• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Miss mamička 2008

(zamknutá)
14. augusta 2008 
Ahojky, já jsem se přihlásil ado soutěže Miss mamička 2008 časopisu dieta a zatím se nám vede, ale brala bych kdyby byla taková normální soutěž, jako je v Čr. Moje malá je ještě moc maličká na takovouto soutěž, ale třeba za rok dva bych se tam klidně přihlásela. A klidně i to organizování bych s někým zvládla.
7. mar 2008 o 22:48  • Odpovedz
a to na to miss mamička nemusim mat brusko??? lebo ja som už 9mes porode a kde najdem bližsie inf ja by som sa na to dala a čo by nie hihi
:wink:
25. máj 2008 o 18:58  • Odpovedz
katrin nahodou ja sa kludne považujem za miss hehehe super postavička žiadna celulitida sice trošku mlandrave brucho mi ostalo s tehotenstva vsak som nabehla vtedy s 58 na 83kg xi :grinning: mala mala 4200 ked sa narodila a teraz mam zase 58kg len to brusko už nie je ono ked sedim sa mi zda dokonca este vačsie ako pred otehotnenim,ale inak super spokojna s postavou som hihi
25. máj 2008 o 19:01  • Odpovedz
lusia ja mam take iste miery skoro ako ty len v obvode pasa mam 87 74 89
25. máj 2008 o 19:03  • Odpovedz
Milé mamičky. Súťaž MISSIS SLOVENSKÁ REPUBLIKA 2008 sa bude naozaj konať. Casting sa má uskutočniť dňa 7.6.2008 v Bratislave, od 10.00 hod v Infiniti Music Clube /bývalý Flamenco Club/. Skúste si kliknúť vo vyhladávači google názov tejto súťaže, tam nájdete bližšie informácie na agentúrnych stránkach.
Hor sa do súťaže a ukážte svetu, čo v slovenských mamičkách je! :slight_smile:
28. máj 2008 o 15:17  • Odpovedz
Ahojte maminky.
Aj ja som sa chcela prihlasit do sutaze, ale sutaz je az od 25 rokov. Co ja veru nemam. Podla mna by mohli znizit hranicu na 22. Ved dnes je vela mamin takych mladych.
Dnes rano o tom rozpravala nejaka missis mamina co vyhrala min. rok a povedala ze podmienky su takze, ze ma byt vek do 45rokov. Ale to, ze je to az od 25, to nepovedala :pensive: :pensive: :pensive:
Tak vam vsetkym, ktore mate viac ako 25 drzim palce...
saška
4. jún 2008 o 08:08  • Odpovedz
Awojky mamicky velmi rada by som sa prihlasila do miss mamiciek no neviem kde su kastingi, na internete som tiez nic nenasla. kto vie nech sa ozve , Dakujem som Vam vdačna
:wink:
4. jún 2008 o 11:58  • Odpovedz
Baby, všetky sme excelentné, veď dávame nový život, prekrásnym stvoreniam
4. jún 2008 o 20:31  • Odpovedz
Ahojte,Saskia,mas uplnu pravdu,ja mam 23,takze tiez este nemozem. :unamused: Teraz by som to skusila,len tak aspon zazit nieco nove :wink: Tak co uz,dufam,ze o tie dva rocky bude nieco take opat,a ze sa na to budem este citit.Drzim vam vsetkym palce,dajte potom vediet. :slight_smile:
15. jún 2008 o 21:26  • Odpovedz
autor
Takze to nakoniec dopadlo tak, ze ta ktora sa pyta na sutaz a tak vytrvalo caka na vase ohlasy sa jej zucasnit nemoze :frowning2:
zienky moje krasane ja mam tiez iba 21 :pensive:
14. aug 2008 o 22:21  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.