• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mimotelové oplodnenie marec - apríl 2009

(zamknutá)
26. januára 2011 
a to preco ak sa smiem spytat??
30. mar 2009 o 13:18  • Odpovedz
ahojte, už som aj ja doma z OPU. Mám 10 vajok. Uvidíme, koľko sa oplodní. Ale vaječníky bolia jak sviňa. Bakosko, teba neuspali? A to v jakom centre to takto robia?
30. mar 2009 o 13:22  • Odpovedz
ahoj tinka..
tak to mas peknu urodicku
aj mna velmi boleli aj teraz ma bolia este..
a do keho centra chodis???
30. mar 2009 o 13:25  • Odpovedz
ahoj kuspitka, ja chodím do SPLNu v KE.
30. mar 2009 o 13:27  • Odpovedz
Ahojte,Tina tak odpocivaj :slight_smile: Ja som bola dnes na UTZ,na lavom vajecniku mam folikul 10mm,a na pravo 3xmale folikuly,sliznica je nizka to je OK.Mam pokracovat s H.A.aby ten 10mm folikul praskol alebo sam zmizol :unamused: a v pondelok 6.4 znovu UTZ a potom by sme mohli zacat stimulovat. Tak dufam,ze vsetko pojde ako ma :slight_smile:
30. mar 2009 o 13:40  • Odpovedz
tina ja som mala 9 vajok oni sa ma pokusali uspat ale som nezaspala ,trosku spinim aj ty ja som v Rakusku
30. mar 2009 o 15:39  • Odpovedz
bakosko - tak to si neviem ani predstaviť, že by som nespala pri punkcii. To by som v živote nepovedala na Rakúšanov, že niečo také dovolia. Ako si to zvládala, keď si nespala? Ja si také niečo neviem ani predstaviť
bakosko a tina - bratulujem k dobrej úrode, kedy volate ako sa darí vaším drobcom?
30. mar 2009 o 15:52  • Odpovedz
lulu poviem ty bola som omamena ,vsetko som vydela ale take hrozne to nebolo,ked ma odviezli na izbu hned ma napichli na infuzium teraz je to super,prvy krat ked som bola ma uspali a doma to bolo hrozne co ma tak boleli vajecniky myslim ze na nieco je to dobre zajtra volame drobcom ak su nijaky :sweat_smile:
30. mar 2009 o 17:02  • Odpovedz
bakosko- ja som dnes 13 po ponkcii a neviem si nájsť vhodnú polohu aby ma neboleli vaječníky, pijem poctivo, väčšinou má vždy začnú bolieť poobede. Drobci budú určite nejaký z 9 vajíčok, budem myslieť na teba a držať ti palčeky zajtra daj vedieť, taktiež tinka daj vedieť ako to dopadlo
30. mar 2009 o 17:37  • Odpovedz
Viete mi niekto povedať, či hneď po IVF môže ísť na KETKO alebo za akú dobu?
30. mar 2009 o 19:27  • Odpovedz
Lulu107 a kolko dni si po ET? Vobec neviem ako to chodi,mna este len caka IVF.
30. mar 2009 o 19:51  • Odpovedz
lulu a ty čo rozmýšľaš o KETku? Veď IVF ti určite vyšlo :sunglasses: . Medzi IVF a KET je dobré mať mauzu aspoň 3 MS. Medzi KETkami stačí 2 MS. Robila si si test?
30. mar 2009 o 19:56  • Odpovedz
Tina ako tvoje vajecniky umudrili sa trochu?Kedy budes volat?Lulu107 Tina ma pravdu,co sa uz teraz trapis ohkadom KETu,este nic nieja stratene,musis verit ze to len dobre dopadlo :slight_smile:
30. mar 2009 o 20:06  • Odpovedz
Tina kde si este spis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2009 o 20:21  • Odpovedz
Teraz som si robila test je tam iba je / :frowning2: :frowning2: dnes mám 8 deň po ET, už sme to s drahým nevydržali a testli sme. Babušky ja som tomu až veľmi verila asi som si dosť aj namýšľala a asi o to viac to bolí. Ešte že mám stehuliačikov lebo by som sa asi zrútila aspoň viem, že kvôli ním sa musím dostať do stavu keď budem v pohode. Ešte možno v stredu krv ukáže opak, ach keby to tak bolo
30. mar 2009 o 20:27  • Odpovedz
lulu test si rob z ranného moču, ja som mala po et, ducha na 9deň, ale som mala vysoké hcg, nevieš ktorým dňom sa zahryzli tak ešte nesmúť :dizzy_face:
30. mar 2009 o 20:30  • Odpovedz
lulu kocky maju pravdu.este to nic neznamena....
hlavne ak si nerobila z ranneho mocu....
a aj tak je hlavna krv....
tak sa teraz dobre nalad a aj my budeme carovat aby to dobre dopadlo....
30. mar 2009 o 20:54  • Odpovedz
ja dnes len oddychujem. Vypila som zázračnú ružovú tabletku a už tie vaječníky skoro necítim. Ja nebudem volať do centra koľko sa oplodnilo, len tam vo štvrtok prídem a hotovo. Veď z 10 vajok niečo musí byť na vloženie. Lulu, niekomu test neukáže ani na 14 deň a pritom krvička je krásne pozitívna. Robila si si zlý test. :sunglasses:
30. mar 2009 o 21:16  • Odpovedz
autor
Ahojte, dnes som mala trochu stresujuci den. Volali mi z nemocnice, ze aby som hned dosla na nejake odbery, ze musim hned, aby o este stihli odoslat do laboratoria ci kde. Tak som rychlo zobrala taxi a letela do nemocnice, ze co sa deje :astonished: Uz som si predstavovala, ze nieco zas nie je v poriadku atd, no a urobili mi par vyterov, ze podla novych pravidiel to musi byt pred vsetkymi operaciami od 1. 4. Oni o tom este v piatok ked som bola na ultrazvuku nevedeli, takze preto mi to nemohli povedat vtedy :unamused:
kuspitka, tina, bakosko pozeram, ze mate super urodu.
bakosko aj ja som si mala vybrat ci chcem len lokalne umrtvenie alebo anestezu, no ked mi doktor povedal, ze to budem pri lokalnom vsetko vidiet tak uz ta predstava, ze by ma mozno museli aj nahanat po nemocnici :grinning: :grinning:
I ked na druhej strane to mas aspon pod kontrolou :wink: To si normalne vsetko videla a pocula co robia alebo ti tam dali plachtu a len si pocula?
kuspitka - uz mas vysledky kolko sa oplodnilo? :slight_smile:
Ja som prave pichla spustaciu injekciu a uz sa zacinam bat :cry:
30. mar 2009 o 21:46  • Odpovedz
tak ešte veľmi veľmi veľmi dúfam, že krvička ukáže opak testu, nádej umiera posledná. V stredu idem na krv a hneď o 14h budem mať výsledky. Ak si zavolám, tak sestrička mi povie hladinu HCG alebo či je výsledok negat alebo pozitív?
30. mar 2009 o 22:23  • Odpovedz
lulu-sestricka ti urcite povie ze pozitivny a ked zabudne povedat hcg tak sa jej spytaj ty :slight_smile:
30. mar 2009 o 22:29  • Odpovedz
co robis TIna a ty saxana ja mam este stale taky hnedy vytok a ty ako sa citis :astonished:
31. mar 2009 o 10:24  • Odpovedz
ahoj bakosko, ja som nekrvácala a ani nešpinila, ale doktor mi povedal, že takéto špinenie je normálne. Takže je to v pohode. Už ma ani vaječníky nebolia, len keď urobím prudší pohyb. Len pred manželom sa pretvarujem, akááá som ja ubolená. Ty kedy ideš na vklad? Ja vo štvrtok :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning:
31. mar 2009 o 13:16  • Odpovedz
Ahojte saxana ma 7oplodnenich
31. mar 2009 o 13:17  • Odpovedz
tina ja idem vo stvrtok o 9,hod ako je to s zmrazenymi vajickamy kedi ich daju zmrazit uz oplodnene volala si ako to dopadlo
31. mar 2009 o 13:52  • Odpovedz
tina a kde chodis do centra???
baboska ked mne rozmrazovali tak som cakala a volala ako sa maju a ci sa rozmrazili a na druhy den som isla na transfer
31. mar 2009 o 13:54  • Odpovedz
Kuspitka, do SPLNu v KE. Bakosko, s tými oplodnenými vajíčkami je to aj v našom centre tak, ako napísala kuspitka.
31. mar 2009 o 13:57  • Odpovedz
tina tak vo stvrtok mate v klad???
31. mar 2009 o 13:58  • Odpovedz
tina ja neviem kolko mam oplodnenich,nechceli povedat ze ked prideme vo stvrtok tak sa porospravame mozno ma tam caka len jedno ja neviem a co ty
31. mar 2009 o 14:08  • Odpovedz
bakosko a ty do ktoreho centra chodis???
31. mar 2009 o 14:10  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.