• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Návrhy na zlepšenie stránky

(zamknutá)
2. decembra 2013 
zuz to su bezne praktiky ked vystavis svoj email na net :stuck_out_tongue_closed_eyes: bohuzial je to tak a prave preto ja davam do inzeratu vymysleny email a preto by som aj uvitala, aby bola moznost neuvadzat v inzeratoch kontakt na seba - nech mi pisu do ip
7. okt 2008 o 20:30  • Odpovedz
wiki85 • Dnes ve 20:36
Zdravim,
neslo by povolit alespon pouzivani tech nejjednodussich html tagu v diskuzi? Alespon bold a italic, nekdy pisete odpoved vice lidem a je fajn, kdyz nicky muzete graficky zvyraznit.
Stejne jako by v albicku neskodil jednoduchy textovy editor

ene • Dnes ve 22:03
Jednodussi by bylo, kdyby slo na nick, na ktery chces reagovat, kliknout mysi. Nick by se vlozil do pole na psani a uz by si jenom napsala odpoved.. to mi tu hrozne chybi :slight_smile:

http://www.modrastrecha.cz/forum/show.php?vThreadID=73612
13. okt 2008 o 22:13  • Odpovedz
myslim, ze prave tie boldy a italic by nam to tu tak zaprasili, ze uz by vsetci pisali len zvyraznenym
14. okt 2008 o 16:10  • Odpovedz
Nevím jestli už někdo něco takového nenavrhoval (přiznám se že jsem nedočítala) nebo jestli už něco takového neexistuje :sweat_smile: nepřišla jsem zatím na to :grinning:

Ale bylo by fajn, kdyby se dal někde dohledat výpis naposledy registrovaných uživatelek, klidně se ujmu občasnýho kontrolování :wink: Budeme tak mít víc pod kontrolou duplicitní nicky :wink:
24. okt 2008 o 15:42  • Odpovedz
to by stacilo v zozname uzivatelov keby bola kolonka registrovana dna a dalo sa podla nej zoradovat, myslim, ze som to uz kedysi davno chcela :grinning:
24. okt 2008 o 16:02  • Odpovedz
mna napadlo, keby raz programatori nemali co robit, hahahaha... ze ako sa nam zobrazuju cisla ip pri prispevkoch, ze by sa nejako farebne rozlisovali IP pouzivane viacerymi nickmi , resp. by sa farebne odlizovali od tych pouzivanych jednym nickom :grinning:
...pre jednoduchsie hladanie dupli
vymyslam blbosti, co? :wink:
27. okt 2008 o 13:28  • Odpovedz
Ikke to je taky fakt, třeba kdyby se červeně zvýraznila ta IP to by stačilo :slight_smile: akorát že těch společných IP je tady hodně, třeba i u sebe jsem koukala kolik je pod mou IP lidí a já to nejsem :grinning:
28. okt 2008 o 13:30  • Odpovedz
a este jeden superprogresivny :grinning:
keby sa dali v adminclube vyhladavat nicky aj nekompletne, cize len cast slova... mozno by to pomohlo s vyhladavanim podobnych nickov s premenlivou IP :wink:
28. okt 2008 o 18:03  • Odpovedz
a este by bodlo, keby sa aj u dlhsie nepouzivanych nickov zobrazovalo aspon posledne prihlasenie, aby sme vedeli napr. cislo IP
28. okt 2008 o 18:36  • Odpovedz
nechysta sa nejake hodnotenie spolahlivosti predavajucich v bazari?
31. okt 2008 o 19:08  • Odpovedz
autor
bob mi/nam dneska spravil sluzbicku a v gratulaciach vo svadobnych albumoch od dnes vidime vsetkych IP adresu :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2008 o 20:58  • Odpovedz
super :slight_smile:
3. nov 2008 o 21:10  • Odpovedz
autor
veru veru je to super :sunglasses:
3. nov 2008 o 21:29  • Odpovedz
autor
jeden napad zo stranky brems

ivulla • 9. říjen 2007 ve 12:44

Ahojte všichni příznivci :slight_smile: Ráda bych věděla, zda by také (stejně jako já) někdo uvítal, kdyby se daly na stránky vkládat kromě fotek do osobních alb také svatební noviny. Párů, které si noviny vytvoří přibývá a já věřím, že by to mohl být další dobrý zdroj inspirace. Vím, že se dají najít ukázky svatebních novin na netu, ale tady je to přece jen takové "útulné domácí prostředí" :slight_smile:
Vzhledem k tomu, že jsem vcelku antitalent na nějaké programování, nevím, jak by to bylo možné udělat technicky - ale to už je případně na adminech... :sweat_smile:

Jednalo se mi ale vloženě o to, jestli by byla možnost, aby uživatelky vkládaly svoje noviny přímo na stránky, třeba v pdf... Asi ne :frowning2:
5. nov 2008 o 09:08  • Odpovedz
nemohli by sme pri prechode na novu verziu overit emailove adresy? a tie co neprejdu sitom (zla adresa) a neboli prihlasene za posledneho trebars polroka, jednoducho zrusit?
a potom pre novoregistrovane uzivatelky nenechat vytvorit heslo nimi, ale vygenerovat systemom nahodne heslo a poslat na email, ktory zadaju - tym padom by nestihali v takej miere vytvarat dupla nicky, lebo by museli mat rozne emailove adresy (viem, ze nie je problem urobit novy email, ale pre chronicke vytvaracky dupla nickov by to bola mozno trochu brzda)
21. nov 2008 o 06:28  • Odpovedz
autor
emjee to je podla mna vyborny napad :wink:
21. nov 2008 o 07:37  • Odpovedz
navrh od sisstin (pre MK): neuvažuje se o nové sekci Krása? Ve volném tématu už je toho hodně a špatně se to hledá :wink:
25. nov 2008 o 12:43  • Odpovedz
vzhladom na casty vyskyt tem "co prave bezi v telke" by sa mozno sikla aj sekcia TV programy a spol.
26. nov 2008 o 15:56  • Odpovedz
emjee, kukni o stranu dozadu, 18. september :grinning:
26. nov 2008 o 16:45  • Odpovedz
opakovanie je matka mudrosti :grinning:
26. nov 2008 o 16:48  • Odpovedz
netusim ci chyba alebo uz snivam ale ked si dam inzeraty je tam kolonka fotky, je to super ale mysleal som ze tato veriza sa uz nevlyepsuje :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2008 o 01:30  • Odpovedz
napadlo mi, ze by sa tu "uzivila" aj anketova a dotaznikova sekcia, kde by boli anketove temy a ziadosti o vyplnenie dotaznika (k diplomovke a pod.)
6. dec 2008 o 04:52  • Odpovedz
autor
zaujimavy napad na svadobne stranky, mozno by sa to dalo do novej verzie naprogramovat

diho napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ahojky,

chcela by som sa Ta spytat, ci sa tu niekde neda dat nejaka tabulka, kde by sa zapisovala obsadenost dodavatelov na svadby.. ze by sa vzdy k datumu svadby zapisalo napr. ze fotograf AB je uz obsadeny, v dalsom stlci by boli napr. kameramani atd...

Zacala som si obvolavat zopar ludi a zistujem ze junove terminy uz maju dost obsadene :((
tymto by sa dost vela veci ulahcilo..

Dija
12. dec 2008 o 08:40  • Odpovedz
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=80337&vGroupOffset=0

Podle mě nereálný, začínající snažilka nemůže vědět, zda se bohužel jednou nestane dlouhodobou snažilkou...
15. dec 2008 o 10:10  • Odpovedz
este mi zacnu vadit temy o detoch a albumy o detoch tak to uz im zrovna zalozme novu stranku :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
urcite nerealne :zipper_mouth:
15. dec 2008 o 10:19  • Odpovedz
Zuz dobře jsi to tam napsala, je to přesně tak :wink:
15. dec 2008 o 13:26  • Odpovedz
Tema: Návrh rozdeliť Snažilky na Snažilky a Dlhodobé snažilky /Umelinky/
Akcia: zmazana na prosbu zakladatelky
15. dec 2008 o 15:01  • Odpovedz
navrh od kamilecky: v bazari chyba kategoria bundy, vetrovky - je tam len kategoria svetre, mikiny, vesty
15. dec 2008 o 18:50  • Odpovedz
nemohlo by byt dalsie zdovodnenie zmazania prispevku: Nepis do fora, co patri do bazaru
30. dec 2008 o 09:59  • Odpovedz
To by bylo super! :slight_smile:
30. dec 2008 o 10:01  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.