• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mimotelové oplodnenie marec - apríl 2009

(zamknutá)
26. januára 2011 
tak dnes krvný test potvrdil môj potrat, už som to vedela od pondelka v utorok bol hnedý výtok a večer som začala strašne krvácať o nočných bolestiach ani nehovoriť a dnes pokračujem. Som na tom dosť zle a obdivujem vás ako to zvládate, ja stále len plačem a zožiera ma to, že keby nebola sobota tak som mohla ísť k svojmu lekárovi a ten mi teraz hovoril, že v prípade 38 stupňov si môžem dať 1/2 paralenu a mohla som si dať na črevné potiaže Endiaron, povedal, že je horšie zle si nedať ako dať. A mal pravdu moje bábetko mohlo žiť a nemuseli ho zabiť tie strašné krče v brušku. Ja som ledva tie bolesti v brušku vydržala a nie ešte to bábo
lulu - na túto pohotovosť si rozmyslím či pôjdem, je to tak ako si hovorila mo gyn. povedal, že to všetko vytečie, aspoň, že nepotrebujem ísť na výškrab. Keď si potratila po akej dobe si išla na KET?
Bože, chcem si ísť pre ďalšie bábätka dať si ich do bruška a už nedovolím nikomu aby mi ich zobral :frowning2:
15. apr 2009 o 16:18  • Odpovedz
lulu, je mi to strašne ľúto. Ale ďalší pokus to istí :slight_smile: . Aké si mala HCG na krvnom teste?
15. apr 2009 o 16:50  • Odpovedz
bakosko, kde si? Aký máš výsledok krvného testu?
15. apr 2009 o 16:50  • Odpovedz
tina: ja som sa už ani nepýtala na hcg ja som videla, že kús placenty z bábenka a to hovorilo za všetko. Na budúce už viem čo mám robiť ak budem chorá, už si nenechám malinke zabiť. Môj lekár mi povedal, že niekedy dať si tabletku je menšie zlo ako si ju nedať. Ja musím načerpať energiu veľa veľa vitamínkov. Už som dohodnutá na konzultácii 18.5 a dohodneme KETKO, pôjdem si pre mojích drobcov. Už žiadná choroba.
Neviete mi niekto poradiť, kedy by som mohla ísť na KETKO po IVF, neviem či sa berie do úvahy aj to že som potratila, ale mala som to bez čistenia/ vyškrabu/
15. apr 2009 o 18:30  • Odpovedz
tina kde si testovala si
16. apr 2009 o 17:53  • Odpovedz
tina halo halo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 17:59  • Odpovedz
tina kde si ked si sa neozvala mne to nevislo dneska som zacala spinit a do vecera urcite dostanem krami bola som aj dneska u doktora nic tam nenasiel zobral mi krv v pondelok mam volat tehotensky mi vychadza len z jednov palickov druha odisla neviem pojdem dalej skusim to aj po 3 krat ozvy sa :frowning2:
17. apr 2009 o 10:39  • Odpovedz
tina saxana kde ste
17. apr 2009 o 15:18  • Odpovedz
ahoj bakosko, keď začneš špiniť nemusí to znamenať, že príde prška, u niektorých žien je to normálne, že namiesto M, majú malé špinenie. Ani test ti nemusí ukázať, mojej kámoške neukázal ani v 5 týždni tehotenstva, tak počkaj na krvičku, držím palčeky, to si mala druhé IVF? maš aj v mrazáčiku drobcov?
17. apr 2009 o 19:06  • Odpovedz
nemam uz som preplakala cely den
17. apr 2009 o 19:50  • Odpovedz
bakosko ako si na tom, špinenie neprestalo?
18. apr 2009 o 13:00  • Odpovedz
skoncila som dostala som krami :frowning2:
18. apr 2009 o 17:41  • Odpovedz
bakosko :frowning2:
tina ahoj ale sme dopadli čo :angry: :angry:
18. apr 2009 o 18:12  • Odpovedz
čo už :frowning2:
18. apr 2009 o 18:24  • Odpovedz
lulu na KET možeš ist na druhy cyklus :wink: čiže po ET jeden menzes a na druhy možeš stimulovat
ja už mrchu mam a v maji si iem zasa pre drobečkou :wink:
18. apr 2009 o 18:27  • Odpovedz
luly ty si nieco jedla dajake vytaminy pretim ako si sla na IVF
18. apr 2009 o 19:29  • Odpovedz
no veru, dopadli sme. Ale vy máte stále ešte 1 pokus. Ja už ďalšie IVF cvakáááááááááám :angry: . Idem ešte v máji na KET, mám ešte 2 mraziačikov a potom ďalší boj. Ale budem cvakať dovtedy, pokiaľ sa to nepodarí. Chcem ísť ešte na nejaké vyšetrenia. V utorok idem za Dr. a dúfam, že mi niečo poradí. :wink:
18. apr 2009 o 19:39  • Odpovedz
Ahojte kočky, no tak čo to čítam, to sme tu naozaj slávne dopadli :unamused: škoda, myslela som že aspoň vám to vyjde. Inak by ma zaujímalo v čom máte problém prirodzeného otehotnenia, či máte vy problém alebo manželia. A kde chodíte do CAR? A koľko pokusov ste už mali? Ja som teraz chorá, možno aj dobre že to nevyšlo, neviem ale už som to nejak pustila z hlavy, ono to ide ľahšie keď už dieťa máte, ked nemáte je to ťažšie. Nám nevyšli 2x IUI ale u nás to bolo zbytočné keďže problém máme so spermiami, tak sme už ďalej neskúšali a išli rovno na IVF ale ja som inak bola aj na laparoskopii chvalabohu mi nič nenašli aspoň to. Horšie už keď majú problém obaja. Ale chcem vás motivovať, mám jednu kamošku čo po IVF má dvojičky, problém má aj manžel aj ona a teraz zrazu je tehotná a to prirodzene, je z toho v šoku keďže to nečakali, takže zázraky sa asi naozaj niekedy dejú.
18. apr 2009 o 20:15  • Odpovedz
autor
Ahojte, my sme este v stredu mali pozitivny testik a v noci som zacala krvacat :frowning2: . Vo stvrtok na krvnom teste som mala este mierne zvysene HCG a doktor povedal, ze sa zrejme embryjka uchytili ale s krvacanim odisli :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tiez uz musime dalsie pokusy platit :frowning2: a mrazacikov nemame :frowning2:
18. apr 2009 o 21:48  • Odpovedz
saxana- je mi to strašne lúto, tiež smútim za bábenkom, to si bola na IVF alebo na KETKU?
18. apr 2009 o 22:05  • Odpovedz
saxana aj mne je to luto viem ako sa citis tak ako ja ani mne to nevyslo :frowning2: ani ja nemam snehuliacikov
18. apr 2009 o 22:36  • Odpovedz
autor
lulu - bola som na IVF
bakosko - mas este dalsi pokus? My sme zacali uvazovat o dalsom, len si ho musime plne hradit, takze musim pozistovat ceny pre samoplatcov.
Jennys - my sme mali 3x IUI a 1x IVF, sme obidvaja v poriadku, nic nam nezistili pri vsetkych vysetreniach - laparoskopii, HSG, testoch atd. Akurat teraz pri IVF som mala zvyseny hormon FSH - takze si myslime, ze to by mohla byt pricina, ale predtym pri vysetreniach nam nic take nehovorili :frowning2: A tiez este verime, ze aj nam by sa mohol stat zazrak a otehotnieme prirodzene :wink:
19. apr 2009 o 11:20  • Odpovedz
Ahojte dievcata-je mi luto,ze vam tento krat IVF-ka nevysli-no treba verit dalsim pokusom-kocky ak si pozhanate lieky a podstupite IVF-soft-tak to nie je take drahe!
IVF -soft stoji pre samoplatcov v Iscare v BA cca 30tis,alebo aj ceny v cechach su nizsie ako tu u nas.....
drzim palce do noveho boja
19. apr 2009 o 12:11  • Odpovedz
Hej baby aka skoda ,ze sa tie IVF nevydarili :frowning2: normalne mam strach ako dopadnem ja :frowning2: Od 10.4-16.4 som zacala decapeptylom 0,5ml;od 17.4 rano decapeptyl 0,25ml a vecer fostimon 225iu atd. 19.4 som dostala MS :slight_smile: od kedy ste pocitovali vajecniky alebo vobec nic ste necitili?snazim sa pit :slight_smile: rekord som nespravila :grinning:
19. apr 2009 o 21:18  • Odpovedz
Carinne - to je tvoje prvé IVF? buď optimistický naladená, mne sa 1 IVF podarilo bola som tehotná 3 týždne a cítila som, že bábenku sa darí, ale čo čert nechcel dostala som črevnú virúzu a tie krče na veľkonočnú nedeľu som ledva vydržala ja a nie ešte bábenko, mala som horúčky a nič som nejedla iba pila. Nevzdávam to, som objednaná 18.5 na konzultáciu a dúfam, že hneď na jún dohodneme s dokim KETKO a hneď sa mi uľaví na srdiečku. Určite sa ti to podarí, držím palce! Ja som mala predlženú kultiváciu
20. apr 2009 o 06:02  • Odpovedz
Lulu107 ano to je moje 1IVF a mam za sebou 7 neuspesnychIUI :frowning2:
20. apr 2009 o 14:22  • Odpovedz
eorinne - ja som bola na 3 IUI a už som nechcela ďalšie, vyčerpávalo ma to, vedela som, že je tam mala úspešnosť, ale pre blaho poisťovne som tam išla. To sa ti určite podarí, je tam veľká úspešnosť, ja som mala proste smolu, že som dostala črevnú infekciu, ale KETKO to istí. Kedy máš punkciu?
20. apr 2009 o 17:09  • Odpovedz
corine ha objavila som ta :grinning: :grinning: :grinning:

ja som nic absolutne nic necitila ani mi nepreskakovalo niako extra :grinning: :grinning: vajecniky som zacala citit az po pregnyle :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je ta posledna injekcia ktoru si mas pichnut vecer, no a od opu velmi ale velmi dobre viem kde presne sa nahadza ktora cast mojej maternice :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj je to taky pocit ako by som mala ms, som si musela dat vcera aj jeden ibac :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes je to uz lepsie o dost

mam 3 mrazacikov a 6 emriok pripravenych navstivit moje brusko vo stvrtok :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 17:24  • Odpovedz
baby kto vam to poradil ist na IUI moj manzel ma slaby spermiogram mozem ist aj ja
20. apr 2009 o 19:54  • Odpovedz
bakosko, ak mal manžel slabý spermiogram nemám význam ísť na IUI. My sme boli 2x a nič to neriešilo. Tu je lepšie už rovno na IVF.
20. apr 2009 o 21:13  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.