• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Neplacena reklama v IP

(zamknutá)
26. februára 2009 
Ahoj,

kdosi mi preposlal nasledujici IP:

"barcap napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
POUZE NEZÁVAZNÁ NABÍDKA
Ahojky,kamarádka šije a nabízí krásné svatební věcičky LEVNĚ(podvazky,vývazky,závoje,spony,polštářky atd.).Jestli by jsi něco chtěla,mrkni na

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=123147

dotazy ráda zodpovím.Barča "

Co s tim? Uzivatelku bloknout nebo ji zatim jenom vyhrozovat?
Cpala mi inzeraty do bazaru, tam uz ma podminku s vystrahou a zatim toho nechala... a asi teda otravuje holky pres IP...

Diky
Zirafka
21. mar 2008 o 14:14  • Odpovedz
ja by som jej asi poslala posledne varovanie... :stuck_out_tongue_closed_eyes: (mozno si bude mysliet, ze vidime do IP a naozaj s tym prestane... :grinning: )
21. mar 2008 o 14:48  • Odpovedz
autor
aaa, holcina si jeste zalozila pripravny album... tolik smuly najednou :grinning:
21. mar 2008 o 14:57  • Odpovedz
ale ten ma OK, nie? :confused:
21. mar 2008 o 15:07  • Odpovedz
autor
Ten co ji zustal uz jo (smazala jsem ji asi 10 fotek ditete :grinning:). Ale mela jeste jeden - zase s tema prodejnima vecma :slight_smile:, ten jsem myslela v tom predchozim prispevku :slight_smile: a uz je smazanej

Jinak jsem na ni udelala bububu a vypada to, ze to zabralo :slight_smile:
21. mar 2008 o 16:52  • Odpovedz
dalsie upozornenie:

xaen napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Máte dcérku, syna, neterku, synovca či vnúčence? Darujte im krásny darček v podobe písmeniek na dvere. Písmenka pomáhajú deťom rozvíjať predstavivosť, naučia sa rýchlejšie svoje meno a sú krásnym dekoratívnym doplnkom do každej domácnosti. Úžasne oživia Vaš domov. Pozrite si našu stránku www.nika-dekoracie.spaces.live.com. Prajeme prijemne prezeranie.

vyzera to, ze xaen je cerealia a cassablaanca, zuz, ty si uz nieco s nimi mala, ze?
27. mar 2008 o 08:58  • Odpovedz
...alebo anaxamon...?
27. mar 2008 o 09:00  • Odpovedz
ikke ja som blokla cassablaanca lebo posielala nepaltenu reklamu na MSv, zuz ale napisala na MK viac k neplatenej reklame...
27. mar 2008 o 09:02  • Odpovedz
jaj, ano, pre oci nevidim, xaen je uz bloknuta...
27. mar 2008 o 09:04  • Odpovedz
ikke :grinning: ma este dalsie dva nicky a tie s nou tiez riesim :wink: ale ako pozeram uz nemusim lebo to poriesila anaxamon :grinning: pouzivala ta isto nick cassablaanca a cerealia :zipper_mouth:
asi dam bloknut celu jej IP lebo co nick to neplatena reklama :zipper_mouth:
27. mar 2008 o 12:53  • Odpovedz
no ak s tym fakt neprestala, tak by som jej tiez blokla celu IP :unamused:
27. mar 2008 o 13:18  • Odpovedz
hlavne porusuje vedome aj pravidlo viac nickov :wink: :zipper_mouth: k tomu ta reklama :zipper_mouth:
27. mar 2008 o 13:28  • Odpovedz
toto mi poslala jedna uživatelka do ip

lacosta napsala:
Dobrý den, dovoluji si Vás oslovit s nabídkou vizážistických služeb. Jsem z Ostravy a líčením nevěst se zabývám již dlouho. Mám zkušenosti i s fotolíčením, líčením na černobílé fotky a další. Pokud budete mít zájem, tak mne kontaktujte na telefon 732313835 nebo na email newandejka@seznam.cz nebo použijte interní poštu.
Jestli Vás tento email nezaujal, tak se prosím nezlobte.

S pozdravem

Andrea Bienieková
25. feb 2009 o 23:33  • Odpovedz
ikarkulka, treba jej spat poslat ip, ze porusuje hrubo pravidla zasielanim nevyziadanej posty a zaroven zneuziva postu na zasielnaie neplatenej reklamy. Ak sa to bude opakovat tak ze ju bloknes.... :wink:
26. feb 2009 o 09:10  • Odpovedz
ok, pošlu.
26. feb 2009 o 11:39  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.