• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mimotelové oplodnenie marec - apríl 2009

(zamknutá)
26. januára 2011 
luly, ja som 3 deň, ide to pomaly ako sviňa. Ja tiež testnem a nepoviem mu. Ahoj Jennys, určite to bude v poriadku, aj keď špiníš. Vôbec si to nevšímaj a mysli pozitívne. Máš aj nejaké príznaky?
5. apr 2009 o 09:21  • Odpovedz
baby, idem niečo prekusiť na raňajky. Hneď prídem.
5. apr 2009 o 09:23  • Odpovedz
tina to nie je brucho ale pod pupkom niekedy normalne chitim taky krc a o chvylu to prejde ja si ties kupim tehotensky test ale ked budem aspon 8 den tina tebe nic ja sa toho bojim
5. apr 2009 o 09:54  • Odpovedz
ja mám obavy práve z toho, že mi nič nie je , že nič necítim. Možno sa ti zahniezďujú detičky a takto na to reaguješ.
5. apr 2009 o 10:05  • Odpovedz
neviem tina ja som tehotna este nebola prvy krat my nic nebolo budem cakat ci to prejde
5. apr 2009 o 10:55  • Odpovedz
ahojte zienky :grinning:
chcem sa opytat ci ste sa stretli s tym, ze co sa stane ked pri dlhom protokole nedostanete ms :pensive:
Dnes som si pichla 10 decapeptyl a stale nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: som z toho uplne nestastna a bojim ze ma nepustia na stimulaciu :angry:
5. apr 2009 o 11:05  • Odpovedz
och, ja ti neviem poradiť, ja som mala stále krátky protokol. A na ktorý deň pri dlhom protokole má prísť MS?
5. apr 2009 o 11:12  • Odpovedz
tina najneskor do 10 injekcie to je 31 DC a to mam ja dnes :sweat_smile: a som z toho uplne nestastna :sweat_smile:
5. apr 2009 o 11:19  • Odpovedz
ja si myslím, že to nie je až taký problém. Zajtra zavolaj do centra a oni to povedia čo a ako. Ja som mala pichnutý pri krátkom protokole len 1 decapeptyl na 19 deň cyklu a dr. mi povedal, že keď nedastanem do 14 dní MS, mám zavolať. Viem, že niektoré baby dostali MS až po 16 dňoch a riadne pokračovali v stimulke. Žiadny stres, panika a zajtra volaj do centra. :slight_smile:
5. apr 2009 o 11:36  • Odpovedz
ja v to tiez dufam, ze mi len pichnu niaku vyvoalvacku :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to prvy cyklus bez duphastonu, mam PCO a normalne ms nedostavam, no nic pojdem si kupit este niaky zensky caj ten tusim pomaha dost co si ja pamatam

ok dakujem za pomoc, musim ist na rodinnu oslavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2009 o 11:39  • Odpovedz
cauko :slight_smile: ,
rada by som sa pridala, prispela mozno skusenostami a prijala hlavne tiez tie druhe, nakolko stale je to ine.....caka ma 2.ivf
- 22.den mi pichli dec. a mrcha prisla 36 den, /tak och bud v pohode/
- od 4.apr si picham gonal a 9.apr mam ist na ultrazvuk

mam , ale problem, lebo od 3.apr mam slabe spinenie a s tym som sa nestretla... :frowning2:
5. apr 2009 o 12:09  • Odpovedz
tina ked si bola tehulka nic si necitila ja si mislim ze ma ide rostrhnut :-
5. apr 2009 o 15:39  • Odpovedz
Tina, no ja príznaky neviem, niekedy sa mi trochu zatočí hlava, aj v bruchu mám taký čudný pocit. Ja už jedno dieťatko mám, Lucka bude mať tri roky. my sme boli 2x na IUI a nič a potom hneď prvé IVF nám vyšla. Ale ostala nám len jedna zmrzlinka na KET a pre tú sme si boli teraz, verím že to vyšlo. Zatiaľ mrcha nikde a testovať chcem až zajtra ráno. Dnes by som aj ale sú tu svokrovci tak by sa mi nedalo. Hádam to nejak vydržím. Ale som rozhodnutá že ak mrcha nebude (čo dúfam) a test by bol zas negatívny tak si kúpim ešte jeden a to iný a hneď aj otestujem. V stredu idem na krv aj sono do centra. Pri Lucke keď som testovala už čiarka bola aj keď slabšia ale bola a teraz v podstate sa aj ako tehu cítim ale test nič o tom nehovoril. Nešpiním vôbec to som mala len v sobotu raz a potom odvetdy už nič chodím preventívne každú chvíľu na wc. A inak keď som bola po IVF vtedy tak počas čakania som nemala absolútne žiadne príznaky, nebolo mi nič, teraz od KET ma pobolieva stále brucho a v piatok to bolo presne tak ako keď dostanem mrchu tak neviem stále na čom som.
6. apr 2009 o 09:46  • Odpovedz
tina ako uz si vstala ako sa mas ja mna stale boli uz sa trochu aj bojim
6. apr 2009 o 10:54  • Odpovedz
baby ak niektora to citate tak mi poradte uz 3 den ma stale boli pod bruskom je to normalne alebo mam ist k doktorovy je to taka tupa bolest a brucho mam nafuknute :frowning2:
6. apr 2009 o 10:56  • Odpovedz
Ahojte baby,tak teraz som volala ohladom krvi ,estradiol je nizky tak v piatok zacinam stimulovat :slight_smile: Ja mam strasnu radost dufam,ze sa to ne pos ere. :wink:
6. apr 2009 o 15:15  • Odpovedz
tina kde si sa stratila :astonished:
6. apr 2009 o 17:03  • Odpovedz
sorry, ja som bola v inej téme. Mám sa nijako. Ja by som do centra aspoň zavolala. Či nemáš OHSS.
6. apr 2009 o 17:33  • Odpovedz
bakosko ty si po ET alebo po OPU??? alebo čo maš zasebou???
6. apr 2009 o 17:43  • Odpovedz
bakosko je 4 deň po ET, presne tak, ako ja.
6. apr 2009 o 17:45  • Odpovedz
bakosko to že ta boli brucho je normálne ale pokial
ta boli tak že sa to neda vydržat tak chod k lekárovi
nech ta prezrie :wink: nič zato nedáš

tina :wink:
6. apr 2009 o 18:22  • Odpovedz
luly a cítiš sa nejako inak ako pri predošlých pokusoch?
6. apr 2009 o 18:31  • Odpovedz
tina cítim sa tak isto ako minule ifko :wink:
len rozdiel je v tom že mam ket nie et
a tak nemam take bolesti v podbrušku ako pri
et :wink: ale mam iba take mierne bolesti
6. apr 2009 o 18:33  • Odpovedz
mam nafuknute brubo na zachod chodim nornalne aj v noci ked sa mi chce curat,ale lepsie ked zajtra zatelefonujem trocha sa bojim uz je to treti den ale po mali to ustupuje
6. apr 2009 o 19:00  • Odpovedz
tina ty ako nic ta neboli
6. apr 2009 o 19:04  • Odpovedz
tina ak to ustupuje tak je to v pohode :wink:
ja som tiež mala pri IVF velke bolesti bruška, to je ešte s OPU :wink:
6. apr 2009 o 19:13  • Odpovedz
luly aj ked si sa nadichla ja sa bojim
6. apr 2009 o 19:22  • Odpovedz
bakosko môže to byť ešte z odberu ale ja som mala strašné bolesti po odbere, potom už nie. Môže hroziť aj hyperstimulačný, treba veľa piť aj keď ti to ustupuje. Ak si nie si istá tak nič ti nedá keď zavoláš do centra.
6. apr 2009 o 19:23  • Odpovedz
bakoško, mňa nič nebolí. Možno si bola viac nastimulovaná ako ja a preto to máš takto dlhšie citlivé a boľavé.
Zajtra tam zavolaj a budeš kľudnejšia
6. apr 2009 o 19:33  • Odpovedz
co je to ten hyperstimulacny ja som dneska 5 den ako my vkladali vajicka zajtra idem do centra strach je strach :frowning2:
6. apr 2009 o 19:35  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.