• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Môžem letieť v 3 mesiaci tehotenstva do Maroka?

(zamknutá)
14. septembra 2009 
Prosím Vás vie mi niekto poradiť? zistila som, že som tehotná - čomu sa strašne aj s manželom tešíme, ale v novembri by som sluzobne mala odletieť do Maroka do Rabatu na týždeň. Ubytovanie máme v 4* hoteli, a zabezpečenú stravu (raňajky, večere). V tom čase vlastne budem na začiatku 3. mesiaca a neviem, či to nie je nebezpečné z hľadiska malého človiečika... Prosím poraďte mi! V mojom okolí dostávam rôzne informácie a vôbec sa v nich nevyznám... Vopred ďakujem
14. sep 2009 o 15:44  • Odpovedz
Ahoj a čoho sa vlastne bojíš toho letu alebo stravy?
14. sep 2009 o 15:49  • Odpovedz
autor
ahoj tinka,

asi skor prostredia a stravy...pitie je jasne - iba zo zavretych flias. Ale teraz som si citala aj forum o lietani v prvom trimestri, tak uz mam dost obavy zo vsetkeho. Islo mi hlavne o hygienu a moznosti nakazy niecim. Neviem. Chcela som vediet, ci je to bezpecne pre dieta - v kazdom ohlade.
14. sep 2009 o 15:57  • Odpovedz
Podľa mňa čo sa týka toho letu,by ti najlepšie vedel poradiť tvoj gynekológ,viem že niektoré letecké spoločnosti dokonca bez potvrdenia od lekára ťa ani nemusia pustiť na palubu tak si to radšej zisti a 4*hotel by ťa teda tiež hygienou nemal sklamať aj keď človek nikdy nevie.
14. sep 2009 o 16:05  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.