• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novy tool pre adminov

(zamknutá)
23. februára 2008 
Caute,

na pocest nasho uspesneho stretnutia :slight_smile: som naprogramoval tool na sledovanie vsetkych tem.

Vypise vsetky temy z danej stranky a da sa to rozne zoradovat. Doporucujem si to otvorit a potom jednotlive temy otvarat cez CTRL-klik do novej zalozky (ak pouzivate firefox, neviem ako to je v IE) aby sa to nemuselo zakazdym otvarat ked sa vratite, dlho to nacitava.

Je to tu: http://www.mojasvadba.sk/_scripts/allthemes.php

Tiez doporucujem si vyklikat svoje oblubene nastavenie a potom ten link s tymy nastaveniami si dat niekde do oblubenych, aby vam to vzdy nabehlo s nastaveniami, ktore najcastejsie chcete.

Pripomienky vitane ako vzdy, ale ich realizaciu (aspon nie v kratkom case) neslubujem :slight_smile:.
19. feb 2008 o 21:47  • Odpovedz
Krasa, krasa, krasa :slight_smile:
Jenom jestli by jeste slo si vybrat, jesli chci seznam seradit podle ASC nebo DESC :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Prosim prosim :slight_smile:
19. feb 2008 o 22:01  • Odpovedz
autor
Ziraf, ved ten ASC, DESC riesit nemusis, kedze to mas vsetko na jednej strane, staci klinut tlacitko 'End' na klavesnici a hodi ta to uuuuplne dole a mas to to iste ako keby si to zoradovala naopak. Inak 'Home' je potom zase posun uplne hore samozrejme :slight_smile:
19. feb 2008 o 22:07  • Odpovedz
Jo, pak mi to taky doslo :slight_smile: ale uz jsem nestihla smazat ten prispevek :slight_smile:
Kazdopadne diky moc :slight_smile:
19. feb 2008 o 22:58  • Odpovedz
wauuuuuuu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a kukam ze mame aj magyar versió :slight_smile:
20. feb 2008 o 07:55  • Odpovedz
tak ked som videla pocet tem na mojasvadba ani sa neodvazim otvorit modrehokonika :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2008 o 08:12  • Odpovedz
anax - na slovenskom konikovi je zo stvorky svadby a konici najmenej tem - co uz my so zuz sme straaaaaaaaasne prisne :grinning:
20. feb 2008 o 08:20  • Odpovedz
jaaaj takze sa nemam bab otvarat??

alebo zeby som mala viacej premazavat??

asi by som si z vas mala brat priklada a chytro zacat makat za dvoch :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2008 o 08:36  • Odpovedz
ked treba premazat - radi pomozeme :grinning: to nam ide :grinning:
20. feb 2008 o 08:50  • Odpovedz
jasne ja mazem velmi rychlo :grinning: :grinning: :grinning: 4 strany tem iba v babetkach za 2 dni :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2008 o 09:19  • Odpovedz
ten novy tool je paradny, skvela vec bob...dneska sa mi ako dobre hladaju starsie temy:slight_smile:))
20. feb 2008 o 10:55  • Odpovedz
vyzera to skvelo... myslim, ze nam to dost pomoze... uz len aby baby temy poriadne pomenovali.. :sunglasses:
22. feb 2008 o 23:29  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (29. tt)  • Odpovedz
made nove temy mozes vzdy premenovat ked nesedia s obsahom ale nove temy sa uz dost opakuju tak len zamykam, teda aspon na svadbe:slight_smile:
23. feb 2008 o 11:21  • Odpovedz
anax, to ja viem, to je mi jasne... ale ja sa snazim dostat ich do idelaneho sveta a teda prinutit svojou silnou myslienkovou meditaciou, aby to robili same... :grinning:
23. feb 2008 o 11:39  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (29. tt)  • Odpovedz
ked sa ti to podari,poprosim o lekcie :sunglasses:
23. feb 2008 o 14:21  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.