• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Môže byť rozvedený muž homosexuál?

(zamknutá)
26. novembra 2009 
mam kamaratku, ktora ma 2 deti a manzela, ktory bol rozvedeny ked sa zoznamili. Minule som bola u nej na pokec a trosku ma zarazilo, ze jej manzel nebol doma a ked som sa v ramci debaty opytala , ze kde je povedala, ze prespi u kamarata, lebo dlho robi a on byva blizsie (robi cca 40 km od bydliska) a kamos byva kusok od jeho roboty. Ale potom sa mi priznala, ze si volavaju kazdy den, hovori o nom zdrobnelym menom, co si myslite je mozne aby muz co ma dve deti bol bisexual, alebo homosexual a isiel do vztahu ked uz bol rozvedeny? dost nad nimi rozmyslam.
23. nov 2009 o 22:38  • Odpovedz
bobulka, podla mna n
24. nov 2009 o 07:01  • Odpovedz
podla mna na tom nie je nic zvlastne. Kvoli praci zije vela ludi oddelene a nie je v tom ziadny problem s homosexualitou. Moj manzel tiez zije na ubytovni s inym muzom, maju spolocny apartman, kde kazdy ma svoju izbu a spolocnu maju len kuchynu a kupelnu. Takto je to cenovo vyhodnejsie, ako platit cely byt. Neviem v akom sektore pracuje kamoskin manzel, ale ten moj, keby mal este niekam po praci dochadzat, asi by ho to uz vycerpanim zabilo. Tiez si volame a fungujeme cez net. No a nie sme ziadna rarita, poznam stovky ludi, ktory ziju takto. No a spolu sme kazdu volnu chvilu, cez vikendy a dovolenky...
24. nov 2009 o 07:06  • Odpovedz
bobulka to by sa cudovala kolko homosexualov ma deti :wink:
24. nov 2009 o 09:12  • Odpovedz
s tym suhlasim smileyka, ale posudzovat niekoho, ze je homosexual, len preto ze prepava u kamarata, to je podla mna totalna blbost
24. nov 2009 o 10:52  • Odpovedz
no aky problem je ist domou k rodine iba 40km MM dochadza 70 tam a naspet a je kazdy den doma a tiez ma kamaratov co byvaju v meste kde pracuje ale spi doma mozno nieje homosexual ale mozno ma prob s tvojou kamoskou,
24. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz
je to možne, poznám prípad, kde muž je ženaty, ma 2 deti, ale chut na chlapov ma stale. jedneho si dokonca aj domov priviedol...
24. nov 2009 o 11:06  • Odpovedz
tak ja teraz nechapem ze ci je homosexual a zije s tym chlapom ci ako teraz?no ale to nam uz bobulka asi neprezradi malokedy pise 2x do tej istej temy
24. nov 2009 o 11:36  • Odpovedz
dzio, to zalezi od toho kde pracuje a kolko pracuje, ale napriklad u mojho manzela sa moze stat, ze pracuje do 23tej a rano o piatej zacina zas, tak je to pre mna celkom logicke, ze ak ma moznost prespat v sluzobnom byte, tak tam prespi. Jasne ze 40km nie je vela, ale nepozname situaciu, mozno nema auto a spoje na figu. Myslim si ze je to ich osobna vec, ako si to zariadia, urcite len tak ako im to vyhovuje, len mi pripada sproste niekoho zaradit medzi homosexualov, len preto, ze sa snazi ulahcit si zivot.
Ine by bolo, keby prespaval v posteli svojho kamarata a v kamaratovom naruci :grinning:
24. nov 2009 o 12:58  • Odpovedz
ja na tom tiez nevidim nic zvlastne...40 km je v noci dost, ako pise henikav1 - ak pracuje do noci a rano znova do prace...prip. na poobednu. Ja sa pozastavujem nad tym, ako ta mohlo napadnut, ze je homos. al. bis. To by mna nenapadlo, skutocne v tom nevidim nic.
A ak ano, je to ciste ich vec, a teba do toho nic :grinning:
24. nov 2009 o 14:24  • Odpovedz
henikav a co ja stym pisem len svoj nazor :wink:
24. nov 2009 o 15:51  • Odpovedz
to že prespí u kámoša je normálne,možno ju ľaká to,že si s ním vyvoláva stale a oslovuje ho zdrobneninami,to väčšinou chlapi medzi sebou nerobia,no ktovie,my to tu nevyriešime,ak vôbec tento problém ozaj je.Bobulka,si si istá,že píšeš o kamarátke a nie o sebe? :unamused:
24. nov 2009 o 18:04  • Odpovedz
dzio, nic v zlom, ved som ti nepisala nic zle si myslim, ja som len podotkla k tomu co si ty pisala, ze tvoj manzel dochadza v pohode 70 km, ale to fakt zalezi od situacie, niekomu to vyhovuje a niekomu nie, to zalezi od vela okolnosti, od hodin kolko pracuje, od toho, ci ma auto, alebo ake ma spoje..
no a to zdrobnene meno, ja som to tak pochopila, ze ona hovori svojmu muzickovi tak, no ved aj ja volam mojho draheho Mirko a bolo by mi aj cudne inac ho nazvat :slight_smile:
24. nov 2009 o 19:48  • Odpovedz
Vsetko je mozné, ak sa nevie s tym vyrovnat a priznat to, tak sa mozno snazi naoko zaradit do "normalu" a zit v spolocnosti ako zije vacsina ludi, vela ludi zije dvoj zivotom, lebo sa nevedia priznat pred rodinou, rodicmi, priatelmi. Ale ak je to tak tak skor ci neskor to praskne, lebo ten chlap nevydrzi takto roky zit.
24. nov 2009 o 21:53  • Odpovedz
Este to ze unho prespava nie je ako dokaz to mi pride dost malo na to aby sa si mohla z toho vyvodit taky zaver...
24. nov 2009 o 21:55  • Odpovedz
No pisem ako Talian ale hadam sa to da pochopit.... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2009 o 21:57  • Odpovedz
no, ved aj mna volaju kolegyne zdrobnene...A manzel, ked si volava s kolegami, tiez im obcas povie milacik, mucinko a neviem este ako a velakrat zdrobnene - podla toho, co v praci rozoberali, na com sa smiali atd...Tak ako ja kamoskam, susedam, kolegyniam...atd.
Bozinku, to aby som si posvietila na manzela, teraz? :astonished:
Nie - zobrala som to za opacny koniec, ako som napisala, to podozrenie nie je opodstatnene a ak je to pravda, je to ich vec. Nakoniec aj v starom rime bolo normalne ze muzi spali s muzmi, tak naco sa nad tym pozastavovat...

a 40 km - na to, ze napr. konci o 18.00 je dost vela...dochadzat hore-dolu. Nepoviem, ak by nemal inu moznost, co uz. Musel by. Ale ak to vyriesili takto, urcite usetria kopu peniazkov.

inak henikav1 - suhlas
24. nov 2009 o 22:26  • Odpovedz
dochadzat po 18h 40km, nie je ziadny problem. moj manzel tak konci skoro kazdy den a dochadza 130km. ma moznost prespat priamo v meste kde pracuje, ale vzdy pride domou - tvrdi, ze by to tam nevydrzal bez svojich princezien. takze kto chce byt s rodinou, vzdialenost mu nemoze robit problem. ich problem bude asi niekde inde. len nie som s ista, ci to tu vyriesime.
25. nov 2009 o 07:17  • Odpovedz
asi to fakt nevyriesime, pretoze nepozname okolnosti. O 18tej je fakt taky normalny cas este na dochadzanie, len nevieme, kedy dotycny pan zacina a konci v praci.
Dalsiu vec co som ale fakt nepochopila kto koho vola zdrobnelinami a co su vlastne vo vasej predstave zdrobneliny. Pretoze ak sa tak volaju navzajom manzelia, je to normalne, ak muz vola kolegov Jozko, Ferko, Misko... (co su podla mna tiez zdrobneliny) aj to je podla mna v pohode, bezne tak volame nasich znamych.
Cudne by mi asi bolo, keby ten muz volal kamarata milacik, tam uz su potom asi zbytocne dalsie otazky.
Len by som nechcela aby doslo k situacii, ked sa vsetko poprekruca, len aby sme vsetky uznali, ze ten pan je homosexual, potom to bobulka ukaze svojej kamaratke a mozno narobi zbytocne problemy v rodine a mozno je za tym len obycajna sprosta ziarlivost, stylu: Ked sa nedari mne, nech sa nedari ani inym.
Mame tu vela nejasnosti, ale bobulka nic, nereaguje, asi sa dobre bavi
25. nov 2009 o 07:28  • Odpovedz
V téme o veštení jedna pani rieši ten istý problém, má podozrenie, že jej manžel je homosexuál, lebo jej to povedala jasnovidka. Žeby tieto témy súviseli?
25. nov 2009 o 07:35  • Odpovedz
hanikev :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: ja tiez nic v zlom
25. nov 2009 o 09:23  • Odpovedz
winflame :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 12:59  • Odpovedz
baby, ako je to mozne, ze niekto otvori temu a viac sa tam neukaze??
Predsa ak zalozim temu, tak preto ze potrebujem informacie a chcem poznat viac pohladov na vec, nie??
25. nov 2009 o 13:45  • Odpovedz
ak že si manželia navzajom hovoria zdrobneninamito je normálne,aj medzi koleginiami.Ale chlapi medzi sebou to nezvyknu,oni sa oslovujú po mene nie zdrobnelo.Ale samozrejme,ž to nemusí nič znamenať,tuto temu si niekto vymyslel pe zábavu,nie pre serioznu diskusiu.A ak je ozaj gay no tak je,môže rátať,že raz u toho kamaráta ostane navždy,bodka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2009 o 13:47  • Odpovedz
henika - bobulka iba zakladá témy a viac nereaguje...ja už keď vidím tému od nej, tak sa len pousmejem, že čo zas budú všetci okrem nej riešiť :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
26. nov 2009 o 15:07  • Odpovedz
ked sa nezapojí,jej problém,my ostatné si to môžme prebrať v takej teoretickej rovine a pozisťovať názory okolia.Nikdy nevieš,kedy danú vec budeš musieť sama riešiť :dizzy_face:
26. nov 2009 o 15:49  • Odpovedz
henikav to este nepoznas bobulku ona rada zalozi tému a uz nikdy do ziadnej neprispeje... :rolling_eyes:
26. nov 2009 o 23:21  • Odpovedz
Ratitna situacia je toto nikdy uz neprispeje, takze nema chut diskutovat zato rada zaklada 1 tému za druhou.... :sweat_smile: Bobulka ja sa uz tiez len pousmejem ked nieco zalozis, naco tie témy zakladas ked tam neprispievas? Ved tu sa to vola Forum cize to nie je len jednostranné. :rolling_eyes:

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=111108&vGroupOffset=120

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=57417&vGroupOffset=160&vOffset=0

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=118558&vGroupOffset=0

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=114130&vGroupOffset=80

Tu kooonecne aj odpovedala a napisala nieco o sebe...

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=75951&vGroupOffset=280&vOffset=0
26. nov 2009 o 23:32  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.