• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Návrhy na zlepšenie stránky

(zamknutá)
2. decembra 2013 
lock and delete je teda super nápad, díky!
16. sep 2009 o 09:26  • Odpovedz
tak super :slight_smile: len tie temy, co su uz teraz zamknute asi aj tak preba premazat rucne, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
16. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz
no jo, tie treba asi premazat rucne... pripadne sa opytam boba, ze ked bude forum migrovat na novu verziu, ci musi aj zamknute temy zmigrovat, ci by to neslo bez nich :sweat_smile:
16. sep 2009 o 10:19  • Odpovedz
len medzi zamknutymi su aj take tie desattisicovky a clanky a pod. :wink:
16. sep 2009 o 10:31  • Odpovedz
jaaaaaaaj..... ale co som si tak vsimla, aj par desattisicoviek je zamazanych, uz parkarat mi prisla Ip, ze uzivatelka prispievajuca do neviem kolkeho pokracovania chcela nasjt povodnu temu.... a tie 10tisicovky su vacsinou vykecavacky, ktore keby neboli nic vazne by sa nestalo.... ci stalo? :sweat_smile:
16. sep 2009 o 11:03  • Odpovedz
mne by sa nic nestalo, ale uzivatelky sa uz asi stokrat ubezpecovali, ze im desattisicovky nezmazeme... a vraj sa chystala nejaka moznost stiahnutia a ulozenia tem, tak neviem, ci sa to este stale planuje... potom by sme mohli mazat aj tie desattisicovky
16. sep 2009 o 13:34  • Odpovedz
no o tom ulozeni nic neviem, ale napisala som si to na papier a zajtra pri velkej porade sa opytam a potom dam vediet
16. sep 2009 o 14:15  • Odpovedz
vzhladom na pocet moznych inzeratov na jedneho uzivatela by sa moc hodilo, aby sa dali naraz jednym klikom zablokovat vsetky inzeraty u daneho uzivatela, napr. pri blokovani nicku... :wink:
16. okt 2009 o 21:11  • Odpovedz
toto som navrhovala aby to bolo v novej verzii :slight_smile: ale tak mozno by sa to dalo urobit aj tak ako sa mazu vsetky prispevky....
16. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz
staci v novej verzii (dufam), len nech o tam naozaj je :wink:
teda dufam, ze dovtedy nebude treba blokovat ziadnu danusku77 alebo gabrianku, ktora si sem naplaca 100 inzeratov a ponadava polovici uzivateliek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz
betka1 • Dnes v 11:18 [Uživatelka nemá žádná alba]
| Change | 86.16.143.172
Která pravidla porušuje: | Zruš
obcas si hovorim, ze by bolo celkom uzitocne, keby som si mohla vzdy pozriet zoznam tem, do ktorych som uz niekedy prispela a vedla toho by bolo napisane, ze kedy a kto tam pridal posledny prispevok. Lebo casto si pozeram rozne temy, sem tam nieco napisem, poradim, opytam sa a hned zabudnem, v ktorej teme to bolo. Potom chodim hore dole po skupinach tem a hladam, ze kde by asi mohli byt nejake reakcie na to, com napisala.

Myslim, ze by nebolo pre tvorcu stranky zlozite dat vyhladat temy, kde uz uzivatelka niekedy prispela(aspon za posledny mesiac), zobrazit ich v tabulke aj s datumom a autorom posledneho prispevku. Usetrilo by to dost casu a namahy uzivatelkam pri "prehrabovani sa" temamy.

Vdaka.
21. okt 2009 o 11:33  • Odpovedz
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=68125&vOffset=30&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

to je nejaka novinka? naposledy, ked som menila heslo, este take nic nebolo :confused:
a suhlasim s katrin, ze posielat heslo na email by sa malo az po vyziadani. tiez mi lezie na nervy, ked mi do emailu pride vypisane moje heslo... :zipper_mouth:
5. nov 2009 o 08:40  • Odpovedz
to mě nikdy nenapadlo, že by mi to vadilo. na spoustě stránek to tak funguje, že ti pošlou registrační údaje.

já bych to ideálně viděla tak, že by se uživatelce po registraci odeslalo na uvedený mail nějaké vygenerované heslo, kterým by se přihlásila na stránku a následně si nick změnila podle sebe. tento by se jí již neposílal.
posílal by se jí pouze v případě, že by o to sama požádala.
5. nov 2009 o 09:03  • Odpovedz
no ja mam pocit, ze ked mi pride takto vypisane heslo, niekto (nieco) ho odosle, cize je to niekde (u prevadzkovatela) ulozene a tym padom uz to nie je tajne... :confounded:
mne vacsinou pride heslo bud vygenerovane alebo vyhviezdickovane :wink:
5. nov 2009 o 09:14  • Odpovedz
ja co som registrovana na niektorych strankach - vo vseliakych e-shopoch a sem-tam mam z toho zmatok, ze neviem svoje prihlasovacie udaje a ked kliknem na tu moznost "zabudol si heslo?" tak mi pride normalne e-mailom aj nick, aj heslo a nie vygenerovane, ani vyhviezdickovane
5. nov 2009 o 09:51  • Odpovedz
nebolo by vhodne na konikovi zriadit v diskusiach kategoriu na vselijakych lekarov? pripadne spolu s porodnicami. lebo momentalne su lekari skoro vo vsetkych kategoriach: snazilky, tehotenstvo, porod, regiony, vseobecna diskusia, plus pediatri tiez kde-kade :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
5. nov 2009 o 16:30  • Odpovedz
nooo, to je celkom dobry napad..... ze by bola samostatna kategoria: Lekari, porodnice a nemocnice? alebo ako by sa to mohlo volat?
5. nov 2009 o 16:50  • Odpovedz
no nazov prave neviem... :frowning2: rozmyslam nad tym uz nejaky cas, ale nic ma nenapada... ale kedysi bol navrh urobit kategoriu Zdravie, tak mozno tam, trebars aj bez porodnic, ale zas potom by to mohlo byt spolu s otazkami ohladne chorob a podobne, lebo napr. take osypky sa tykaju aj babatiek, aj batoliat, aj skolakov a aj dospelych, proste tazko sa to radi do jednej kategorie...
5. nov 2009 o 20:45  • Odpovedz
Co Zdravotnicka zarizeni a sluzby? A mohly by tam krom doktoru a porodnic byt i duly a porodni asistentky.
5. nov 2009 o 21:09  • Odpovedz
mozno by stacil klasicky nazov Porodnice, nemocnice lekari . To bol dobry napad ikke, fakt by sa to bolo viac prehladne
5. nov 2009 o 21:10  • Odpovedz
mamina (-y) dvojiciek maju starost, v ktorej kategorii maju svoje veci inzerovat maminy trojiciek (veci po trojickach)
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=90451&vOffset=180&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
tak reku napisem sem na zvazenie, ci kategoriu Dvojicky nepremenovat na Viacercata (+je to gramaticky spravne?) :confused: :grinning:
22. nov 2009 o 13:23  • Odpovedz
nevím, jak slovensky, ale česky je to vícerčata. myslím, že se to běžně používá.
22. nov 2009 o 15:53  • Odpovedz
Moc prosim vsechny, kdo to dokazi ovlivnit a udelat, ale myslim, ze ted by se hodilo udelat nejake oznameni nahoru nad alba (viditelne aspon pri kazdem prvnim prihlaseni ten den), ze fotky vanocniho cukrovi, stromecku a adventni vyzdoby do alb nepatri. Denne toho s holkama mazeme kvanta a jen se s nami porad uzivatelky hadaji :frowning2:
16. dec 2009 o 16:26  • Odpovedz
market - no mozem sa zjatra opytat, ale neviem-neviem, skor som skepticka v tomto......
16. dec 2009 o 20:41  • Odpovedz
z pravidiel albumov na streche vypadla zmienka o domacich milacikoch (zvieratach) tak ako je na konikovi... alebo to tam nikdy nebolo? lebo na streche z albumov sme mazavali psov, macky a pod. ... :fearful:
16. dec 2009 o 21:23  • Odpovedz
Ikke, na strese je to ted povolene, protoze je tam primo sekce "Domaci zvirata," zrovna vcera jsem se na to ptala Boba. A kdyz nemaji alba omezenou kapacitu, nejsou ted vlastne zadna pravidla. Ale uzivatelkam ani slovo :grinning:

Dohodli sme sa, ze na streche to obmedzenie vyhodime. Uvidime ake fotky ludia zacnu pridavat a mozno neskor to trochu obmedzime / usmernime. Tazko teraz odhadnut co vsetko tam ludia chcu a budu davat. Zatial to nechame volne, t.j. zvierata davat mozu, resp. nie je to zakazane.
16. dec 2009 o 21:25  • Odpovedz
mea culpa, dnes som este necitala postu zo strechy... idem na to :wink:
16. dec 2009 o 21:32  • Odpovedz
som slepa, alebo preco nevidim v zalozke Bazar na streche odkaz na Pravidla Bazaru??? :fearful: :wink:
16. dec 2009 o 21:44  • Odpovedz
z temy o pravopise a gramatike:
berynka • 1d • Dnes o 17:55
"V Tvým vlastním zájmu Tě žádáme" viz Pravidla MK :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

emanka • 1d • Dnes o 17:56
a ako to má byť správne, berynka? Vieš, my Slováci to neovládame :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

emanka • 1d • Dnes o 17:57
v tvém???

berynka • 1d • Dnes o 17:58
emanka, "v tvém" :slight_smile: . Ale celý text je česky :wink: . Já třeba netušila, že slovenština nemá něco jako shoda podmětu s přísudkem :sweat_smile: . Tak jsem aspoň o něco chytřejší :slight_smile: .

----------
tak, cesky, ako je to vlastne spravne? :sweat_smile: :confused:
5. jan 2010 o 22:53  • Odpovedz
ja by som dala tiez v tvem, ale len kvoli tomu, ze v tvym mi tam nejak nepasuje. ine odvovodnenie nemam. :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 23:00  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.