• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Odborníčky na počítač, prosím pomôžte

(zamknutá)
7. marca 2009 
Chcela by som sa na vas obratit s jednou prosbou.Stala sa mi taka vec a ja ako antitalent na veci technicke si s tym neviem rady.Chodim pravidelne na stranku torty od mamy,kde si vymiename skusenosti s inymi cukrarkami a posielame si tam fotky .A vcera boli na navsteve nasi a ukazovala som im moj album s fotkami toriet a zrazu sa mi stratili niekam vsetky tie fotky.A ja som z toho nestastnalebo neviem co mam robit,aby sa mi tam znovu objavili.Uz som aj restartovala pocitac,aj som sa odhlasila zo stranky a zas prihlasila aj som vo vyhladavaci vymazala nejaky cookies,co mi doporucili,ale stale tam tie fotky nemam.K fotkam sa pridavaju komentare a vsimla som si,ze v komentaroch mi zmizli aj vsetci smajlovia...neviem co sa mohlo stat.
Je tam aj cast o medovnikoch a tam mi fotky zobrazuje,len na tortach nie!Prosiiim,poradte mi ako tu zavadu odstranim,lebo by som si rada opat pozerala diela mamiciek,cukrarok aj profesionalok...Ak by sa tu nasiel niekto kto mi bude vediet poradit,moc dakujem.D A K U J E M !!
23. feb 2009 o 11:13  • Odpovedz
alionuska a nemôže byť nejaký pokazený server na tých tortách? alebo si to omylom nevymazala? mohlo sa stať
23. feb 2009 o 12:00  • Odpovedz
autor
Bora,nie som tam pisala aj babam,skusali mi poradit.Im vsetko funguje,ale mne sa nic nezorbazuje... :frowning2:
23. feb 2009 o 12:21  • Odpovedz
autor
nezobrazuje som chcela napisat.
23. feb 2009 o 12:22  • Odpovedz
tiez si myslim, ze to moze byt problem ich servera...
Pockaj nejaky den a skus znova...
Skusala si to napr. pozerat z ineho pocitaca? Nemyslim u vas doma, ale z inej IP adresy...Popros niekoho, nech sa pozrie "od seba", ci to tam mas, alebo nie..
24. feb 2009 o 22:27  • Odpovedz
skus iny internetovy prehliadac... mozillu, internet explorer a pod...
24. feb 2009 o 23:19  • Odpovedz
Baby potrebovala by som pomoc ohľadom napalovania filmov. Potrebovala by som na akú stránku mám ísť a ako si to najjednoduchšie nainštalovať. Som totálny ANTITALENT :grinning: a k tomu neviem po anglicky. :fearful: Veľmi Vám ďakujem už sa trápim asi 2 týždne a stále mi to nijako nejde. čo sa týka napalovačky mám NERA a tiež program na orezovanie prebytočných vecí na DVD ( z originálu ) ešte raz ďakujem :sunglasses:
25. feb 2009 o 12:27  • Odpovedz
autor
Ahojte,Tak uz som tu zavadu odstranila.Teda ,pravdupovediac som sa na to musela asi vyspat... :grinning: Som na tej stranke lavym tlacidlom mysi stlacila,zo zobrazit informacie o stranke a tam som mala zablokovany pristup na zobrazovanie fotografii...tak som to iba potvrdila a uz to ide! Huraaaa tak sa tesim... :grinning: :grinning:
25. feb 2009 o 13:55  • Odpovedz
babuľky, díky za túto tému, ja mám problém: po vložení nového usb kľúča do PC , tento kľúč "kope". a teraz neviem, či je vaadný ten usb kľúč alebo je chyba v počítači-harddisku?
25. feb 2009 o 14:11  • Odpovedz
kočky síce mimo témy,ale neviete poradiť?nejde mi webka,skúšal synove jemu tiež nejde,dnes tu bol švagor,mal ju u nich doma,tak to iste, bola som reklamovať v obchode tak im ide,dokonca som bola kuk za pult,švagor doniesol svoju,tak ta mi ide,neviete kde by mohol byt problem?
26. feb 2009 o 14:41  • Odpovedz
bibinka, ako to myslis "kope"? Ako elektrina? Skus zapojit do usb-portu pocitaca nieco ine, napr. kabel od fotaka...uvidis...
26. feb 2009 o 16:18  • Odpovedz
tina- áno, normálne elektrický výboj. :frowning2:
26. feb 2009 o 19:49  • Odpovedz
bibinka, moj chlap ti odkazuje, ze mas nejaku chybu v zdroji a mas si ho vymenit :unamused:
26. feb 2009 o 21:52  • Odpovedz
babenky skuste poradit mala som v laptope vistu a nainstalovala som si tu windovs live ako to mam odintalovat?da sa to?a budem mat naspet vistu?
6. mar 2009 o 22:31  • Odpovedz
emily, máš vistu aj na cd, myslím žeby to stačlo len preinštalovať, ale zisítm zajtra u kámoša
6. mar 2009 o 23:03  • Odpovedz
haslerka uz nemusis ja som si to odinstalovala a uz je to ok nastastie :wink:
7. mar 2009 o 13:18  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.