• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mimotelové oplodnenie marec - apríl 2009

(zamknutá)
26. januára 2011 
bola som uz 2 krat a nic
20. apr 2009 o 21:32  • Odpovedz
bakosko IVF má úspešnosť okolo 50% a IUI 5 až 10%, nevzdávaj to ideme ďalej, ani mne nie je najlepšie z toho všetkého už odratávam dni na konzultáciu ktorú mám 18.5 a dohodneme KETKO. Včera som bola u bylinkárky aby som sa trošku preliečila po potrate a je aj na plodnosť. Musím byť úplne fit keď pôjdem na KETKO
bakosko - čo ty teraz plánuješ? to bolo tvoje prvé alebo druhé IVF?
21. apr 2009 o 09:10  • Odpovedz
lulu107 zacinali sme menej narocnymi (financne aj psychicky)procedurami,kedze mne poistovna hradi len 3IUI,a ostatne sme hradili sami,kedze moj dr.stale tvrdil :angry: ze sme obidvaja OK,a s takymi vysledkami mozme pocat prirodzene.Tak sme tomu davali sancu,skusala som IUI so stimulaciou s tabletkami,potom stimulaciou Gonalom a nic,Stratili sme 2 roky,tak sme sa vybrali do CAR,a uz pri 1 kontrole mala doktorka pochybnosti :frowning2: Takze laparka,hysterka a zistena endometrioza a polyp na maternici :frowning2: a vraj tu bol zakopany pes neuspesnymi IUI. Kedy budem mat OPU neviem este budem pichat merional zajtra idem na krv a v piatok na UTZ,ale dost mam bolesti :frowning2:
21. apr 2009 o 11:27  • Odpovedz
Och si ma vynuchala aj tu :grinning: :grinning:
21. apr 2009 o 11:47  • Odpovedz
lulu co ty poradila ta bylinkarka a ja idem na 3 IVF porad aj mne aby sa ni konecne uchitilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. apr 2009 o 21:19  • Odpovedz
22. apr 2009 o 07:56  • Odpovedz
22. apr 2009 o 07:57  • Odpovedz
čaute, ja som presne povedala bylinkárke čo sa mi stalo, že som min. týždeň potratila, mala som črevnú virózu chcem ísť na KETKO, dala mi čaj ktorý mi vyrovná hormóny, prelieči ma a aby tam vnútri všetko fungovalo ako ma, budem ho užívať 3 týždne. Bylinkárka sa volá Sprušinská, možno ju poznáte, chodí k nej veľa ľudí, čaje vám dá podľa dijagńozy, len jej treba všetko povedať. Jeden sáčik sa rozdelí na 7 rovnakých časti, tú časť si dám každý deň 1 krát do pusy a zapijem vodou
22. apr 2009 o 08:24  • Odpovedz
baby ako ste dopadli dlho som tu nebola bola som doma na slovensku na dovolenke ozvite sa :grinning:
5. máj 2009 o 11:42  • Odpovedz
Ahoj bakosko - ja som potratila vďaka chorobe, 18.5 idem na konzultko, chcem ísť čo najskôr na KET, myslím si že iba to pomôže mojej psychike. A ty si ako na tom?
5. máj 2009 o 14:05  • Odpovedz
aj ja chcem ist v maji na 3IVF nemala som snehuliacikov skusim to znova
5. máj 2009 o 16:36  • Odpovedz
A kedy si mala na posledy IVF, viem že tam musí byť nejaký časový odstup?
5. máj 2009 o 18:10  • Odpovedz
mne doktor povedal ze mozem ist hned na dalsi mesiac ked sa to nepodari
5. máj 2009 o 18:27  • Odpovedz
tak to máš super mne hovorili, že budem musieť čakáť 4 až 6 mesiacov, 4 určite. Brala som dosť silné hormóny, tak asi preto, zatiaľ idem na KET ak sa to nepodarí, tak určite na 2 IVF
5. máj 2009 o 18:45  • Odpovedz
tina saxana kde ste sa stratili saxana ako si dopadla
6. máj 2009 o 19:50  • Odpovedz
saxana ako si dopadla kde si sa stratila
9. máj 2009 o 18:35  • Odpovedz
saxana a ty co :astonished:
11. máj 2009 o 20:20  • Odpovedz
autor
Ahoj bakosko, ja mam teraz prestavku po tom prvom IVF. Davam dokopy vsetky vysledky co som zatial absolvovala a tiez chcem skusit cinsku medicinu dat sa trochu do poriadku, uzit si letne mesiace, nejaku dovolenku a niekedy na jesen skusit dalsie IVF.
16. máj 2009 o 10:55  • Odpovedz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. jún 2009 o 18:19  • Odpovedz
ahoj. chcem sa opytat. mam s manzelom krvnu skupinu rovnaku ja mam 0- a manzel ma 0+. myslite si ze to bude pri babetku velky problem?? dakujem
21. jan 2011 o 14:53  • Odpovedz
ahojte, aj mi ideme niekedy v marci hádam. Len stále rozmýšľame kolko vložiť 1 lebo 2? ako ste na tom vy?
21. jan 2011 o 16:17  • Odpovedz
ahojte holky jsem tu poprve jezdim do ferticentu a zitra si budu poprve pichat gonal nevite mi nekdo poradit v kolik hodin je to nejlepsi mam to na 6 dni ale sesty den uz mam jet do bratislavi tak nevim kdy si to vlastne pichat dekuji za pomoc
26. jan 2011 o 20:42  •  snaží sa  • Odpovedz
@adabebe ahoj. obratila si sa do temy, kde asi nikto nechodi. ale pichat si mozes v hodinu, ktora ti vyhovuje. rano alebo vecer... ide o to ,aby so si to pichala kazdy den v ten isty cas. nemusi to byt na minutu presne. ale tak priblizne. drzim palce
26. jan 2011 o 21:01  • Odpovedz
dekuji si zlata :slight_smile:
26. jan 2011 o 21:08  •  snaží sa  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.