• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nove pravidla bazaru

(zamknutá)
27. septembra 2010 
Anax - s platicimi firmami se snazim dohodnout, ze sice zaplaceno maji, ano, ale ze bazar je pouze pro prodej, takze at napisou, ze prodaji, jinak ze je mi lito...
3. apr 2008 o 11:48  • Odpovedz
takze prenajom im neakceptujes?
3. apr 2008 o 12:20  • Odpovedz
Ne, neakceptuju. Bazar je pro prodej/koupi, pronajem si muzou inzerovat v katalogu firem :wink:
3. apr 2008 o 12:47  • Odpovedz
ziraf, mam novu vlnu vzbury :grinning:
3. apr 2008 o 13:31  • Odpovedz
pomooooooc :astonished:
kde mozem znovu vidiet inzeraty, ktore som stopla??? neviem, ci som nahodou nenapisala babe, co na inzerat upozornila, namiesto autorky... :unamused: :confused:
3. apr 2008 o 22:24  • Odpovedz
tak napisala som to dobre, vtipne je, ze ta ista baba napisala zly inzerat a zaroven upozornila na iny cudzi inzerat, ktory porusoval presne to iste pravidlo ako ten jej...

nicmene (ako sa hovori u zirafky), otazka o znovuvyhldani stopnutych inzeratov trva...
3. apr 2008 o 22:29  • Odpovedz
ikke nikde nich neuvidis, ja som sa tak dneska v robote preklikavala spat sipkou aby som nasla nejake stopnute inzeraty...kym si link stopnuteho inzeratu niekde neulozis, ty ho uz nenajes, jedine bob a samotna uzivatelka ho vidi :pensive:
3. apr 2008 o 22:58  • Odpovedz
Anax - a kde se ti to bouri? Nekde verejne nebo v IP?
4. apr 2008 o 07:27  • Odpovedz
ziraf, nastastie len v IP ale uz sa od vcera ukludnili, takze uz je to ok :grinning:
4. apr 2008 o 07:33  • Odpovedz
tak to ste ma nepotesili :sweat_smile: ani ja vas nepotesim... alebo mozno hej, idem zalozit temu stopnute inzeraty, este kym ich mam niekde v history (snad)
4. apr 2008 o 09:46  • Odpovedz
no...odkedy je zuz mimo, vyzera to v bazari na konikovi ako ked "macka nie je doma, mysi maju raj"... :sweat_smile:
neviete, kde je zuz? stahuje? dovolenkuje? a kedy ju mozme ocakavat? :sweat_smile:
4. apr 2008 o 11:00  • Odpovedz
ikke neviem nic nespominala ze bude mimo, akurat emjee nema pristup k netu...potrebujes na mk helfnut s bazarom???
4. apr 2008 o 11:25  • Odpovedz
no hlavne neviem par veci... napr.
velke pismena su zakazane aj vo vnutri inzeratu?
mozu byt v inzerate odkazy na webstranky s blizsimi info o produkte???
a co odkazy na ine bazare (mimibazar a pod.)?
4. apr 2008 o 11:37  • Odpovedz
alebo taketo:
http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=86544
alebo rovno ze skvrny na satach - napiste mi, zaslem katalog...
4. apr 2008 o 11:39  • Odpovedz
ikke velke pismena ani v inźerate neakceptujeme...akurat kedze ja mam toho na msv pomenej tak im pisem ip nech si to upravia a nestopujem im ho hned az po nejakych dvoch dnoch ak neupravia svoj inzerat.

vsetky weby okrem linku na album sem na msv resp. na mk stopovat...ani mimibazar ani nic neakceptovat

ten lin je ze :grinning: :grinning: :grinning: co to ma spolocne s babatkami a mamickami??? musela by som to zosiroka zobrat..keby zeje to na streche budis..ale takto :grinning:
4. apr 2008 o 11:52  • Odpovedz
no este tie skvrny dajme tomu - decka zakydaju vsetko :sweat_smile: ale tie mravce...? :fearful:
4. apr 2008 o 12:04  • Odpovedz
ved prave, obcas sa cloveku zastavuje rozum ale najlepsie je ked ti potom zacnu vypisovat ze akym pravom si to stopla :grinning: :grinning: to milujem :grinning:
4. apr 2008 o 12:13  • Odpovedz
a este neviem, ci vyhadzovat aj vselijake tie ponuky na bizuteriu, hlavne ked ide zjavne o niekoho kseft...
napr.
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=86729
4. apr 2008 o 13:06  • Odpovedz
no neviem,. moc mi to na babtkovske forum nesedi ale skusim sa spytat boba cez icq co si mysli ona napisem ti to tu
4. apr 2008 o 13:11  • Odpovedz
tak prave sa odhlasil z icq, tak to asik nejaky cas potrva...
4. apr 2008 o 13:11  • Odpovedz
ikke mobily sa na konikovi v inzerate akceptuju??
4. apr 2008 o 13:17  • Odpovedz
neviem... ale ked je tam rubrika Ostatne (nedetske) ...
4. apr 2008 o 13:28  • Odpovedz
hm, ani zirafka uz nieje online na icq, tak ona by bola tiez poradila lebo ja sa v konikovi moc nevyznam... :sweat_smile:
4. apr 2008 o 13:33  • Odpovedz
jaj, tak teraz neviem, ci som niekomu neskocila do teritoria... som prezrela aj cesky konikovsky bazar a par inzeratov stopla a niektorym napisala, nech si prepisu velke pismena... :sweat_smile:
4. apr 2008 o 14:48  • Odpovedz
bob je online tak sa ho popytam..aj na tie mobily
4. apr 2008 o 15:09  • Odpovedz
bob odkazuje ze aj sperky a aj mobbily a aj ostatne veci nedetske kym toho nie je privela akceptujeme
4. apr 2008 o 15:15  • Odpovedz
cize aj chytace mravcov, mysi, cistice siat a praciek... ? :sweat_smile:
4. apr 2008 o 15:25  • Odpovedz
a lieky - vakciny predpokladam mozu byt (nie na recept...)
http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=88419
4. apr 2008 o 15:28  • Odpovedz
pisala som uz v inej inzeratovskej teme (btw. preco mame v adminovskej sekcii tolko dupiel? :grinning: ) na konikovi mozu byt aj veci, ktore nesuvisia s konikovskym zameranim

a velke pismena netolerujeme, okrem dvoj a trojpismenkovych nazvov ako USA, HM, CA, CAM, velkost XL, a pod.
4. apr 2008 o 17:37  • Odpovedz
co sa tyla tych liekov - lieky na predpis (medzi inym aj hak) tu nemaju co robit, si myslim

volnopredajne ako vitaminy, kase, vakciny su podla mna ok

este neviem, co s liekmi na ivf a pod. - ja sa nevyznam, ale mam pocit, ze aj tieto su asi na predpis nie?
4. apr 2008 o 17:53  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.