• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Návrhy na zlepšenie stránky

(zamknutá)
2. decembra 2013 
inak ten pocitac tt v niektorych pripadoch fakt zlyhava... segra tam ma 40tt a rodit ma az o 3 tyzdne :astonished:
(horalka777): http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=21280&vOffset=870&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
14. sep 2008 o 23:10  • Odpovedz
mozno by nebolo odveci mat tam viac moznosti ako nastavit to pocitadlo - trebars priamo zadanim tp (prevazna vacsina si ho vie vypocitat a najneskor v 10tt ho kazda dostane "dany" aj od dokiho) - aj ked doktori to tiez pocitaju ako sa im zachce, moj pocita zastaranou metodou posledny den ms minus tri mesiace plus 7 dni, z coho mu vychadza 14.2, ked to poitam na tyzdne mi to vychadza na 11.-12.2, uzv vychadza este o tyzden skor :grinning:
16. sep 2008 o 17:05  • Odpovedz
navrh podla mna znacne od veci, ale slubila som, ze ho sem napisem... je z konika

elise • 1d • Dnes o 15:19
ahojte chcel aby som sa spýtať či by nebolo dobré spraviť sekciu ako je výbava aj filmy a koncerty alebo kultúra tam by sme mohli rozoberať seriály a filmy...ďakujem :wink:
18. sep 2008 o 16:24  • Odpovedz
ikke vies ze aj mna to napadlo, ked som videla to kvantum serialov a show, ktore zase vo fore naskocili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2008 o 16:27  • Odpovedz
ja by som na streche chcela, keby boli albumy rozdelene na stavebne a zariadovacie :sweat_smile: (obdoba ako na svadbe planovacie a svadobne)
19. sep 2008 o 09:42  • Odpovedz
mozno by naozaj nebolo zle rozdelit albumy na streche aspon na stavebne a zariadovacie, podobne ako su na svadbe pripravne a svadobne, s tym, ze by si kazdy mohol svoje tri albumy rozdelit, ako by chcel (ci uz vsetky tri do jednej kategorie, alebo 1 tam a 2 tam...)
19. sep 2008 o 09:47  • Odpovedz
nooo :slight_smile:
19. sep 2008 o 17:16  • Odpovedz
nebolo by zle, keby mali admini priamy pristup aj k stopnutym inzeratom, lebo kopec bab na stopnuty inzerat reaguje pouzitim vykricnika v danom inzerate a otazkou, ze ktore pravidlo porusuje
19. sep 2008 o 18:27  • Odpovedz
Emjee to by bylo super, včera jak se řešil ten jeden inzerát tak jsem to ručně dohledávala podle ID a stejně jsem to nenašla :sweat_smile:
19. sep 2008 o 18:44  • Odpovedz
alebo potom druhy variant - asi lepsi - a uz tu bol spominany davnejsie - aby pri stopnuti inzeratu automaticka nabehla ip s textom tvoj inzerat cislo xxx bol stopnuty z dovodu a na vyber dovody :grinning:
19. sep 2008 o 18:52  • Odpovedz
autor
hej emjee s tym by sa to vsetko vyriesilo..to neni zla varianta :grinning:
19. sep 2008 o 20:04  • Odpovedz
To zní taky dobře - perfektní nápad, vyřešilo by se tak dotazování a hádání se o pravidla :wink:
19. sep 2008 o 20:48  • Odpovedz
uz len vydrzat do noveho roku :grinning:
19. sep 2008 o 22:40  • Odpovedz
autor
v novom roku bude vela zmien...xixi:slight_smile:)) aj nova mena :grinning:
19. sep 2008 o 22:42  • Odpovedz
ani mi nehovor, posledna vyplata v euracoch a potom uz len materska - asi tak jedna bankovka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2008 o 22:46  • Odpovedz
no taka ta Ip by mala byt aj pri mazani foto z albumu len kedze Bob nic take tento rok neplanuju tak si musime pockat :zipper_mouth:
co tak stopnute inzeraty kopcit ich link a davat do neakej temy ze stopnute inzeraty? :grinning: aspon docasne
:wink:
19. sep 2008 o 22:55  • Odpovedz
myslis temu na adminclube ano?
19. sep 2008 o 23:04  • Odpovedz
jasne snad nie verejnu :grinning: :grinning: :grinning: ved to by bol bazar s nepovolenymi inzeratmi
iank este lepsie je pisat aj nick uzivatelky ktorej sme to blokli aby ak sa budu stazovat tak sme nemuseli v tej halde hladat
19. sep 2008 o 23:10  • Odpovedz
iank ta tema stopnyute inzeraty ta druha sa mohla nechat a tam by nebolo nic ine iba linky tam v tej diskusii druhej sa diskutuje a tam sa tie linky stratia a navrhujem tu temu od emjee otvorit a premenovat ze Stopnute inzeraty na konovi (nick, dovod, link) :grinning:
19. sep 2008 o 23:24  • Odpovedz
autor
celkom by sa mi v novej verzii stranok pacila moznost svadobny ci pripravny album skryt, tak ako sa da skryt svadobny list, resp. utajit aby sa dal vyhladat len pomocou linky.

Utajene albumy by mohli vidiet len samotni majitelia a my admini...:slight_smile:))
25. sep 2008 o 10:33  • Odpovedz
a naco by boli dobre utajene albumy? :sweat_smile: aby si tu niekto daval fotky, ktore moze mat na hocijakej stranke aj s heslom?
25. sep 2008 o 17:45  • Odpovedz
tiez som proti utajovaniu albumov......
to by zachvilu bezny uziv-a*telia nemali co pozerat jedine svoje albumy :zipper_mouth: ak niekto nieco chce utajit nech to nedava na net a posle to mailom dotycnym :wink:

mna skor napadla taka vec ze ked blokujeme natrvalo niekoho aby sa dalo nieco zaskrtnut a zmazalo by to jeho albumy a inzeraty :grinning:
25. sep 2008 o 19:29  • Odpovedz
zuz pre zaciatok by stacil link na jeho albumy a inzeraty v tej casti kde sa blokuje
25. sep 2008 o 19:34  • Odpovedz
autor
no tak bavila som sa s bobom a ten ten napad uz mal spracovany, takze asik to bude v novej verzii

utajene albumy, ci uz pripravne ale hlavne svadobne su podla mojho nazoru fajn, lebo napr. ja tu album chcem mat lebo mi to vyhovuje, lebo je tu moznost napisat si posudenie k dodavatelom, su tam gratulacie, no na druhej strane nemusia ho ocumovat uplne vsetci vsetci... :grinning: :grinning:
25. sep 2008 o 19:35  • Odpovedz
toto sa mi fakt paci - napad od uzivatelky kacenqa:

nedalo by sa zaviest nieco ako message of the day(MOTD)? co by sa zobrazilo na uvodnej stranke hned po prihlaseni. Predstavovala by som si to len take heslovite. tam by som uvitala informacie, ktore pisete castokrat do niektorej temy tuna. musim sa priznat, ze do tejto sekcie chodim uuuuuplne minimalne, uz ked naozaj ze nieco potrebujem a preto napriklad som vobec nezaregistrovala temu Nove pravidla albumov od 18/06/08. No a v tom MOTD by teda v tomto konkretnom pripade bola len veta nove pravidla albumov (podrobnosti v sekcii modry konik).

Proste dolezite zmeny alebo infomacie alebo upozornenia len jednou vetou zobrazit na stranke 'Domov' s odkazom na podrobnosti v inej teme. Uplne by na to stacil rpiestor ktory je prazdny pod uputavkami na najnovsie aktualizovane albumy.
6. okt 2008 o 20:07  • Odpovedz
mne sa paci tento email co mi prissiel po tom ako som si vlozila u nas do bazaru inzerat 9 myslite ze to maju povolene?) snazim sa zohnat Boba ale uz cely den sa tvari ako mrtvy chrobak:slight_smile:
Dobrý deň !

Videl som Váš inzerát na www.modrykonik.sk Ak ste ešte nenašli hľadaný tovar, skúste sa pozrieť na náš detský portál www.babybazar.sk

Každý deň máme veľa nových inzerátov a aj Vy si môžete zadať inzerát ak máte niečo na predaj.
Všetko je samozrejme zdarma.

Ďakujem

BabyBazar.sk
6. okt 2008 o 20:52  • Odpovedz
zuz, ak ti to doslo normalne na e-mail, nie do IP, tak s tym aj tak asi bob a spol. nic neurobia :confused:
6. okt 2008 o 20:56  • Odpovedz
no mozno to neodstopnu ale mozu si s nimi pokecat :grinning:
6. okt 2008 o 21:08  • Odpovedz
autor
zuz ved taky mail dosiel pred casom aj mne, ja som to bobovi vtedy aj pisala a len skonstatoval cosi co uz si ani nepamatam...ale neriesilo sa to dalej
6. okt 2008 o 21:27  • Odpovedz
no ale podla mna by sme to nemali nechat len tak :zipper_mouth:
6. okt 2008 o 23:39  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.