• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Náhradné diely na kočík Britax verve

(zamknutá)
29. augusta 2009 
ahojte, potrebovala by som radu .. zatial som nenasla nijaku temu .. v ktorej by bolo spomenute kde sa daju zohnat nahradne diely na kocik resp. ma zaujimaju kolesa..na britax verve mohli by ste mi poradit ?
A ak je tu nejaka taka tema tak hodite link? , nic som ale nenasla ani v googli, dakujem kazdu radu si cenim :slight_smile:
29. aug 2009 o 18:19  • Odpovedz
vladka - na nete som nasla adresu na servis v cechach, na SK som nenasla. skus napisat mail na: service.cz@britax.com
verve uz sa asi nevyraba, ale britax ma novu bugynu, ma tusim rovnake, alebo len podobne (?) kolieska. a celkom sa mi paci, asi bude stabilnejsia ako verve :slight_smile: , pozri http://www.britax-roemer.com/strollers/beep/
co mas moc kamienkov v kolieksach?
ozvem sa cez IP, hned ako si najdem chvilku :wink:
29. aug 2009 o 20:14  •  2 deti  • Odpovedz
autor
oki idem mrknut si zlata nie mam aj moc kamiankov ale mala sa mi prevraca v kociku uz sa mi prevratila s celym kocim na hubu :frowning2: tak chcem menit ci sa to nahodou neda za vacsie .. uz som pisala aj do jedneho servisu a neodpisali a nikde nic som nenasla :frowning2: hmm lebo inak som max ,spokojna len ta stabolita na prd :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. aug 2009 o 20:24  • Odpovedz
29. aug 2009 o 20:28  • Odpovedz
autor
danu dakujem , do tej temy chodim :slight_smile:
29. aug 2009 o 20:36  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.