• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Miss mamička 2008

(zamknutá)
14. augusta 2008 
Ahoj maminky..Niektore z Vas mozno maju pocit(ako vyuzijem cas ked moje dietatko spinka a mam uz vsetko porobeneee)!Mozno len niektore :sweat_smile:
Mozno niektore chcu dat svojim polovickam pocitit ze aj oni su este tie sexice spred tehotenstva a ustavicnej starostlivosti o vase ratolesti :pensive:
A preto zienky....preco neskusime stastie a neprihlasime sa na miss mamicka??
Problem je ze to na internete nikde nemozem najst.. :fearful:
Neviete mi niektora prosim poradit??
Dakujeeeeem
27. sep 2007 o 11:18  • Odpovedz
Lusia, myslím, že väčšina z mamičiek už nie sú miss :grinning:
27. sep 2007 o 11:19  • Odpovedz
lusia07, ked zistis kde to je, daj vediet, ja by som sa prihlasila. som 5 tt po porode a mam svoju vahu a dokonca mam obvod bruska este mensi, ako som mala pre tehu :slight_smile: citim sa super, ale sexi zrovna nie :unamused: No skusit by som to skusila. daj vediet kde sa treba prihlasit, idem s tebou do toho.. :wink:
27. sep 2007 o 11:21  • Odpovedz
autor
super babenky...ja sa citim stale unavena...a moj muzik mi ani nepovie ze som pekna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
iba jeho kolegovia do neho stale ripu aku ma krasnu zenu
27. sep 2007 o 11:22  • Odpovedz
autor
inak moje miery nie su zrovna idealne...mam 87 70 89
ani neviem ci tam ide o miery...viem ze tam bola ta tirolacka...ta ivett nemethyova to ma organizovat
27. sep 2007 o 11:24  • Odpovedz
to je ta co sa sama korunovala za miss mamicka SR? :slight_smile:
27. sep 2007 o 11:26  • Odpovedz
autor
ano ano :grinning:
nikto sa do toho neangazoval a ona sa rozhodla ze je najkrajsia slovenska mamicka...takze by sme jej mohli ukazat
27. sep 2007 o 11:27  • Odpovedz
Lusia, moj drahy mi vcera vecer povedal, " ty uz ani nemas zadok, ked si bola tehu, tak si ho mala vacsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: " tak ma to vcera potesilo :dizzy_face:
Ja neviem ake mam miery, este som sa nemerala po porode, ale pred tehu som mala: 87/65/85
absolutne zle miery na Miss, ale mne to nevadi :grinning:
27. sep 2007 o 11:28  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: ja by som sa aj ukazala.. ale az po plastike :grinning: hlavne co sa tyka hornych partii :sweat_smile: hmm.. hmm.. :angry:
27. sep 2007 o 11:28  • Odpovedz
autor
ale ved oni musia brat do uvahy ze sme boli tehotne a sme mamicky
Kolko mamiciek ma na slovensku miery 906090 a vysku 170??
ved to by im tam nikto neprisiel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2007 o 11:34  • Odpovedz
tak vam babenky drzim palce :wink:
ja som sa len tak zo srandy teda odmerala - 171 - 92/65/92teda, dufam, ze mi vrchne partie aj zostanu:grinning:, pretoze za slobodna som pri silnom nadychu dosahovala ubohych 83
3. okt 2007 o 22:55  • Odpovedz
kocky, aj mne dajte vediet, ked na take nieco natrafite, urcite sa prihlasim :wink:
3. okt 2007 o 23:03  • Odpovedz
kocky,ale ja si myslím,že tie miery určite nemusia byť ideálne,teda90-60-90,veď už sa proti tomu aj bojkotuje,dokonca medzi modelkami,takže hurá do toho :slight_smile:
4. okt 2007 o 11:00  • Odpovedz
ked si niektore stahnu brusko miery urcite dociela
7. nov 2007 o 17:45  • Odpovedz
Mozme urobit miss mamicka tu na MK,Tini je taky organizacny typ :grinning:
7. nov 2007 o 17:47  • Odpovedz
tak rovno aj miss snazilka a miss tehulka, aby niektore neboli diskriminovane :slight_smile:
7. nov 2007 o 18:23  • Odpovedz
7. nov 2007 o 18:44  • Odpovedz
...možno treba pouvažovať aj nad zmenou názvu - nie len Miss ale aj Missis... lebo väčšina mamín je tu asi vydatých, aj keď je nás veľa slobodných :wink:
7. nov 2007 o 18:47  • Odpovedz
lusia,aj časopis Dieťa ,ak sa nemýlim ,vyhlasuje súťaž Missis mamička,tak skús tam pozrieť
8. nov 2007 o 01:41  • Odpovedz
treba dat tine vediet, ona mala zaujem

takze missis? ja som za! hlasy rada posielam.
8. nov 2007 o 11:02  • Odpovedz
autor
ahoj zienky...som tu dlho nebola:slight_smile:
Vzdy som tu iba nakukla a ziadne nove informacie :pensive:
Ale teraz vidim ze zaujem stupa :wink:
Tak by sme sa teda mali dohodnut co s tym?
7. dec 2007 o 16:53  • Odpovedz
tak ked si spomeniem na look ala tirolacka,tak pevne verim,ze by to vyhrala kazda z nas :grinning: no ja by som nemohla ist,mam tolko deti,ze by sa nezmestili do 3minutovej volnej discipliny :grinning: :grinning:
7. dec 2007 o 16:59  • Odpovedz
baby tak ako nasli ste nieco niektora? ja akurat kukam na nete a nist :angry:
15. jan 2008 o 22:17  • Odpovedz
treba spravit len formular ktora sa prihlasi a ked bude dost tak sa spravi na nete reklama a je to
ja som sa na materskej po siestich rokoch nudila a zacala som robit svadby a vystavy
ked mame deti nikto nas nechce zamestnat tak som sa zamestnanala sama
25. jan 2008 o 00:13  • Odpovedz
Dievčatá, dnes som Vás objavila :slight_smile: a musím povedat, že ste ma ozaj pobavili. Ja som tiež uvažovala o nejakej missis a ked som si prečítala Vaše miery a váhy, tak neviem.... Mám dve deti 2 a 1 rokov - chlapcov 29 rokov a napriek mojim popôrodným mieram 96-85-105 a nejakých pár kg navyše, mi skoro celé okolie hovorí, že čo robím, že vyzerám lepšie, ako za slobodna - mimochodom som bola o viac ako 10kg lahšia. Ze tie kg mi pristanú a blablabla...v plavkách by som sa asi neprezentovala, ale myslím, že takáto súťaž by mala byť o inom. Aj ženy na materskej a celkovo maminy sa zaujímavú o handričky, modú a pod., každá sa chce páčiť a vačšinou sa každá o to aj snaží - niektorá menej, iná viac. Ja nakupujem pre seba iba v sekáčoch, čo som na materskej a každý mi handry chváli a kámošky si chodia odo mna handry požičiavať, takže všetky maminy sú zlaté, ale ako môj muž povedal, som fakt pekná mamina, ale to slovko sexi mi tam veru chýbalo - aj ked mi ho povie v iných chvílach. Ostatní muži majú pred maminami podľa mna rešpekt, ale nájdu sa aj sviniari. Ja to neriešim. Takže na koniec - súťaž je super, zaujímavá vec, oživenie bežných dní a dôvod, aby môj muž bol na mna pyšný ...a vlastne som šťastná, že mamina som, to je tá najkrašia vec aká sa mi stala. Našla som sa v tom. :slight_smile: Takže ak budete vedieť, kde sa u tiroláčky alebo hocikde inde dá prihlásiť, dajte tip..dik. pa a dobrú :astonished: :wink:
26. jan 2008 o 19:04  • Odpovedz
no tak uz len ta moja prva miera prs nie je asi idealna 103 :sweat_smile: :zipper_mouth: len keby ta pneumatika chcela zliest :grinning: :grinning:
28. jan 2008 o 19:00  • Odpovedz
no to je super, aspon vidim, ze nie som jedina, ktora rozmyslala nad niecim takym, ale tiez marne patram kde by sa nieco take dialo...:( asi budeme musiet zorganizovat nejaku sutaz same:slight_smile:
20. feb 2008 o 12:06  • Odpovedz
Sweetlucy s tym organizovanim by to nebol zly napad Miss mamička modry konik 2008 :grinning:
23. feb 2008 o 11:11  • Odpovedz
len kto by hlasoval? zeby oteckovia :grinning:
27. feb 2008 o 22:14  • Odpovedz
27. feb 2008 o 22:20  • Odpovedz
Aj my sa prihlasime :wink:
7. mar 2008 o 07:53  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.