• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Návrhy na zlepšenie stránky

(zamknutá)
2. decembra 2013 
alebo si to mnohe nevymazu a len pripisu dieta, ako napr. tu
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=95373&vOffset=150&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
dianka08
21. apr 2009 o 14:13  • Odpovedz
ozaj, nebude v novej verzii nejaka moznost nechat si posielat oznamy, ked pride novy prispevok do temy? tusim je to RSS...
na velku cast desattisicovych tem to sice nie je nutne :grinning: ale ked niekto zalozi temu s novym problemom, niekedy pride prispevok po hoooodne dlhej dobe a pod. :wink:
22. apr 2009 o 13:33  • Odpovedz
a este - ak sa naozaj chysta uplne rozdelenie stranok na SK a CZ, ja a myslim, ze aj velmi velka cast (aba mozno az vacsina) uzivatelov by skor prijali, keby boli spolocne temy oznacene, napr. tak ako v adminclube, nech tie, co maju problem so slovencinou nelezu do spolocnych tem...

len potom namiesto CSFR radsej CS (C-S) :wink:
22. apr 2009 o 14:43  • Odpovedz
ikke - ved ked sa stranky uplne rozdelia, tak uz nebudu spolocne temy; nie? ci nieco som nepochopila? :sweat_smile:
22. apr 2009 o 14:53  • Odpovedz
ze aby sa nerozdelovali stranky, aby boli tak ako teraz, len spolocne temy by boli oznacene :sweat_smile:
22. apr 2009 o 14:57  • Odpovedz
ahaaaa, tak uz chapem.... ale tak o rozdeleni sa hovori uz ako o hotovej veci, tak neviem ci z toho tvojho navrhu nieco bude....
22. apr 2009 o 15:26  • Odpovedz
škoda. ještě že je adminclub, ráda se cvičím ve slovenštině.
22. apr 2009 o 16:18  • Odpovedz
ikke - takze RSS bude :wink:
23. apr 2009 o 11:16  • Odpovedz
kristi napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ahojda, posledni dobou se pohybuju i na Omlazeni.cz a moc se mi libi nektere jejich vychytavky, jako kliknutim na jmeno vlozis to jmeno do sveho prispevku, takze je jasne komu presne odpovidas ( to je fakt super, nemusis to pokazde vypisovat)

a taky maji fajn citace, oznacis mysi kus textu, kliknes na citace a zrovna se ti to vlozi do prispevku, coz je taky super, protoze kolikrat to clovek musi prekopirovat apod.

nemohla bys to treba probrat s Bobem, zda by se to dalo nejak udelat?

kdyztak se na to omlazeni.cz mrkni, at vis, jak to je.

Hezky den
K.
23. apr 2009 o 14:24  • Odpovedz
(ne)bude v novej verzii nejake miesto, kde sa da "zavesit" oznam o zaujimavej akcii, konkretne akcii pre deti na konikovi?
12. máj 2009 o 20:39  • Odpovedz
ikke - v novej verzii si bude moct kazdy uzivatel pisat clanky, nieco ako blogy, tak tam moze napisat info o zaujimavej akcii... ci ty si to myslela nejako inak, ze na hlavnej stranke niekde ci nebudu nejake info o akciach pre deti? :confused:
13. máj 2009 o 09:29  • Odpovedz
no rozmyslala som, ze nejaka "nastenka", ale zas neviem, ako by sa to dalo zabezpecit proti neziaducej nadmernej reklame :sweat_smile:
13. máj 2009 o 14:23  • Odpovedz
no taka nastenka nebude.... bude vyhradena sekcia s reklamami, kde sa budu striedat firmy z katalogu firiem, goolovske reklamy a tie nove druhy reklamy, co su na MK... takze ked niekto bude chciet spropagovat nejaku akciu pre deti, bude to mozne pre tych, co zaplatia.... a potom uz ked bude po akcii, tak si rodicia do svojho profilu mozu napisat clanok, ze ake to bolo a pridat fotky... a ostatni k tomu budu moct diskutovat
13. máj 2009 o 14:48  • Odpovedz
Chtěla bych se akorát zeptat jestli se neuvažuje o nějakém vylepšení pro nás adminy co se týče kopírování příspěvků ze zamčených diskuzí? Uživatelé si často stěžují, že díky našemu překopírování to není přehledné a já třeba když kopíruju hodně příspěvků mám strach, abych někde nezapomněla smáznout IP adresu.

Bylo by fajn, kdyby pro nás byly viditelné třeba nějaké HTML kody pomocí nichž by se příspěvěk překopíroval tak jak vypadá v normální diskuzi (s fotkou a aktuálním časem, že by to vypadalo jako by to tam vkládal autor sám) s tím že někde by byl dodatek, že to překopíroval ten a ten admin. Chápu že to určitě neni jednoduché tak jak si myslím, jen dotaz :wink:
29. máj 2009 o 12:51  • Odpovedz
zuzanky
Kedy: Dnes o 14:39
Komu: ikke
Predmet: vkladanie súborov

Chcem sa spýtať či by sa nedali do IP vkladať súbory napr. v PDF formáta?
3. jún 2009 o 16:04  • Odpovedz
ja mam taky, mozno divny navrh, sama neviem, ci to moze vypalit dobre alebo nie, ale toto mi napadlo:
kedze je tu neumerne mnozstvo duplicitnych tem (slovo duplicitnych je uplne mimo, lebo jedna tema je tu aj 100x, z toho 33x na mk sk, 35x na mk cz a zvysok na obidvoch), navrhovala by som pri spusteni novej stranky zacat uplne od nuly :grinning: cize nepreniest ziadne temy, resp. dat ich k dispozicii len na citanie s tym, ze by sa po urcitom case po migracii vsetky zmazali - tymto by sa aj vyriesila otazka co s medzinarodnymi temami, ak maju byt stranky uplne oddelene a tiez by sme sa zbavili tej hory zbytocnych tem (a tiez "spomienok" ktore obcas niekto na niekoho vytiahne z davno zabudutej diskusie)
co myslite?
5. jún 2009 o 21:41  • Odpovedz
mywiel • 1d • Dnes o 21:54
Tak ma napadlo nedal by sa urobit pre témy rovnaky vyhladavaci systém podla autora ako je to pri fotoalbumoch? Lahsie by sa mi hladali témy co som zalozila, ci je to velmi komplikované?

-------
mozno by stacilo, keby mal kazdy len svoj zoznam tem, ktore zalozil
5. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz
emjee - v novej verzii stranok bude take nieco, ak si dobre spominam :wink:
5. jún 2009 o 22:33  • Odpovedz
myslim, ze by stalo za zamyslenie nejako sprisnit podmienky na zakladanie novych tem, napr. aby ich mohli zakladat az uzivatelia s napr. minimalne 10-20-30 (vyber co sa hodi) prispevkami, vid napr. temy:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=104065
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=104079

dovody:
- kazdy, kto potom zalozi temu, by tu uz bol aspon trosku "preklepnuty" a "zabyvany", cize by sme o nom vedeli viac nez len to, co na seba vybali v jednej teme; zaroven by sa dotycny musel poobzerat, ci tu uz podobna tema nie je aspon zalozena v poslednom case
- spammeri by nezakladali milion tem v kazdej kategorii, do ktorej ich napadne kliknut
- vyyyrazne by sa znizil pocet chulostivych tem, kvoli ktorym by si dlhodobe uzivatelky vytvarali duplanick (alebo naopak - vyyyrazne by sa znizil pocet duplanickov zalozenych kvoli chulostivym temam, lebo dotycna by najprv musela prispiet niekolkokrat svojimi nazormi aj do inych tem)
-
-
-
urcite sa najde este par dovodov, ktore ma teraz nenapadaju...

este by bolo potom super, keby sa dalo naprogramovat, aby sa ako prispevky nepocitali "prispevky" obsahujuce iba smajlov... :sweat_smile: ale to neviem, ci je uskutocnitelne :wink:
7. júl 2009 o 18:24  • Odpovedz
autor
ikke suhlasim, napr. na porada.sk nemozes poslat sukromnu postu a myslim ze ani zalozit temu ale to som si nie ista, kym nemas aspon par prispevkov
7. júl 2009 o 18:38  • Odpovedz
to by bolo fajn, keby to tak bolo s tym zakladanim tem.... s tou sukromnou postou...no neviem... najdu sa uzivatelky, ktore prisli za ucelom spamovania, no niektore sa vazne nieco pytaju, ze nevedia najst a pod....
7. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz
ikke, toto už jsme navrhovali (nebo teda resp. navrhovalo se to už vícekrát, co vím), já osobně to považuju za logický a pokud to tady člověk jen trochu sleduje, tak i naprosto prospěšný.
argumenty proti (co si pamatuju) byly hlavně ty, že někdo sem přijde a potřebuje něco zjistit urgentně a nemůže si hned založit téma. trochu pravdy na tom je, ovšem já si myslím, že v současný době, už je tady téma téměř na všechno, takže by to zase takové omezení nebylo.
v době, kdy jsem chodila na chat (cca 10 let zpět, teď už na žádný chat nechodím, takže nevím, jak to tam funguje teď), bylo zcela běžné, že člověk musel nachatovat x hodin, než si mohl založit vlastní místnost.
jsem rozhodně pro. duplicitních témat a nicků je tady dnes a denně spousta, upřímně řečeno, když zamykám ten den desátou debilní duplicitní diskusi, tak už se musím hodně držet, abych nebyla sprostá.
7. júl 2009 o 22:44  • Odpovedz
variacia na staru temu:

lucik32
Kedy: 1. aug o 09:17
Komu: ikke
Predmet: foto
Dobrý den, jen jsem se chtěla zeptat, z jakého důvodu musíme vkládat do profilu pouze své aktuální foto. Je mnoho žen, mezi které patřím i já, které chtějí zůstat v anonimitě z několika důvodů. Bavíme se tady o takových intimních věcech a byla bych velice nerada, kdyby mě tady třeba z mého okolí někdo poznal. Už jenom proto, že pravděpodobně budeme mít darovaná vajíčka a nechtěli bychom, aby se to lidé kolem nás dozvěděli.
Vždyť existuje tolik milých ikon a fotek, které zrovna nemusí být můj portrét. Když se budu chtít někomu odhalit, tak tu udělám sama.
Proto prosím, přemýšlejte trochu nad tím a povolte vkládání i jiných obrázků do profilu. Také se tak lépe orientujeme mezi sebou.
Děkuji za pochopení
Lucik32
3. aug 2009 o 18:44  • Odpovedz
Ikke odepisovala si jí? Mě psala taky a já jsem jí odepsala a odkázala na jedno z témat o fotkách v pase.
3. aug 2009 o 20:08  • Odpovedz
aj mne pisala, aj ja som jej odpisala..... sakra, preco nam nemozu posielat postu naraz? :angry: odpisala som jej v tom zmysle, ze fotka ma byt preto aby uzivatelky diskutovali s clovekom a nie so zvieratom, kvetom, slnkom, mrakom a ak chce zostat v anonymite, ma tu prednastavenu ikonu, a ze do buducna nechystame nic na tomto zmenit, ze profilova fotka pozostavajuca z tvare bude aj nadalej
3. aug 2009 o 21:24  • Odpovedz

niikkyy
Kdy: Dnes ve 20:07
Komu: krista, emjee
Předmět: zamčení diskuzí
Ahojky..

mám prosbičku,spíš teda dotaz a nejsem sama kdo se tady o tom už bavil.

Nedalo by se nějak provést uzamčení témat,aby to jednotlivé diskuze mohli číst jen maminy,co tam chodí? obzvlášť u termínu?

Dost často se stává,že něco napíšem,celkem i osobního a pak se dostávaj IP od jinejch,neznámejch mamin.které rýpou,maj ošklivé poznámky atd. a o to opravdu nikdo nestojí...vím že jsou tu IP,ale pište si se všemi pouze přes IP....

Proto se ptám,zda by to nešlo nějak udělat...

My třeba jsme se přestěhovali a máme své web stránky a každej barák ( společenství) máme své uzamčené téma...je tam jakoby hlavní administrátor,který má tu možnost po žádosti pustit dotyčné do uzamčeného tématu a nebo je vstup zaheslovaný a heslo ví jen ty,co tam chodí a patří..

Většinou se s holkama známe už osobně a tak probíráme i dost soukromé věci,do kterých jiným nic neni,ale nemůžeme.....a zas nechceme přejít nikam jinam na web stránky!

díky moc

Verča
5. aug 2009 o 20:10  • Odpovedz
zamykanie sa planuje niekedy v dalekej buducnosti..... v novej verzii co sa chysta to nebude....
6. aug 2009 o 09:33  • Odpovedz
kolonku TELEFON v Bazari nastavit tak, aby prijimala len cislice (pokial je to mozne), bo tu mame aj taketo sikovnice
http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=368393
:wink:
5. sep 2009 o 20:00  • Odpovedz
konikovske forum - to je perpetum mobile :rolling_eyes:
nedalo by sa nejako naprogramovat, aby aspon temy do 5 prispevkov a zaroven zatvorene viac ako 1 mesiac sa samovymazavali?
na slovenskm konikovi je len tem s 2 prispevkami vyse 1000 a z toho je minimalne tretina zamknutych...
15. sep 2009 o 21:46  • Odpovedz
bude funkcia "lock and delete" - po case (tusim, ze po mesiaci) sa taketo temy same vymazu.... ostane aj iba "lock" a vtedy sa tema sama nevymaze
16. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.