• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nedá sa mi pridať príspevok

(zamknutá)
9. decembra 2006 
ahoj bob, rada by som vedela a teda aj ťa upozornila na toto: niekedy sa mi stáva, že mi nejde pridať príspevok do témy aj keď to opakovanie skúšam aj 10x. Stáva sa mi to, keď sa nalogujem, keď už som tu dlhšie nestáva sa to. Neviem či je chyba u vás alebo u mňa. Ďakujem za vysvetlenie
22. nov 2006 o 17:33  •  1 dieťa  • Odpovedz
autor
stáva sa mi to v téme apríl 2007
22. nov 2006 o 17:39  •  1 dieťa  • Odpovedz
veronika to sa stáva aj u nás košičaniek možem aj 20x a nejde pridať :angry:
22. nov 2006 o 17:55  • Odpovedz
Davidko to bude asi tym ze tam uz je vela prispevkov,treba spravit novu temu s Kosicanky II
22. nov 2006 o 17:56  • Odpovedz
autor
ja som teraz asi aj 40x skúšala už ma opúšťajú nervy. Stále som skúšala pridať ten istý text, tak som ho zmenila a už to išlo. Tiež som myslela, že to možno je aj tým, že tam je veľa príspevkov
22. nov 2006 o 17:59  •  1 dieťa  • Odpovedz
Hmm. S tym, ze tam je vela prispevkov by to suvisiet nemalo (ajked mozne je vsetko). Z toho co pisete zatial netusim cim to moze byt.

Stava sa to este niekomu? Pri akych temach? Za akych okolnosti? Napiste.
23. nov 2006 o 10:06  • Odpovedz
bob - klasika - v snazilkach je to uplne bezne, a mam pocit, ze to suvisi prave s poctom prispevkov v danej teme
23. nov 2006 o 14:13  • Odpovedz
ahojte, mne zase robi posledne 2 tyzdne problem ked si chcem pozriet nejaku temu. Vzdy mi zamrzne stranka a musim ju znovu zadat a skusat. Niekedy je to aj na niekolky pokus. Stava sa mi to pri vsetkych temach, nielen niektorych. A taktiez ked si chcem pozriet svoju postu. Teraz sa mi podarilo otvorit poslednu spravu co mi prisla asi na 10-krat...
23. nov 2006 o 14:27  • Odpovedz
Bob, snazilky, tehulky... Fakt sa to (aspon mne) stava v temach s vela prispevkami...Niekedy pomoze, ked vynechame smajlov :wink: Ale ked mi ich tak radi pouzivame :grinning:
23. nov 2006 o 22:04  • Odpovedz
Ahoj Bob, vcera som pridala temu Diabeticka a tehotenstvo a dnes ju nemozem najst...poradis? vdaka
28. nov 2006 o 09:59  • Odpovedz
mne sa to tiez stava hlavne v objemnych temach... ale staci pockat na zobrazenie "tvoj prispevok bol pridany" a vzdy tam je... len ja sa obvykle moc ponahlam... :rolling_eyes:

miha, tuto? http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=19152&vSearchOffset=0&q=diabeticka
28. nov 2006 o 10:16  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (22. tt)  • Odpovedz
mihalicka ak nevies najst svoju temu, staci zadat do vyhladavaca jej nazov a ono ti ju vypluje :wink: niekedy sa totiz stane, ze tema je pridana do zlej kolonky a admini ju presunu, ale nepamatam, zeby som tuto tvoju temu presuvala :slight_smile:
28. nov 2006 o 18:40  • Odpovedz
NO niejako sa to stava castejsie, napisem prispevok a ked dam odoslat tak ma hodi na prvu stranu danej temy a neprida ju. :confounded:
8. dec 2006 o 23:22  • Odpovedz
kami ak das na konci smajla, zvykne to zablbnut
8. dec 2006 o 23:49  • Odpovedz
Emjee prave ze som nedavala nic,napisala som len Ahojte,ako sa mate?
8. dec 2006 o 23:49  • Odpovedz
:grinning: no ja tiez niekedy zdravim stokrat :grinning: kym sa tema rozchodi :grinning:
8. dec 2006 o 23:55  • Odpovedz
Emjee no dnes to bolo asi tak na 10x :slight_smile: uz mi z toho sibalo ze sa tolko zdravim :grinning:
8. dec 2006 o 23:56  • Odpovedz
tak presne preto mi to dnes nechcelo pridat!!!ja som chcela poslat len smajla,tak uz to chapem :sunglasses:
8. dec 2006 o 23:56  • Odpovedz
kami - opakovanie je matkou mudrosti - to aby si nezabudla slovencinu v tom sirom svete :wink: :grinning:
8. dec 2006 o 23:58  • Odpovedz
Emjee uz to riesime,asi si zalozime novu temu,tak tu staru nam bude treba zamknut.
Inak uz som na sr :grinning:
9. dec 2006 o 00:00  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.