• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novy admin

(zamknutá)
10. decembra 2011 
...tak elitera uz nie je tehula :pensive: (som si prave vsimla)
ale nielen preto (...ale zas aj preto...), keby bolo treba dalsieho admina na cesleho konika, myslim, ze by bola dobrou kandidatkou :wink:
6. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz
autor
na svk konikovi teraz pozitivne vnimam uzivatelku "danu"

inak by som prijala, keby sme pribrali este dalsiu / dalsie adminky, lebo tu treba naozaj radikalne upratat, aspon na konikovi a ja momentalne nestiham
5. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz
emjee - tiez si vsimam "danu", velmi pomaha, uz som jej aj dakovala :slight_smile:

tiez som za dalsiu adminku na MK, bo chapem, ze emjee ma toho dost, krista ma PC v oprave, do toho vela zaujemcov o reklamu a vytvaranie prezentacii, plus moja svadba, tak je konik trosku zanedbany, ale buduci tyzden sa mu budem opat venovat viac
5. jún 2009 o 22:31  • Odpovedz
aj ja som za danu, aj keby mala len presmerovavat temy (ako to robi aj teraz, len by mala lepsi vyhladavac a nemuseli by sme obcas este dovyhladavat presnejsie temy :wink: ) ... kedze momentalne emjee, krista a aj zuz nie su na konikovi tolko ako kedysi, no a ja mam tiez aj ine veci na praci. vcera som sa aspon prehrabala vyse 20 stranami inzeratov po 3 dnoch a hned ma nejaka dobra dusa pocastovala v teme, ze to adminovanie "zeriem" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
:wink:
7. jún 2009 o 13:18  • Odpovedz
autor
ikke :grinning: videla som to :grinning:

janocka spytas sa danu ci by do toho sla?
8. jún 2009 o 09:08  • Odpovedz
ano, opytam sa danu, v priebehu dnesneho, pripadne zajtrajsieho dna.... ako budem stihat... caka na mna zo 20 mailov a 30 Ip, tak sa idem cez to prehryzt
8. jún 2009 o 10:03  • Odpovedz
danu suhlasi :wink:
Od koho: danu
Kdy: Dnes v 11:12
Komu: janocka
Předmět: Re: adminovanie
ahoj, mala by som zaujem, budem velmi rada ,akurat som na dovolenke v Grecku pridem 17.6.
Dana
9. jún 2009 o 12:16  • Odpovedz
no dufam ze to bude dobra posila:slight_smile: ja ju nepoznam vobec :wink:
9. jún 2009 o 12:25  • Odpovedz
anax - ona bude velmi dobra posila, co sa tyka duplicitnych tem, ma o konikovi prehlad.... a nenapise len, ze duplicitna tema, vzdy pripoji aj link na temu, kt. riesi rovnaky problem
9. jún 2009 o 12:40  • Odpovedz
Ahojky,
ani jsem si nevšimla že tohle téma zase žije :slight_smile:

Ale danu jsem zaregistrovala a taky jen souhlasím :slight_smile: PC už je OK, ale dítě zlobí :grinning: a začíná léto, tak si myslím, že posila bude fajn :slight_smile:
9. jún 2009 o 12:45  • Odpovedz
jani a teraz viem na koho narazas :grinning:
9. jún 2009 o 12:46  • Odpovedz
anax - koho si myslela, ze myslim? :confused: bo ja som narazala na seba, ze tebe som pisavala len, ze duplicitna tema a podobne keci a nepripojila som link :wink:
9. jún 2009 o 13:04  • Odpovedz
na ooo :slight_smile: ma rovnaky styl potom

na to ako si to robila som uz zabudla :grinning: :sunglasses:
9. jún 2009 o 13:12  • Odpovedz
jaaaj, s ooo som sa dohodla, ze ked sa jej nechce pisat ake pravidla porusuje alebo davat link na temu, nech da do vykricnika aspon bodku a domika007 dava ciarku alebo ine interpunkcne znamienka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2009 o 13:32  • Odpovedz
rozpravala som sa s bobom o danu a jej adminovani MK a suhlasil.... dohodli sme sa tak (aj s bobom aj s danu) , ze dolu v zozname adminov uvedena nebude, aby ju uzivatelky nezatazovali pisanim Ip, ze staci ked bude riesit dupla temy, ze to dost pomoze
18. jún 2009 o 11:07  • Odpovedz
danu uz ma admin prava, v skratke som jej vysvetlila co a ako, tak teraz ide studovat manual admina :wink:
18. jún 2009 o 12:33  • Odpovedz
oki doki jani, snad sa nam pride nova adminka predstavit :grinning:
18. jún 2009 o 12:34  • Odpovedz
ahojte :slight_smile:
tak snad vam pomozem a neuskodim :sweat_smile: diky za doveru :slight_smile:
18. jún 2009 o 12:51  • Odpovedz
danu vitam ta medzi nami...postupne sa otukas, a s nami co sa nepozname aj zoznamis :wink:
18. jún 2009 o 13:24  • Odpovedz
Danu taky tě vítám a přeju hodně hodných uživatelů :sweat_smile:
18. jún 2009 o 13:38  • Odpovedz
danu, aj ja ta vitam, dufam, ze si neutrpela sok, ake je to tu vsetko zrazu farebne :grinning:
a ak ano, verim, ze sa rychlo zorientujes :wink:
18. jún 2009 o 13:39  • Odpovedz
danu aj ja ta vitam medzi nami adminkami, vela zdaru a co najmenej problemovych uzivateliek :wink:
18. jún 2009 o 14:37  • Odpovedz
danu, vítám v admin týmu a přeji pevné nervy :wink:

jani, tos teda ooo poradila pěknou věc. a já už delší dobu si říkám, co to pořád má s těmi tečkami v upozornění, že už jí asi napíšu :grinning: protože to je pořád samá zelená a když to rozkliknu, tak tečka. a já si řikám - a co jako? :grinning:
19. jún 2009 o 11:04  • Odpovedz
dakujem vam pekne za privitanie :slight_smile:
19. jún 2009 o 12:01  • Odpovedz
autor
danu ahoj :slight_smile: vela zdaru :slight_smile:
19. jún 2009 o 12:49  • Odpovedz
danu - aj ja ta vitam :wink:

karkul - no "ooo" sem-tam aj napise, ze "dupla" ale vacsinou su to tie bodky... ale tak je to na nieco dobre podla mna, ze vidime, ze s tou temou nie je nieco ok :wink:
19. jún 2009 o 13:30  • Odpovedz
to samozřejmě :wink:
19. jún 2009 o 14:55  • Odpovedz
autor
ad ... - to je lepsie nez ked napise, ze nesplna pravidlo cislo 8 a ja musim ist kukat do pravidiel, ze ktore ma poradove cislo 8 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. jún 2009 o 22:30  • Odpovedz
tak tak :grinning:
19. jún 2009 o 22:34  • Odpovedz
no uzivatelky ooo a domika007 sa doplnaju - ooo pise bodky, ze nieco nie je ok a domika hadze linky na diskusie priamo do tem, lebo ze oznacovanie ze ju nebavi.... a ony dve su kolegyne, takze su zohrane :grinning:
19. jún 2009 o 22:44  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.