• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Návrhy na zlepšenie stránky

(zamknutá)
2. decembra 2013 
@ikarkulka at :grinning: mazala som na cz konovi, ten moze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
9. apr 2011 o 14:00  • Odpovedz
mazete aj stare temy so zaujimavym obsahom? tie je lepsie nechavat kvoli tomu, ze do nich chodia ludia z google
14. apr 2011 o 14:28  • Odpovedz
@latvia @ikarkulka server sa kvoli tomu nezruti, no tie statistiky sa zaznamenavaju, ze keby nahodou sa niekedy niekto ozval preco bola tema zmazana, tak sa to da zistit, tak aby bolo jasne preco to bolo zmazane :sweat_smile: ja ked mazem stare terminove temy, tak davam Iny dovod - Stara, neaktualna tema
14. apr 2011 o 15:10  • Odpovedz
@ceresnam ja na 99% stare spolocnoterminove, regionalne a volnodiskusne temy mazem. temy z vybavy, mama otec rodina a pod. nemazem
14. apr 2011 o 15:28  • Odpovedz
@ceresnam
@janocka
nechávám takové, které můžou být aktuální i teď (tj. nějaké legislativní z r. 2007 většinou mažu) a které nemají dva příspěvky :wink:
regiony, termíny a diskuse typu poradte!!!!, jako výbavičku pro miminko apod. mažu.
14. apr 2011 o 16:18  • Odpovedz
@ceresnam @viz @markie @janocka

bylo by možné přidat do bazaru kategorii Oblečení pro nedonošené děti, nebo v každé kategorii přidat i menší velikosti než je 50?
netuším, jestli jste to už neřešili a zamítli. dnes jsem zablokovala jedné uživatelce oblečení, protože ho měla v Jiné dětské, a ona se ohradila, že neví, kam to zařadit, když nejmenší velikost v běžných kategoriích je právě 50.
15. apr 2011 o 20:09  • Odpovedz
@viz @ceresnam @markie @janocka
ako to vyzera s rozdelenim na velkosti v kategoriach balicky oblecenia a dvojicky? som bombardovana otazkami, ze ci a kedy to bude :grinning:
este mi napadla kategoria oblecenie dospeli: oblecenie vhodne na dojcenie, kde by sme davali vsetky podprdky, nocne kosielky a topiky vhodne na nosenie pri dojceni :grinning: lebo takto su porozhadzovane po viacerych kategoriach
18. apr 2011 o 08:02  • Odpovedz
@emjee @danu @ikarkulka @janocka dik za pripomenutie pridania tych rozdeleni do bazaru. idem sa do toho pustit. Chcel by som vas poprosit ak vas napadne viacero zmien co ste kedy poculi (a su rozumne) dajte vediet. Nech sa to porobi naraz. Teraz konkretnejsie (kde je otaznik prosim odpovedzte):

- Rozdelenie velkosti by som pridal do balickov. Najlepsi intervaly velkosti (do 62, 68-86, 92-108, ....)?? uz som to niekde mal ale neviem to najst, takze prosim navrhnite rozdelenie + pridat pohlavie (len dievcata, len chlapci, mix , unisex)

- Dvojickovske by som rozdelil na "Dvojicky - oblecenie" a "Dvojicky - ine"

- Dvojickovske obleceniu by som pridal velkost (Intervali, alebo konkretne velkosti??), typ oblecenia (Ake???), pohlavie (len dievcata, len chlapci, mix , unisex)

- co s topankami pre dvojicky? - mozno by bolo intuitivnejsie keby boli v obleceni ALE by nesedeli velkosti a bolo by to cele nejasne. Alebo do ine? No, je ich malo takze nejky ten kompromis to znesie.

- Spacie vaky - pridat velkost - ale ako? Najlepsie podla dlzky - to je objektivne. Ake reozdelenie? Meratelna dlzka/konfeckna?

----
Dalsie otazky:
- Predcasne narodene - velkosti mensie ako 50. Ake su? Pri ktorych kategoriach maju zmysel
- Oblecenie vhodne na dojcenie - ake rozdelenia (podprdy), velkosti???
18. apr 2011 o 10:55  •  2 deti  • Odpovedz
Este jedna zmena:
- "Dospeli: Obleky" zmenim na "Dospeli: Obleky a Kostymy". A rozdelenie bude, pohlavie (panske, damske), a velkost
18. apr 2011 o 11:37  •  2 deti  • Odpovedz
@viz k dospeli oblecenie mi este napadlo, ze castokrat ludia nevedia nikam zaradit vesty (ja ich sikujem do mikiny, svetre) a saka (tie davam do bund a vetroviek)

predcasne narodene podla mna nepotrebuje samostatnu kategoriu, staci pri vsetkych obleceniach pridat jednu velkost - mensie ako 50

ano, v balickoch oblecenia podla mna staci interval, netreba zabudnut aj na balicky oblecenia pre dospelych :wink:

dvojickovske oblecenie a ine je podla mna fajn rozdelenie, oblecenie by som dala konkretne velkosti ako aj v inych obleceniach byva, topanky mozu ist do ine

spacie vaky - bodlo by aj rozdelenie letne, zimne, prechodne; co sa tyka velkosti, najcastejsie vidam rozdelenie podla dlzky 70; 90; 110

oblecenie na dojcenie:
- podprsenky obvod 70, 75, 80, ... 110 a vacsie, kosiky A, B, C, D, E, F a vacsie
- pyzama, nocne kosele - velkosti ako pri dospeli pyzama
- topy, tricka - velkosti ako pri dospeli topy, tricka

a este kuk do temy http://www.modrykonik.sk/forum/tema/ake-znacky-a-ake-podkategorie-vam-v-bazari-chyb/ poslednych zhruba 6 prispevkov
19. apr 2011 o 07:38  • Odpovedz
@viz @ceresnam @markie dalo by sa prepojit oblubene temy na oboch konoch?

ked si dam na slovenskom MK do oblubenych sk&cz temu, tak mi ju v oblubenych ukazuje. ked sa prekliknem na ceskeho MK, tak sa mi v oblubenych ta tema neukaze. slo by to nastavit tak aby sa CSFR temy dali vidiet v oblubenych temach na oboch konikoch? :confused: otazka ad uzivatelky.
dakujem :slight_smile:
20. apr 2011 o 09:37  • Odpovedz
@latvia nestaci ked si ju ohviezdickuje aj na ceskom koni?
21. apr 2011 o 16:35  • Odpovedz
@ceresnam nestaci, lebo ked si ju ohviezdickuje na ceskom tak sa jej prestane zobrazovat na slovenskom.proste ide to len na tej stranke na ktorej si to oznaci. da sa sice kliknut aj na hviezdicku na opacnej stranke ale nezobrazi ju tam.ide to len na jednej alebo druhej, na oboch nie
21. apr 2011 o 18:40  • Odpovedz
@viz navrhujem rozbit kategoriu modne doplnky, pretoze vacsina ludi tam pcha hocico :grinning: namiesto nej (plus upravene povodne) navrhujem kategorie:
- dospeli: ciapky, siltovky, klobuky
- dospeli: saly, satky, kravaty
- dospeli: rukavice
- dospeli: prstene
- dospeli: nahrdelniky, retiazky, naramky
- dospeli: privesky, brosne
(resp. 3 predchadzajuce zhrnut do dospeli: sperky, bizuteria)
- dospeli: hodinky
- dospeli: sponky, gumicky, stipce, celenky, parochne
- dospeli: kabelky, tasky, batohy
- dospeli: penazenky, puzdra
- dospeli: okuliare, slnecne okuliare
- dospeli: opasky, traky
je toho vela, mozno niektore aj spojit, no samotna kategoria modne doplnky je fakt matuca pre vacsinu
23. apr 2011 o 16:39  • Odpovedz
dnes mi prisla IP ze ci by sa nemohla pridat medzi znacky v bazare znacka g-star :sweat_smile: neviem aka to je ale posuvam :sweat_smile:
26. apr 2011 o 18:41  • Odpovedz
@viz neslo by prosim do stopovania kratkych sprav pridat nejaku vetu v style : cez kratke spravy sa nezhanaju veci....alebo nieco podobne, teraz som stopla asi 5 sprav kde sa uzivatelky zhanaju po nejakych veciach. v style: Kupim tricka, alebo nemate na predaj slnecnik?
30. apr 2011 o 13:30  • Odpovedz
@viz a do pravidiel fora doplnit veticku ze propagacia bazaru vo fore je zakazana?alebo nieco take? nikde poriadne v pravidlach fora to nie je a kratke spravy fotoblogu podliehaju pravidlam fora :sweat_smile: nech to mam cierne na bielom ak budu rypat. dik :wink:
30. apr 2011 o 14:56  • Odpovedz
@latvia kratke spravy su sucastou fotoblogu a preto podliehaju pravidlam albumov :grinning: a tam je napisane, ze do albumov nepatria rozne veci na predaj :grinning: okrem toho samozrejme pre albumy platia aj pravidla fora :wink:
30. apr 2011 o 21:03  • Odpovedz
navrh od uzivatelky: k priatelom pridat aj kategoriu znami, kedze niektore veci nie su urcene pre siroke forum, ale zase medzi priatelov si nepridam hocikoho
9. máj 2011 o 06:52  • Odpovedz
@viz emjee to tu uz raz pisala ale odpoved som nenasla tak sa pre istotu pytam este raz ; rozdelenie hodnoteni na negat. a pozitivne sa planuje?neplanuje? v blizkej, vzdialenej alebo uplne najvzdialenejsej buducnosti?
11. máj 2011 o 14:54  • Odpovedz
@latvia ja som to uz niekde pisala, netusim uz kde..... pred casom som sa na to pytala a @bob povedal, ze sa to neplanuje. Lebo ked ma niekto napr. 20 pozitivnych hodnoteni a 1 negativne, tak to negativne tam bude stale svietit a odradzat potencialnych zaujemcov.... takto ked si uzivatel pozrie ostatnych 10 hodnoteni tak si spravi nazor aky je to predavajuci/kupujuci, nebude mu tam svietit, ze ma negativne hodnotenie
11. máj 2011 o 20:05  • Odpovedz
@janocka a vytrati sa negativna energia ako pri tych neg.skusenostiach s firmami? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2011 o 20:07  • Odpovedz
@latvia ono je to myslene tak, ze kazdy ma sancu na napravu..... ze urobi par kixov teraz, potom dostane dalsich X pozitivnych hodnoteni, tak preco by mu malo furt svietit, ze urobil kiks :sweat_smile:
no to s firmami - ked niekto napise iba svoj nazor, skutocnu skusenost s firmou, tak na tom nie je nic zle... no ako uz martin pisal, ked nas firma zazaluje, my sa budeme vlacit po sudoch od nas (od asmiry) bude vymahat skodu a my by sme ju potom mohli vymahat od uzivatela a ci by sa vymohla a po akom nekonecnom case by sa vymohla nevedno... plus tym, ze sme aj v zahranici, tak zaloby od zahranicia riesit a chodit tam na sudy nie je dobre riesenie.... tak preto takto, ze ked sa chcu stazovat, tak nech vyuziju staznosti.sme.sk
11. máj 2011 o 20:19  • Odpovedz
myslim ze uzivatelia su vcelku svojpravni aby sa rozhodli ci daju niekomu sancu....ak ich uzivatel obabre tak mozno budu lutovat ze sa neprehrabali medzi 50 hodnoteniami aby natrafili na par podobnych uzivatelov ktori mali podobnu skusenost...
11. máj 2011 o 20:31  • Odpovedz
@ceresman@viz@markie - ahojte mam jeden navrh od uzivatelky. Planuje sa to?

Když si uložím fotky do kolekce a pak autor fotek třeba album smaže a nebo jen fotku, tak se vymaže i z kolekce.Bylo by možné to změnit, aby fotky uložené u někoho jiného než u autora z kolekce po vymazání zůstaly?Děkuji
14. máj 2011 o 20:12  • Odpovedz
@viz neviem ci to uz bolo risene, tak pre istotu pytam znova :slight_smile:

marti73 Ahoj.. Chci se zeptat, nečetla jsem vše, možná už tady ten dotaz padl ?
Jesli by bylo možné, mít v IP adresář pro uložení konaktů, jako to bývá v emailu ?
Nebo to nějak jde, pořád nemuset vyplňovat nick adresáta, se kterým si často píši ?
Děkuji předem za odpověď.
15. máj 2011 o 11:34  • Odpovedz
@latvia nie kontakty sa ulozit nedaju. Inak, ked si ludia s niekym casto pisu tak vacinou klikaju "Odpovedz" a teda nick vypisovat netreba.
17. máj 2011 o 11:15  •  2 deti  • Odpovedz
@viz dikes, a ani sa to neplanuje? myslim ze odpoved ze sa kontakty ulozit nedaju jej stacit nebude :unamused:
17. máj 2011 o 13:34  • Odpovedz
@latvia nie neplanuje
17. máj 2011 o 14:30  •  2 deti  • Odpovedz
@viz Je mozne aby ste zabranili aby sa dali flagovat fotky v albume. Teraz ked existuje moznost stopnut album tak staci ak uzivatelky oflaguju iba albumy, tak si zmazem iba jeden flag. Momentalne to funguje tak ze uzivatelka oznaci cely album a plus vsetky fotky v albume napr. 7 a potom tych flagov musim odstranovat 8. Zjednodusilo by to pracu pre nas keby sme mali iba jeden flag namiesto 8 :slight_smile: Dakujem
18. máj 2011 o 11:47  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.