• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nádcha či prehriatie?

(zamknutá)
11. mája 2009 
aký je v tom rozdiel, ak má mimino mierne zvýšenú teplotu?
10. máj 2009 o 11:54  • Odpovedz
monika, nerozumiem otazke :confused: ako to myslis? ze ak ma zvysenu teplotu tak nevies ci z nadchy alebo prehriatia, alebo ako....? :sweat_smile: :confused: (v nazve mas dokonca zrejme chybu, tam malo byt "prehriatie"? :confused: )
10. máj 2009 o 21:03  • Odpovedz
monika a má bábo soplíky?
11. máj 2009 o 08:19  • Odpovedz
autor
jémine prepáčte a to som si všimla až teraz ... jasné že prehriatie :slight_smile:
presne tak to bolo myslené že pri zvýšenej teplote neviem či ide o nádchu alebo naopak o prehriatie
soplíky mal dva dni, ale už to prechádza ... ale teplota sa mu teraz všelijak kolíše
11. máj 2009 o 10:44  • Odpovedz
monika , mne ked sa maly prehrial, tak mal teplotu dva dni. Mal ju nejako cez 38 stupnov, bol unaveny a dost spal. Ak mas nissiu teplotu, tak nemusi byt z prehriatia. Ale zase ani z nadchy. Môj maly pri nadche nemava teplotu. Ak vam na treti den neprejde tak chojte radsej k Dr, alebo len zavolajte.
11. máj 2009 o 14:05  • Odpovedz
monika,
tak mi mávame teplotu aj pri nádchach... akú teplotu má? ak to bude pretrvávať tak chodte radšej dokine, nech sa na neho pozrie
11. máj 2009 o 14:22  • Odpovedz
autor
teplotu má ako kedy ... ale asi najviac včera doobeda 37,6 ale je to merané v riťuške
11. máj 2009 o 15:24  • Odpovedz
ta teplota je OK pri merani v konecniku davaj dole pol stupna takze 37,1 je v podstate normalna teplota...a soplik ti moze mat aj z pelou co teraz dost lietaju.... mozno ho to trochu podrazdilo.... neboj sa ....
11. máj 2009 o 15:38  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.