• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nazory uzivateliek na adminov/adminky

(zamknutá)
9. januára 2009 
hmmmm
asi sa vazne zamyslim
natalkalippl
Kedy: Dnes o 08:18
Komu: zuz11
Predmet: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: :hearts:Natálka a Tobiášek:hearts:-www.natalkalipplova.wbs.cz
tak pro příště...ráda bych viděla,proč jsou fotky mojich dětí proti pravidlům albumu...nejsou nahaté ani nijak jinak urážející.A když něco někomu mažeš,aniž by ses zeptala nebo ty dotyčné fotky mohla zpětně ukázat...je to sprostý.Lituju tvoje děti,že mají takovou mámu.
Asi bys administrátorku dělat neměla,moc ti to nejde,raději se věnuj domácnosti,kočko.
Pa.
27. aug 2008 o 13:11  • Odpovedz
mail od barborky na modreho konika:

pekny den zelam,

mam dotaz na vasu adminku, ktora ma zrejme nemoze zniest...
pisala som prispevok, tak ako ina matka,dodrzala som pravidla,ktore mate - konkretne bod.9,ze mozem napisat meno firmy,al.zariadenia.
tak som postupovala,len meno a nic ine,ani adresa,ani webka,nic a zuz11 to vymazala....
je to podla vas ok??? a nie je to prvy krat!
ine mamule pisu mena lekarov, zariadeni,obchodov,firiem,webky a je to bez problemov na fore a vobec mi neprekaza,ked sa nieco nove dozviem.
fakt velmi divny pristup.

s pozdravom Barbora
27. aug 2008 o 13:30  • Odpovedz
barborke treba odpisat, ze nech laskavo cita pravidla az do konca, nie len po bod 9.
z bodu 10. sa napriklad celkom presne dozvie, preco su jej temy permanentne mazane :wink:
:grinning:
27. aug 2008 o 17:07  • Odpovedz
hehe, ona je teraz akoze moja kamoska :grinning: :grinning: :grinning: len preto, ze som jej slubila vyriesit to necitanie mailov :grinning:
27. aug 2008 o 17:58  • Odpovedz
dlho nebude lebo ju coskoro fakt bloknem ako tak ze firma na konika nepatri :grinning: dovodov mam na to hned viac :grinning:
inakl fakt zaujimave ze zla som len ja a ty si jej zamkla temu :grinning:
27. aug 2008 o 21:11  • Odpovedz
autor
zuz vy ste s emjee ako policajti, jeden dobry a druhy zly..hadaj kto je kto u vas :grinning: :grinning:
27. aug 2008 o 21:20  • Odpovedz
ved som to v predchadzajucom prispevku napisala :grinning: :grinning: :grinning:
inak aj natalkalippl dala najavo ktora som ja
inak emjee preposlala ti barbora ten mail? :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2008 o 21:27  • Odpovedz
poslala mi nejake blaboly a ze si ju nahnevala :grinning:
27. aug 2008 o 21:34  • Odpovedz
a nie tento mail co som sem vyssie vlozila? :grinning:
teraz ma asi zabije ale ja mam toho uz dost

Viete, že môžete začať cvičiť už 2 mesiace po pôrode?
Ktoré pravidlá téma porušuje: | Zruš
Pridaj odpoveď | Uzamkni | Zmaž tému | | Make ČSFR

barborka17 • 1d • Dnes o 11:09 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
| Zmeň | 89.173.25.149
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
maminy, poznáte cvičenia po pôrode?
vedeli ste, že už 2 mesiace po pôrode môžete začať pomaly cvičiť?
Tieto cvičenia sú venované ženám po pôrode, aby sa čím skôr dostali do kondície, postupne sa zbavili kilogramov z tehotenstva, spevnili si svaly a zároveň ich uvolnili a zrelaxovali, vyšli na chvíľku zo stereotypu. Cvičiť môžete začať po 2 mesiacoch po klasickom pôrode a 4 mesiace po cisárskom pôrode. Po veľmi komplikovanom pôrode, odporúčame začať cvičiť až po pol roku, prípadne sa poradiť so svojim gynekológom.
Výhodou je, že počas cvičenia si nemusíte platiť opatrovateľku, ale môžete mať svoje dieťatko pri sebe.Ak máte malé bábätko, môže pri vás ležkať na deke, ak je väčšie, môže sa zahrať v detskom kútiku, ktorý je priamo v telocvični.
Cvičenia vhodné po pôrode sú - pilates popôrode, brušné tance po pôrode, fitlopty po pôrode.
Odporúčam. Pre tie, čo ste z Ba, viem poskytnúť kontakt...
27. aug 2008 o 21:36  • Odpovedz
snad po tomto kroku anx uz nebudem jedina zla, dik anax :grinning: :grinning: :grinning: dufam ze si si to uzila :grinning:
27. aug 2008 o 21:44  • Odpovedz
pozyva ma na kurzy :grinning:
27. aug 2008 o 21:51  • Odpovedz
potom ti preposlem ten mail kam mas ist :grinning: :grinning: :grinning:
aspon ti dala neake hodiny zadara?
27. aug 2008 o 22:02  • Odpovedz
houbelec :grinning: ale mozno keby som tam dorazila a povedala, kto som, tak da :grinning:
27. aug 2008 o 22:14  • Odpovedz
aha a neako verejne ta pozvala? :grinning: a pripisala ze mna nemas zavolat resp nemas mi povedat datum a ani cas dokonca ani miesto cvicenia :grinning: :grinning: :grinning: ?
no kedze sme ju blokli tak ti nauctuje dvojnasobok :grinning: :grinning: :grinning:
inak ona v tom studiu aktualne pracuje? :zipper_mouth:
27. aug 2008 o 22:16  • Odpovedz
ona je md, ale predtym tam robila cvicitelku a mam dojem, ze jej to tam patri
27. aug 2008 o 22:40  • Odpovedz
a nevratila sa tam nahodou uz po md? vies su aj take mamicky co su na md iba 6 mesiacov :zipper_mouth:
nenajdeme nieco kde sa prezradila alebo vsetky take prispevky su uz zmazane? :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2008 o 22:43  • Odpovedz
pohladam v ip, mam dojem, ze sa mi priznala
27. aug 2008 o 23:09  • Odpovedz
barborka17
Kedy: 3. máj o 21:09
Komu: emjee
Predmet: Re:tema
no co uz :((,
ak si si vsimla,nie je to klasicka ponuka prace...
nevadi,zopar adeptiek sa mi ozvalo na ip
mate velmi divneho "majitela" fora - stranky,v porovnani s babetkom.
tam sa na tieto temy super bavime,lebo iba tak sa maminy dozvedia o takychto aktivitach.
urcite si nebudeme platit drahu reklamu na cvicenie,ktore stoji na maminu s bejby 120korun a je ich na kurze 8...
a co sa tyka tej ponuky pre maminy,by ste sa mali tesit,ze je na to fajn ohlas,ale to asi nie je zmyslom tohoto fora...
a mimochodom,nepisala som tu za firmu,ale za svoju osobu,mam 6mesacnu krasnu emmu,s ktorou toto cvicenie robim,no nestiham viac,ako 2 x tyzdenne,takze bola to taka osobna ponuka, ale to uz je fuk...
majte sa tu super,pa

emjee napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
barborka

temu som zmazala, pretoze 1/firmy nemaju pristup do fora
2/ na ponuku prace su tu ine fora

vdaka za pochopenie
emjee
27. aug 2008 o 23:12  • Odpovedz
barborka17
Kedy: 14. máj o 17:54
Komu: emjee
Predmet: Re:Re:Re:Re:Re:Re:tema cvicite v tehotenstve...
takze aj ked nemam cas,lebo je fakt,ze som momentalne majitelka 2 vybornych wellness studii,kde pracuju uzastne kvalifikovane fyzioterapeutky,dala som si tu namahu,ze teda aku mega reklamu sme si urobili.
ta gravid joga,ok beriem,zrejme som omylom okopirovala cely letak,ale aby si mi vytkla,ze pozvem tehosky na prednasku,ktora je zadarmo???
alebo ked ste vymazali ponuku na brigadu pre nejaku maminu na MD,to bolo dost divne.

ok,mame zrejme ine nazory na reklamu a chapem,ty si cepovana "majitelom"stranky...
ako som povedala,budem sa vyhybat tejto stranke,no niekedy musim nakuknut do IP,nakolko mi tam pisu zienky...

maj sa a ries s adminmi,hocico,ja nie som odkazana na vasu stranku,no je este stale malo moznosti pre tehosky a maminy s detmi.

majte sa tam vsetci...

emjee napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
nerozumiem co pises - kde je meno, kde sa nachadza ta povodna? kde bude ta nova? ...

firemne meno sa moze spomenut, ak ide o to, ze ta co odpisala, napisala ze chodi cvicit do zora centra

ale ty tu cielene robis reklamu studiu v ktorom pracujes (alebo si majitelka?) - pozerala som aj starsie temy, napr.
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=44993 otvarame kurz
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=31000 robime prednasku
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=30299 otvarame kurz
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=57838 baby music (to uz stihla zmazat ina adminka, nie ja)
atd. atd.

nepises za seba ale za studio miracle a to sa mi teda nepaci - poradim sa s inymi adminmi a dam ti vediet ako to budeme riesit

barborka17 napísala:
aha,a kde je meno???alebo ze kde sa nachadza ta povodna???kde bude ta nova??
vies,zle si to cele pochopila,myslim,ze tych zopar co odpisali,to pochopili,ved robili reklamu zoracentru...o nasom studiu,nebola ani zmienka,ale to uz je jedno,ved si to vymazala...

zaujimalo ma,ako si tehosky predstavuju,co by malo byt vo vseobecnosti na cviceniach lepsie...

ok dakujem za vysvetlenie mojej temy

emjee napísala:
citujem: "nakolko sa u nas taketo cvicenia robia uz dlho,mame aj vela kurzov,no chceme vediet,ci netreba nieco zlepsit, ako by ste si cvicenie predstavovali, tak, aby vam to co najviac vyhovovalo.otvarame v pondelok novu pobocku:slight_smile:" ak toto nie je raklama, tak potom uz neviem

barborka17 napísala:
ani slovkom som sa nezmienila o nasom studiu,ani meno,ani adresa,ani mesto,tak potom nechapem.
je to onicom davat do starej temy,ktora ma x stran a uprimne,mne sa vobec v tom nechce listovat a preklikavat.
z mojej strany by bol navrh temy starsie ako 6mesiacov,do ktorych uz dlhsie nik neprispel nejako archivovat...ale je to len moj nazor...

emjee napísala:
Barborka,

nevidim dovod, preco by si nemohla pokracovat v uz otvorenych temach, je to taky velky problem?
Co sa tyka tej zaujatosti - ano mas pravdu, kedykolvek otvorim temu o cviceni, si tam ty a robis reklamu (aj ked nepriamo) vasmu studiu.

emjee

barborka17 napísala:
ano,jasne takych tem je tu habadeeeeeeeeeeej,ale myslim si,ze tema - ako maju byt tie cvicenia lepsie,alebo take,ake si ich tehulky predstavuju,resp.co sa im na nich nepaci,myslim,ze taka tu nie je ziadna.o par dni otvarame novu pobocku a chcela som to zistit.takze dakujem
emjee,ze si si ju precitala...
ale vidim,ze kedze si zaujata voci kazdej teme,ktoru sem dam,pretoze moje meno ja uz same o sebe reklama,budem sa snazit tomuto foru vyhybat.

prijemny vecer zelam

Barbora

emjee napísala:
barborka

temu som zmazala, pretoze 1/firmy nemaju pristup do fora
2/ na ponuku prace su tu ine fora

vdaka za pochopenie
emjee
27. aug 2008 o 23:14  • Odpovedz
nezda sa mi to uplne ako priznanie ale asi mi to uz nemysli :zipper_mouth:
27. aug 2008 o 23:15  • Odpovedz
"som momentalne majitelka 2 vybornych wellness studii,kde pracuju uzastne kvalifikovane fyzioterapeutky,dala som si tu namahu,ze teda aku mega reklamu sme si urobili. "
27. aug 2008 o 23:21  • Odpovedz
aha necitala som celu diskusiu iba pre 2 prispevky odspodu, fakt spim :grinning: :zipper_mouth:
27. aug 2008 o 23:26  • Odpovedz
neako dlho sa lucila s nasou strankou a otvarala u nas stale nove a nove temy :grinning: :grinning: :grinning: to akoze na rozlucku ze ona nas vlastne nepotrebuje :grinning: :grinning: :grinning:
ok konecne sme ju poriesili ak sa ozve tak jej preposlem tu poslednu IP a poslem to aj Bobovi a je poriesene :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2008 o 23:31  • Odpovedz
tak tamia je dnes riadne na mna nabrusena :grinning: :grinning: :grinning: kuk kusok z nasej diskusie cez IP:
tamia
Kedy: Dnes o 13:03
Predmet: Re: Re: stop
to mi ako budeš mazať témy...? Najskor si poupratuj inde... ot mi zmažeš aj tému ked vytvorím sťažnosť na teba??? Určite by osm nebola jediná, myslím, že tu už podobná téma bola a akýmsi záhadným sposobom zmyzla.... velmi pekná adminka, dala by som ti hodinovú výpoveď, ked nevieš vychádzať v ústrety užívatelom stránky. ty si tu na to, aby si užívatelom ulahčila čítanie a nie na to, aby si tu iba mazala a zamkíňala.
Si prvý človek ktorému som takto povedala od srdca ale čo je vela to je veľa.

zuz11 napísala:
Ahoj tamia, ta prava poukazuje na duplove temy, kludne sa na mna mozes stazovat na email modrykonik@modrykonik.sk, len pochop ze temu co si vytvorila patri fakt do Vybavy a nie do volnej diskusie, nie si na strankach ziaden novacik a tak by si to mala pochopit.
Hej je to moja chyba ze som do Zmenovnika tem neuviedla tuto zmenu ale aj tak predpokladam by si to necita,
pekny den, zuz

vsetko vzniklo koli tomu ze som jej tuto temu presunula do Vybavy:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=71955&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
klasika ze vytvorila dalisu vo volnej diskusie:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=71988&vGroupOffset=40
tak si slecna zacal otvarat taketo temy:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=72007&vGroupOffset=0
ostatne taketo odkazi som jej zmazala :wink: a ohen na streche :zipper_mouth:
28. sep 2008 o 14:28  • Odpovedz
autor
zuz povedala ti to od srdca, co viac si priat:slight_smile:)
28. sep 2008 o 20:31  • Odpovedz
poslala som jej dokonca aj kontakt na email nech si mam co aj v emailoch citat :grinning: :grinning: :grinning:
28. sep 2008 o 23:15  • Odpovedz
takze stale ma ma niekto v zuboch
tamia
Kedy: Dnes o 12:04
Predmet: Re: Re: Re: Re: stop
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=36451&vGroupOffset=0
toto čo robí medzi bábetkami, snáď sa to nettýka bábetka. Uprac to!!!!
29. sep 2008 o 12:18  • Odpovedz
Vypadá to že tamie z toho trošku šiblo ne? :confused:
29. sep 2008 o 13:19  • Odpovedz
To jsem se ale naštvala :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

koblizek84 • 1d • Dnes ve 21:27
estli jste si vsimly,tak myslim ze krista je ted admina,je to dole v levo,vecne mi mazou inzeraty co dam na konika :unamused: :angry:

koblizek84 • 1d • Dnes ve 21:33
ewus:nevim uz jsem tam psala,ale nikdi neodepsal,ze pry porosuje pravidla to tedy nevim cim.... :unamused:

Napsala jsem ji IP:

krista (admin)
Kdy: Dnes ve 21:39
Komu: koblizek84
Předmět: Inzeráty
Ahoj,
nevím co máš za problém a komu jsi psala kvůli těm inzerátům, ale já jsem ti vždycky odpovídala :confused:
Většinou jsi psala velkými písmeny a to je zákazané, rozhodně ti nikdo nezastavil inzerát, který byl v souladu s pravidly, to by si nikdo nedovolil, tak nevím proč píšeš klamné informace.

Krista

Kdo by nevěděl, tak koblizek84 je ženou slavného hokejisty, asi si si o sobě myslí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.ahaonline.cz/cz/sport/hokej/14699/vaclav-nedorost-ano-snoubence-a-take-liberci-hokejovy-utocnik-asi-zitra-podepise-bilym-tygrum/
9. jan 2009 o 21:49  • Odpovedz
krista klidek :wink: tu sa pise o adminoch kadeco :wink: jednym uchom dnu a druhym von (ja mam konika medzicasom ako terapiu - ucim sa tu byt pokojna a vyrovnana a nestresovat :grinning: )
ale samoska treba dat najavo, ze si nemaju dovolovat
9. jan 2009 o 22:25  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.