• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nazory uzivateliek na adminov/adminky

(zamknutá)
9. januára 2009 
autor
tak citajte, odspodu ako vzdy..v piatok ma strasne nastvala...pisala som jej od srdca, takze obcas som bola hnusna aj ja :rolling_eyes:
28. apr 2008 o 09:43  • Odpovedz
anax, super :wink:
ikke praveze to nacitava do toho aj preklikavania, ved si to vyskusaj na sebe, ja som to testovala na sebe :wink: ja sa vsade iba preklikavama a vsetko je vidiet :wink:
ale anax to vyriesila :wink: a uz len cakat na emjee aby uzivatelke napisala IP :grinning:
28. apr 2008 o 09:55  • Odpovedz
nenacitava, ja som uz dnes bola 2x na streche a furt tam mam iba kona... :wink: (nemam automaticke prihlasenie)
28. apr 2008 o 10:04  • Odpovedz
mne to nacitava este aj ked idem do admin klubu :grinning:
28. apr 2008 o 10:28  • Odpovedz
autor
ja som to veru nikdy po sebe nekontrolovala, aku stopu nechava moje prihlasovanie sa na strankach...

co sa tyka luciferovej, sama jasne nacrtla ze na konika chodi a pozna diskusie...ale ako ste pisali, ona teda pod tym nickom na konika nechodieva temer vobec, jedine ak pasivne...ale ked som presla IP adresy z ktorych sa prihlasuje, mam podozrenie ci nepouziva dalsi nick :unamused:
28. apr 2008 o 14:20  • Odpovedz
hej aj ja mam podozrenie ze na kona chodi ako lul :grinning: :zipper_mouth: pod nickom luciferova ani pasivne nechodi :zipper_mouth:
28. apr 2008 o 14:32  • Odpovedz
autor
zuz no teraz je moje podozrenie o to vacsie, ako by sa to dalo na sto pro urcit ze je to ona, aby som sa nou nemusela zasa hadat???
28. apr 2008 o 14:41  • Odpovedz
asi cez Boba :wink: ale vecer sa na to mozem pozriet aj ja este ze co kde pise :wink: :grinning:
28. apr 2008 o 14:47  • Odpovedz
autor
asi sa vecer popytam boba, nech mi s nou pomoze...ale tiez je pravda ze ked by sa vytiahli prispevky lul a porovnali s luciferovov boli by sme mudrejsie...snad nam vecer uz doma pojde net a budem sa moct pripojit :fearful:
28. apr 2008 o 14:52  • Odpovedz
tak ja som dnes bola za zlu na streche :frowning2:

mozno som naozaj sisi a neobjektivna (ako mi vypisuje urazena autorka, ktora na tieto stranky vraj uz v zivote nepride...), ale ked niekto napise toto v teme Jakou kuchyn, pokladam to za nepriamu reklamu... :zipper_mouth:
"Vidíš, my robíme projekty aj rok pred realizáciou a sme úplne v pohodne a radi odpovieme aj na otázky, ktoré sa zákazník v inom štúdiu "hanbí" vôbec položiť. Práve v piatok a štvrtok sa uzatvrárali 2 kuchyne, kde sa začalo na projekte robiť presne pre rokom - ešte sme pozerali na tie dátumy."

nehovoriac o tom, ako sa navazala do ostatnych, co nie su ochotni platit statisice za kuchyne a hladaju lacnejsie riesenia :stuck_out_tongue_closed_eyes: akurat nechapem, ze diskutujuce z tej temy nechapu, preco som jej scenzurovala tie prispevky (ktore nemam v orig. zneni nikde ulozene :frowning2: ale aspon viem, ze si ich do buducna budem ukladat)

ach...tak som sa vam vyzalovala :sweat_smile:
28. apr 2008 o 15:07  • Odpovedz
autor
ikke, vedto si ta uzivatelka robila jasnu reklamu, nechapem co sa certi...neber si to velmi k srdcu...ale seka si vzdy mozes prist ulavit:wink:
28. apr 2008 o 18:23  • Odpovedz
anaxamon napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
mazem hlava nehlava???

na to co ja mazem to je vazne minimum, ja som na vas az moc dobra...mozete byt rady ze ostatne adminky robia len babtkovske forum....tam by si videla co je to mazanie...

anaxaomn svata pravda, baby nemazte uz tolko konika, same staznosti chodia a ja som tu teraz za "dobrucku emjee, ktora vsetkych chape a urcite im pomoze vyriesit tie nepreavosti, co tu na nevinnych uzivatelkach pacha zuz" :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2008 o 20:58  • Odpovedz
a ad luciferova - osobne som radsej ak sa adminom stane niekto, s kym si rozumieme a koho my oslovime, ako niekto kto sa natisne (aj ked ja som bola prva co sa natisla :grinning: no ale viete ako to myslim, proste z niektorych bab nemam dobry pocit, hoci mozu radit a upozornovat donekonecna :sweat_smile: - je to neobjektivne, ale podla ustavy mam pravo na svoj nazor :grinning:
28. apr 2008 o 21:04  • Odpovedz
autor
emjee ale my predsa vieme ako si sa "natisla" kdesi si to uz opisovala...a je rozdiel sa "natisnut" a "natisnut" :pensive:
prosto luciferova nie...ked by bolo ku mne treba na MSV pomoc, mam dobry tip ale zatial si myslim ze to este ako tak zvladam :grinning:
28. apr 2008 o 21:07  • Odpovedz
esteze si mozeme vyberat kolegyne :slight_smile: to si barskde nemozeme dovolit :grinning:
28. apr 2008 o 21:32  • Odpovedz
emjee cooo nemam mazat? :zipper_mouth: :grinning: ale nie fakt uplne vazne povedz mam alebo nemam ? :grinning:
28. apr 2008 o 22:47  • Odpovedz
zuz maz co uznas za zmazatelne :wink: rovnake reakcie boli aj na mna ked som mazala vo velkom :grinning:
29. apr 2008 o 16:35  • Odpovedz
autor
emjee odpisovala si luciferovej ohladom toho adminovania?
29. apr 2008 o 22:41  • Odpovedz
ano anaxamon, napisala som jej, ze slovenskeho admina momentalne nepotrebujeme - v podstate to iste si jej napisala aj ty :wink:
30. apr 2008 o 17:31  • Odpovedz
autor
dakujem ti :wink:
30. apr 2008 o 19:30  • Odpovedz
zase som zla a asi som zas "vyhnala" par snazivych uzivateliek...
http://www.modrastrecha.cz/forum/show.php?vThreadID=43690

alebo dnesna konverzacia cez IP (citat zdola)
tiež tu nevysedávam furt, len som to stretla náhodou a preto som sa ti ozvala. Zďaleka nečítam všetko, možno 3% príspevkov.

ikke napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
uz som si to (asi) nasla. prepac, ale ja tu nevysedavam 24h/7dni v tyzdni, takze sa moze stat, ze niektore veci citam s odstupom dvoch i troch dni. nie som automat na mazanie prispevkov.
keby si tie veci oznacila vtedy, ked boli napisane, uz tu dva dni nemuseli byt, lebo by ich nasla ina adminka.

danulienka napísala:
Nebudem nič označovať, môžeš si to vyhľadať sama. Mne osobne nevadí to, že tam sú, skôr to, že toto nie je férová hra.

ikke napísala:
ved oznac prispevky, o ktorych hovoris...

danulienka napísala:
Ikke, ako som ti písala prednedávnom, keď si sa tvárila, že som firma a mazala si mi príspevky, naozaj nemáš jeden meter na všetkých. Zase sa mi to potvrdilo - baby tu bez najmenšieho zaváhania píšu kde pracujú, ba dokonca si tu niektorí naháňajú kšefty a ty nič. Zrazu je to OK. Naozaj divné pravidlá. Pre niekoho platia a pre niekoho nie.

...
no nic, ak bude mat strecha prudky pokles navstev, kludne mi zruste adminkonto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
5. máj 2008 o 12:54  • Odpovedz
ikke a myslis ze ja citam vsetko, vsak sa to neda.... aj mne sa pacia podobne IP ked dostavam.... vycitaju mu iny meter a ked im poviem ze nech mi oznacia dane vecdi odmietnu, ze nie su bonzaci..... tak nech sa potom nerozculuju...... kludne nech aj odidu, stale je nas tu dost a vacsina ludi aj ked odide casom schladne a vratia sa :wink: :dizzy_face:
5. máj 2008 o 16:40  • Odpovedz
to je furt dokola o tom istom - mne si zmazala a inym nie - a ked sa spytas komu nie, tak "nepoviem, najdi si sama" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ikke nic ti rusit nebudeme
5. máj 2008 o 19:07  • Odpovedz
zuz a emjee - "vysluzili" ste si zas jednu "skvelu" temu...
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=68702

(mat tak jej problemy a onasisove peniaze... :confused: :sweat_smile: )
26. aug 2008 o 16:11  • Odpovedz
ja som asi vadna, ale ked vidim v nazve temy vek dietata - jednoducho to pre mna patri do spolocnych terminov (ak to nie je vyslovene problem, ktory by sa mohol tykat aj starsich alebo mladsich, ako napr. nejaka choroba alebo tak)
26. aug 2008 o 17:15  • Odpovedz
nie si vadna, dobre robis :wink:
26. aug 2008 o 17:49  • Odpovedz
akoze zasa jedna tema o nicom :grinning: :grinning: :grinning: snad si ju Bob neprecita a neodvola nas :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2008 o 20:29  • Odpovedz
myslim, ze aj ked si ju precita, nebude mat dovod odvolavat nas :slight_smile:
26. aug 2008 o 20:36  • Odpovedz
no mozno bude suhlasit s nami, napr moj muz bol na strane uzivateliek :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2008 o 20:48  • Odpovedz
muz nech neprovokuje :grinning:
26. aug 2008 o 20:52  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.