• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nový server

(zamknutá)
17. augusta 2007 
ahojte dievcata a mili admini.

napadlo ma ci netreba trosicka prispiet na server. mohli by sme pomoct, ak nieco chyba, nie? :grinning:

vsak tato stranka stoji za hriech.... :grinning: :sunglasses:
9. júl 2007 o 10:03  • Odpovedz
rita ... možno som "jednoduchá", ale nerozumiem, čo vlastne chceš ... :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2007 o 11:13  • Odpovedz
majka, asi to, že MK stále padá a čoraz viac, lebo nás je tu čoraz viac. Asi treba výkonnejší PC.
11. júl 2007 o 11:16  • Odpovedz
tak by možno rita mala navrhnúť postup riešenia problému ... :slight_smile: :slight_smile:
11. júl 2007 o 11:49  • Odpovedz
Ja si myslím, že Rita sa pýtala, či netreba finančne prispieť na nový server :wink:
11. júl 2007 o 17:54  • Odpovedz
myslím, že sue to pochopila:slight_smile: majka35 zdá sa mi že ten postup ritaklea navrhla - " napadlo ma ci netreba trosicka prispiet na server. mohli by sme pomoct, ak nieco chyba, nie? "
podľa mňa to nezávisí na tom či prispejeme, už len to že máme túto stránku otvorenú prispieva
11. júl 2007 o 18:09  •  1 dieťa  • Odpovedz
ritaklea super nápad...v poslednom case to fakt casto pada.... :unamused:
11. júl 2007 o 18:17  • Odpovedz
autor
baby, moj muzik chodi na stranku kde si stahuju ludia vecicky, a tam sa tiez lubovolne skladali aby prispeli na server.

vsak je to pre nase dobro, nie? :grinning:

ked poniektore posleme na ucet hoci aj 50 korun, tak to mozno pomoze, no nie? :wink:
16. júl 2007 o 21:27  • Odpovedz
autor
haloo, to nik nechce vylepsit tuto stranku? :wink:
16. aug 2007 o 14:17  • Odpovedz
ritus tak ja sa pridam, ved tu obsmrdam cely den.
16. aug 2007 o 14:34  • Odpovedz
dievčatá,to je dobrý nápad.Pridávam sa,aspoň sa budeme cítiť viacej koníkovsky,keď čímsi prispejeme.Veď je to pre naše dobro. :slight_smile: A nedá sa táto výzva nejako oznámiť každej,ktorá sem chodí?Napríklad nejaká všeobecná IP?Nech sa to zorganizuje,čo najskôr. :sunglasses:
16. aug 2007 o 22:54  • Odpovedz
nooo neviem ako je to naozaj,mozno sa admin casom vyjadri ale podla mna ma tato stranka panizky z kontextovej reklamy, plus z reklamy, ktoru maju firmy platene na mojasvadba.sk a beremese.cz :slight_smile: tolko moj skormny nazor :grinning:
17. aug 2007 o 07:49  • Odpovedz
no problem je v tom, ze server je uz davno kupeny, ale uz 2x sme ho davali reklamovat, preto to tolko trva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
co sa tyka toho "vyskladania sa nan" vdaka za ochotu, ale nie je to potrebne
17. aug 2007 o 08:43  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.