• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najkrajšie dni v našom živote

(zamknutá)
21. septembra 2009 
Ahojte. Moje najkrajšie dni v mojom živote boli tieto: Keď som sa vydala za fantastického muža, muža mojich snov,keď sa nám pred 4rokmi narodilo naše vytúžené prvé dieťatko dcéra Bianka Sofia to bol neopísateľne krásny deň a taktiež pred dvoma mesiacmi ked sa nám narodil Jakubko Marco. A mala som aj zlé hrozné smutné dni ale radšej otom už písať nebudzem :wink: :wink: :wink: :wink: A ešte ten deň bol krásny ked sa mi narodil 20.decembra 1990 teda takmer pred 19 rokmi brat Paťo a ked ich pustili domov 24.decembra a rodičia mi ho položili pod stromček bol to najkrajší vianočný darček v mojom živote
21. sep 2009 o 17:32  • Odpovedz
moje najkrajsie obdobie bolo ked som odisla z nezmyselnej prace v bare do krasneho prostredia Svajciarska,kde som po case spoznala svojho manzela a po case sa nam narodila dcerka a vsetci traja sme mali svadbu v jeden nadherny datum 07.07.07 a odvtedy je tych krasnych dni este viac. :dizzy_face:
21. sep 2009 o 17:39  • Odpovedz
najkrajsie dni mojho zivota-samozrejme dni narodenia mojich deti :grinning: :grinning: :grinning: ,ked mali uspechy v skolke ci skole.
stastne dni z muzmi v mojom zivote samozrejme su no su az druhorade :grinning: :grinning:

najhorsie dni mojho zivota-ked ma niekto blizky naveky opusti,najhorsie su tie odchody s ktorymi neratate ako autonehoda ,smrt pri porode ci v praci :cry: :cry: :cry:
21. sep 2009 o 18:34  • Odpovedz
samozrejme všetko to,čotu bolo spomínané,ale pridala by som aj to,že každý deň,keď ráno môžme v zdraví vstť z postele a tešiť sa zo svojích detí,partnerov.Keď vyjde slniečko a my mame ohromnú chuť do života a vtedy nás nemôže rozhádzať nič a nikto,to sú rásne a nezabudnuteľne dni a pritom celkom obyčajné :wink: :slight_smile: A tie najhoršie,tiež tu boli spomenuté.Ja konkrétne,keď mi zomrela dcérka,aj otec,keď sa sebeviac snažím víjsť so svojou matkou a nedá sa a nedá sa :frowning2: :frowning2:
21. sep 2009 o 18:42  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.