• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Odkedy dávate deťom cukor?

(zamknutá)
14. augusta 2008 
Odkedy ste zacali davat detom cukor? A davate trstinovy? my sa snazime obmedzovat ale ked citam zlozenie potravin ktore malej davama tak sa cukru da vyhnut velmi tazko :angry:
14. aug 2008 o 07:19  • Odpovedz
Cukor sa odporuca davat po 1 roku, aj to s mierou.Je pravda, ze my budeme mat skoro 15 mesiacov a zatial cukor nepotrebujeme :wink:
14. aug 2008 o 10:08  • Odpovedz
ja nevarim nic, do coho by som mala dat cukor, ale ked mame nejaky domaci kolac...piskotove cesto a tak, kludne jej to dam.
14. aug 2008 o 12:00  • Odpovedz
ja cukor nedavam vobec ale nie je mi jasne preco davaju aj do vyziv cukor. asi ako pises cukru sa tak celkom vyhnut neda ale obmedzit ano. ja aj co som zavarala tak som pouzila hnedy cukor. :slight_smile: a ked sladim tak glukopurom.aj to len zriedka.
14. aug 2008 o 16:27  • Odpovedz
lenka to je fakt v niektorich prikrmov a vyzivach je cukor a dokonca citam niekedy,ze aj sol,tazko sa tomu vyhnut.Ja osobne som proti cukru pokial mozno aspon do 1.roka, naco zbytocne zatazovat organizmus.Viem ze volakedy nase mamy davali aj cukor dokonca aj prisolovali len aby deti jedli,ale to je stara skola.Ja sa budem snazit vyhnut sa cukru co najdlsie,este sa sladkosti naje v zivote dost ked pride na to ako chuti sladke, uz tazko ho od toho odnaucim.
14. aug 2008 o 17:02  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.