• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novy admin

(zamknutá)
10. decembra 2011 
@mmmk
@ikarkulka aha tak fajn, já že se za mých časů aktivně hlásila do toho :sweat_smile:

@latvia dneska ten nick vidím poprvé :sweat_smile:
28. jan 2011 o 08:02  • Odpovedz
@emjee obcas nieco flagne, velmi zriedkavo, ale vie to. islo mi skor o to ze je normalna a nerobi komplikacie :slight_smile: lebo na oflagovanie su tu
murinka
pink_lady
warhollette

lenze z murinky nemam dobry pocit, neviem preco,ale proste nemam, warhollette velmi nepoznam, pink_lady by to tusim nebrala..... takze dalsie osoby uz netusim kto by bol :unamused: nemas nejaky tip?
28. jan 2011 o 08:24  • Odpovedz
@latvia olifcek poznam jedine z temy o rodicaku, ale ako pisala emjee nezapajala sa do diania na koniku, ja co si pamatam tak oflagovala jednu temu. Najlepsie by bolo keby bola dobre zbehla v temach
28. jan 2011 o 09:40  • Odpovedz
@latvia olifcek sem-tam nieco flagne, nemam s nou problem..... murinka nie, ona je niekedy taka, ze na chleba natriet a inokedy taka, ze zabit a zakopat..... neviem ci je taka naladova alebo to nema v hlave ujasnene lebo raz je kon strasne na hovno a inokedy strasne super :-/

warholette a pink_lady mi nic nevravia... ako vravia, ze su mi tie nicky povedome, warholette aj flaguje sa mi vidi, ale neviem o nej nic blizsie
28. jan 2011 o 10:53  • Odpovedz
@latvia @danu a strapco13? nejako ju mam zapisanu v pamati, no neviem ci v dobrom, ci v zlom, ci z fora alebo z bazaru, ci z flagov ci z kade :-/
28. jan 2011 o 10:59  • Odpovedz
@janocka presne, murinka sice flaguje, ale je naladova, preto z nej nemam dobry pocit. okrem toho poslednu dobu su tu furt len flagy, ale nikto nehadze linky na duple :unamused:

@danu myslim ze taku, co by flagovala a bola by v poho nenajdeme :grinning: olif je normalna, to viem, a myslim ze by vedela aj hladat temy, mozeme ju vyskusat.

a este padol navrh urobit vyberove konanie :slight_smile: nech sa poprihlasuju ktore chcu a ja urobim prve sito, a zbytok zvazite vy
28. jan 2011 o 11:23  • Odpovedz
@janocka strapco vela radi, aspon co som pozerala niektore temy, je bezkonfilktna, ak by chcela som za
@latvia ja moc olifcek neschvalujem, nepoznam ju sice, ale moc mi nesedi
vyberove kolo neviem ci je dobry napad, mali by sme vybrat koho pozname, lebo sa nam poprihlasuju uzivatelky, o ktorych nebudeme moc vediet :unamused:
28. jan 2011 o 11:43  • Odpovedz
@danu strapco odmietla, bihan odmietla, napada ti este niekto iny? lebo mna nie :unamused:
28. jan 2011 o 11:47  • Odpovedz
@latvia nenapada
28. jan 2011 o 11:48  • Odpovedz
@danu tak je na vyber olifcek alebo traktor, aj ked traktor si viem predstavit na inom poste
28. jan 2011 o 11:51  • Odpovedz
@latvia na akom?
28. jan 2011 o 11:52  • Odpovedz
@danu post MATKA PLUKU :grinning: :wink: sleduje dianie na koniku, nahlasuje podozrivych ludi, vo viacerych sa uz trafila...snazi sa uz aj urovnavat frflania a hadky a obranuje nase konanie ked niekto nadava....proste taky tajny spolupracovnik, most medzi nami a uzivatelmi
28. jan 2011 o 12:07  • Odpovedz
@danu ale ak sa nenajde nikto vhodny tak bude admin, ak budete suhlasit
28. jan 2011 o 12:07  • Odpovedz
@latvia strapco nechce? skoda :frowning2: tak potom jedine vyberko, mozno sa prihlasia aj tie, ktore pozname :sweat_smile:
28. jan 2011 o 12:11  • Odpovedz
@janocka nie, nechce, som sa jej pytala a vraj by pozabijala niektore sliepky :grinning: takze nechce/
ak vyberko, tak to sformuluj a nacap asap
28. jan 2011 o 12:12  • Odpovedz
@janocka @latvia A co kdybychom odted treba tyden zapisovaly flagy a kdo nejvic flaguje, byl by adminem?
28. jan 2011 o 17:01  • Odpovedz
@mmmk :grinning: to by sme s tym vela roboty nemali :wink:
28. jan 2011 o 18:57  • Odpovedz
@mmmk a dost vela flaguje murinka, ale ona je taka , ako pisala janka, jak aprilove pocasie, raz sa chova normalne a pomaha, inokedy rype , buzeruje a nadava :unamused: takze neviem
28. jan 2011 o 18:58  • Odpovedz
autor
v bazari vela flaguje skajka52 ale nic blizsie o nej neviem
29. jan 2011 o 15:21  • Odpovedz
@emjee skajku som dala dohromady v podstate ja :grinning: som ju niekde nachytala, neviem ci nie dupla nick, alebo na inzeratoch, tak sme si vymenili par ip, ze ako to tu funguje, potom mi parkrat napisala ci sa moze toto a toto a odvtedy flaguje :slight_smile: vo flagovani bazaru je dobra, ale do fora sa nechyta, tak neviem. inac ju blizsie nepoznam
29. jan 2011 o 15:23  • Odpovedz
takze flagujuci za posledne 2 dni:
murinka
pink_lady
olifcek

vo fotoblogoch:
ivka1603
bea1971
tadotami

v bazare:
najcastejsie bea1971 a skajka52

ktore mam oslovit?
31. jan 2011 o 13:11  • Odpovedz
@latvia ja hlasujem za tu ivka1603 , ta oflagovala aj moj album :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2011 o 13:17  • Odpovedz
@domika007 :grinning: :grinning: jj, ja som ju flagla tu, jak vitala novacika :grinning: reku ze novy admin kebyze neflagne domiku :grinning:
31. jan 2011 o 13:18  • Odpovedz
@latvia mile od teba :grinning:
31. jan 2011 o 13:19  • Odpovedz
@janocka Jani, ozval sa uz niekto na admina? :confused:
31. jan 2011 o 13:44  • Odpovedz
@danu iba olifcek
31. jan 2011 o 14:10  • Odpovedz
@danu jj, iba olifcek pisala mail, nik iny :unamused: ale uvidime, mozno to poprichadza.... ja od zajtra vecera do nedele nebudem na nete, ale dohodla som sa s @latvia , ze maily checknem aspon cez iPhone a ak bude nieco ohladom adminov, tak jej to fwdnem nech vyberate
31. jan 2011 o 14:57  • Odpovedz
@janocka Jani ok, dik :wink:
31. jan 2011 o 15:09  • Odpovedz
@danu
@janocka
@emjee a co bubelko? je nekonfliktna, neflaguje, ale je rozzumna
1. feb 2011 o 22:56  • Odpovedz
@latvia neviem kto to je
2. feb 2011 o 08:22  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.