute z tehu :grinning:
4. apr 2009 o 12:14  • Odpovedz
to som ani nenarážala na chute, ja nemám žiadne skôr len pocit hladu a podivné pocity v brušku a žalúdku. Skôr som myslela ako doma upratuješ. aj si ležala doma po ET?
4. apr 2009 o 12:18  • Odpovedz
lulu ake si mala HCG????
4. apr 2009 o 12:19  • Odpovedz
ležala som štvrto, piatok poctivo, no aj pri tom upratovaní sa nejdem nejako pretrhnúť. Skôr tu prácu prenášam na muža. Ja som taký riadiaci typ, aj v práci riadim jedno oddelenie a teraz, keď som doma mi to chýba :grinning: :sunglasses: :grinning:
4. apr 2009 o 12:22  • Odpovedz
tina 1-Aj môj mi dosť pomáha striedame sa pri varení a pomôže aj s upratovaním, teraz je v práci, tak sa snažím aj s prestavkámi poupratovať, niečo dnes niečo zajtra
luly 3 - neviem aké mám HCG pretože keď mi sestrička povedala, že som tehotná, tak som sa rozplakala a ledva som sa jej poďakovala. Prečo sa pýtaš, na čo je dôležité aké mám vysoké HCG?
4. apr 2009 o 12:43  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.