• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Návrhy na zlepšenie stránky

(zamknutá)
2. decembra 2013 
autor
vcera som boba poziadala na zaklade navrhov od uzivateliek ci by nebolo mozne vidiet kto je online a kto offline, vcera nieco skusal, tak uvidime ci to bude fungirovat alebo nie:slight_smile:))
19. máj 2008 o 07:48  • Odpovedz
Jak uz jsem tu asi i nekde psala, tak jsem silne proti tomu, aby bylo videt, kdo je online a kdo offline! A pokud by se tahle moznost zavadela, tak bych byla i pro nejaky invisible mod - proste aby si uzivatelka mohla zvolit, jestli se tahle informace bude nebo nebude zobrazovat. V pripade zajmu muzu duvody blize rozepsat, ale bude to dlouhe cteni, protoze jich je fakt hodne.
19. máj 2008 o 19:08  • Odpovedz
Nasla :slight_smile:
-------------------
zirafka105 • 29. listopad 2007 v 01:20
Ja si dovolim s tim zobrazovanim online adminu drobet nesouhlasit... Uz nekolikrat se mi stalo, ze se nejaka diskuse "rozjela" a nez ji smazat hned a vyvolat pak lavinu diskusi typu: cenzura, kam zmizelo tema, podte si povidat o tomhle a tamtom a zhadat se v tom tematu jako kone... mi prislo chytrejsi to tak nejak "z povzdali" sledovat, jestli se to nerozjizdi az do uplnych extremu, pockat az babam trosku zchladnou hlavy nebo nez pujdou spat... a pak tema potichu smazat nebo zamknout. Pokud by byl seznam adminu, kteri jsou online, tak v ten moment by ti online meli plny IP toho, ze maji neco delat, proc nic nedelaji, ze nadrzuji tem a tem... atd. Proste mi prijde, ze by to zpusobilo vic skody nez uzitku...
-------------------
19. máj 2008 o 19:13  • Odpovedz
Co se tyce neadminskych useru, tak tam se na prani rozepisu :slight_smile:
19. máj 2008 o 19:14  • Odpovedz
nemam speci dovody ale suhlasim so ziraf
19. máj 2008 o 19:14  • Odpovedz
vlastne jeden mam a to - staci ak si nejaka chytracka zisti, ze ziadny admin nie je online a je to v pr... :sweat_smile:
19. máj 2008 o 19:15  • Odpovedz
autor
:confused: :sweat_smile: :pensive:
tak ja neviem...asi sa na to pozeram zo zleho uhla...ale pridam sa k vacsine :dizzy_face:
19. máj 2008 o 19:23  • Odpovedz
tiez som proti online ukazovatelovi, aj co sa tyka nas adminov a aj uzivatelov :zipper_mouth: tak uplne vsetci stratia sukromie :zipper_mouth:
co ak tu chcem byvat v anonymite? obcas ak sa neaka diskusia nazhavi a ja ju chcem pozerat iba v pozadi a zasiahnut az ked zacne horiet :zipper_mouth:
ja by som skor zverejnila ten zoznam adminov ze kto a kde ma co na starosti a na koho sa mozu obratit, to tu chyba viac a viacerym :grinning:
20. máj 2008 o 00:49  • Odpovedz
autor
no poyeram ze zuz s emjee budu mat kope cprace pri presuvani tem do novej kategorie Vybava :grinning:
21. máj 2008 o 11:46  • Odpovedz
Jojo - good luck :slight_smile: Ja uz jsem si par presunula jenom pro ten skvely pocit :sweat_smile:, ted uz to necham na vas
21. máj 2008 o 12:38  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning:
a kukam ze aj admin tools je nejaky vynoveny
21. máj 2008 o 18:56  • Odpovedz
no po prvych presunoch je jasne, ze tu mame tolko dupiel az strach :grinning:
21. máj 2008 o 21:49  • Odpovedz
jaj nas na konovi caka este jedna velka zmena v blizkej dobe :grinning: a to ze sekcie volna diskusia, modrykonik a stretnutia budu oddelene ako je to na svadbovych strankach :grinning: a zevraj ak sa stihne zmena tak este tento tyzden :wink:
21. máj 2008 o 22:33  • Odpovedz
ale len graficky nie? na nasu pracu to nebude mat vplyv, ci ano?
22. máj 2008 o 16:21  • Odpovedz
snazne prosim programatora/-ov, aby v presuvacom okne ("Presun do") oddelili sekcie svadobnej, konikovskej a stavebnej stranky... niekedy len dufam, ze som skutocne presunula temu do regionov na prislusnej stranke a nie na uplne inu stranku. detto volna diskusia a mozno i dalsie... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
22. máj 2008 o 17:28  • Odpovedz
hehe, o tomto
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=59129
som niekde pisala (neviem, ci nie iba emjee do IP) uz pred dobrym pol rokom minimalne :sweat_smile:
22. máj 2008 o 18:27  • Odpovedz
ikke zatial sa myslim nemazal ani jeden nick, prave preto, ze to zabije viac casu ako zabera miesta na servri - aspon tak mi to prezentoval bob - ale urcite suhlasim s tym navrhom co dava v tej teme bihan
22. máj 2008 o 18:48  • Odpovedz
no ja som tusim vtedy navrhla hlavne vymazanie nickov, co nemaju ani prispevok ani fotku na celom fore, takych dovolim si povedat mozno bude aj par tisic... :wink:
a pri tych, co maju prispevok a boli by vymazani, urobit nejaky univerzalny nick
22. máj 2008 o 19:40  • Odpovedz
...nuloprispevkovych je len na slovenskych strankach cca mozno i presne 19014 ks. :zipper_mouth:
ergo viac ako polovica registracii...
22. máj 2008 o 19:46  • Odpovedz
a nemaju ani album alebo inzerat v bazare? lebo takych ja vidam dost - ziadny prispevok a x inzeratov
22. máj 2008 o 19:59  • Odpovedz
no to neviem, to sa v tom zozname, co si minule dala link v admintools, neda zistit... ale je to mozne, ze vela z toho budu inzerujuci
22. máj 2008 o 20:04  • Odpovedz
prosim do pravidiel bazaru dopisat, ze VELKYMI PISMENAMI nepisat ani znacky
27. máj 2008 o 22:20  • Odpovedz
a vobec - SKONTROLOVAT PRAVIDLA STRANKY, predovsetkym:
- pravidla minimalne na modrejstreche by mali byt formulovane v neutralnom (ergo muzskom) rode, kedze je tam dost nielen zien :wink:
- zrevidovat bod o firmach - na modrykonik.cz a modrastrecha.cz je stale ze "Pro firmy je určená sekce "Firmy a instituce", kde můžeš svoji firmu v maximální míře odprezentovat" pritom na konikovi Firmy a institucie nie su!!! formulacia na slovenskych strankach je lepsia, neutralnejsia, aj ked tiez nie celkom pravdiva, kedze firmy malu moznost prezentacie iba na svadbe/beremku: Firemná prezentácia je platená a bezplatná prezentácia vo fóre je zakázaná.
29. máj 2008 o 18:03  • Odpovedz
nedalo by sa premenovavanie tem dat spravit tak, aby to islo aj priamo z tejto temy (teda ked som v teme, aby som nemusela chodit spat do sekcie)
31. máj 2008 o 14:18  • Odpovedz
6. jún 2008 o 09:09  • Odpovedz
pozeram na tie sekcie na konikovi - pred pridanim Vybavy boli tak pekne chrono-logicky zoradene (snazilky-tehotenstvo-porod-babatka-batolata-skolkari-rodina-ostatne...), dost mi to teraz vadi, ze batolata su uplne inde nez babatka a ked si otvorim zalozku Forum, je tam uuuplny chaos...

ergo: nedali by sa tie kategorie zas tak pekne zoradit, ako boli kedysi? :wink:
9. jún 2008 o 19:54  • Odpovedz
to som eset vtedy vravela stja Bobovi ale zevraj sekcie volne ako je volna diskusia, stretnutia budu zvlpotom sa upracuast tak ako na svadbe :wink: ze potom sa upracu :grinning:
9. jún 2008 o 19:59  • Odpovedz
ajo...zabudla som, ze sa toto planuje :wink: len dufam a drzim palce, aby sa to podarilo skor, nez bazar na streche... :sweat_smile: :wink:
9. jún 2008 o 20:03  • Odpovedz
no ak si dobre pametam malo to byt hned v ten tyzden ako nabehla nova sekcia :grinning: :zipper_mouth:
9. jún 2008 o 20:04  • Odpovedz
autor
uzivatelky sa dozaduju coraz viacej zoznamu adminov, ako je na tom???
11. jún 2008 o 22:25  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.