• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nová pani medzi nami

(zamknutá)
19. októbra 2008 
anaxamon

je mi velmi luto, ze sme sa nemohli zucastnit tvojej urcite skvelej svadby
kazdopadne darcek mas schovany :grinning: a musime urobit nejake posvadbove stretko, kde ti ho odovzdame :slight_smile:

zelam ti vela lasky a vela trpezlivosti s manzelom :slight_smile:

a pridaj dalsie fotky :wink:
17. sep 2008 o 17:18  • Odpovedz
Anaxamon sice se neznáme, ale jestli jsem pochopila správě, tak jsi čerstvě vdaná :dizzy_face:

Každopádně přeju hodně štěstíčka a pohody v manželství, ať vám to krásně klape :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. sep 2008 o 17:31  • Odpovedz
jej a ja som si najskor myslela ze ideme vitat novu adminku a to tu mna vitaju ako pani mladomanzelku :grinning: :grinning:

dakujem vam velmo pekne kocky a krista teba medzi nami vitam a verim ze do nasho malickeho clubu coskoro zapadnes:slight_smile:)
17. sep 2008 o 18:37  • Odpovedz
autor
no anax ja som si myslela, ze uz ti budem musiet poslat link, aby si sa sem kukla :grinning:
17. sep 2008 o 18:49  • Odpovedz
no vidis to, neviem co skor, chcem aj fotky nahadzovat aj som zistila ze mi treba 20 stran svadobnych albumov prekontrolovat a ani neviem kolko priprvanych..temy som uz upratala...doma som aspon prat dala, jest som este nejedla a svadobne dary musia pockat asik do zajtra kym ich vybalim:slight_smile:))
17. sep 2008 o 19:08  • Odpovedz
anax, podobne prajem vela lasky a tolerancie v manzelstve :slight_smile:

dufam, ze ta svadobny osial bude drzat dlhsie, nez nas, ostatne "stare vrazdy", co na mojasvadba chodime pomaly uz len, ked sem das link na nejaky problem :confused: :sweat_smile:
17. sep 2008 o 21:50  • Odpovedz
ikke dakujem ti velmi pekne, osial ma nastastie nikdy neprepadol ale citim sa tam dobre...lepsie nez medzi mamickami ci stavebnickami takze zatial si dovolujem ostat medzi svadobcanmi :grinning:
17. sep 2008 o 22:11  • Odpovedz
autor
anax no budes musiet :grinning: zatial nemame nahradnika a ty si tam pekne zabehnuta :slight_smile:
17. sep 2008 o 22:12  • Odpovedz
az by sa daco zmenilo budem informovat:slight_smile:))

ale uz dost, lebo moc odbocim od temy :grinning:
17. sep 2008 o 22:14  • Odpovedz
My taky moc anaxamon gratulujeme a prejeme jenom to nej nej nej do manzelskeho zivota :slight_smile:
17. sep 2008 o 23:24  • Odpovedz
no kocky tak co, nedame nejake to stretko?? :slight_smile:))
19. okt 2008 o 21:27  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.